Zamyšlení nad chováním ke stráži

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Chová se podle Vás Tonny špatně jako stráž?

Ano. Nejsem s jeho službou spokojen...
1
4%
Ne. Přijde mi že si vede dobře...
20
83%
Měl by se v lecčems zlepšit...
3
13%
 
Celkem hlasů: 24

mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

photter píše:jenom jednu zvědavou mi eště dovolte (teď sem měl konečně čas si přečíst všech těch 5 screenů, sem v práci a otevřít obrázek ja na zdejším netu utrpení)
vidím tam zúčastněný:
Hromval
Tald
Jup
Ungiel
Kaela
Demián
Kat
v partě visí Serena a Sára ale zdá se, že tam nejsou

někoho z vás todle bavilo ? prosím, to není ironie, opravdu mě to zajímá
nezlobte se na mě, pro mě celá tahle scéna je obrázek bídy a utrpení, hry bez pointy, bez smyslu, bez vtipu, bez teologie a geometrie
možná je chyba ve mě, třeba mě baví věci, který nebavěj jiný a naopak
proboha, proč ste tu ubohost vůbec hráli ?
opravdu, opravdu to nepíšu, abych se posmíval, kritizoval, radil, vytahoval se, jánevimco eště, opravdu mě zajímá jenom pohled zúčastněnejch
Heh a co jsem mel delat? Stalo se stalo nejak jsem reagovat musel jestli mi to bylo prijemny? ne!
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

me to neda popisu to podrobne
Byl jsem u ohne se Sarou a Serenou najednou pribeh Hromval a Jup ze je napad vlkodlak tak jsme se urychlene sebrali a bezeli jsme k brane ta byla znicena tak jsme se pripravili na nejhorsi ze zautoci nic neprichazelo pak se obevili Keaela a Unqiel, Tald je varoval nejdriv slusne a najednou se mu zacali vysmivat, Tald vse delal jen na jejich ochranu chtel je varovat aby se jim nic nestalo ale to ze ho ignorovali a jeste si z nej utahovali ho nastvalo tak zvysil hlas jako ze to je vazna situace v tom Unqiel zareagovala jak zareagovala, pak uz to bylo moc krecovity NPC straz by zasahla! Zasahoval jsem ja chtel ji zastavit ze jako tohle ne a ze to prehnala pujde do vezeni - kdyby chtela kdlidne by se z toho i vykecala kdby se mi omluvila a uznala svou chybu ale ne arogantne si kracela a neregovala na to aby stala do toho tam bezelo hodne veci a ja nestihal odpovidat protoze hromval s jupem chteli od brany do hagu a chteli abych ji pohlidal ale zaroven jsem se musel venovat tem dvoum, jelikoz unqiel nereagovala vytahl jsem dreveny mec abych ji srazil a tim zastavil pak se zvedla a odkracela dalsich nekolik kroku a tak jsem ji zase srazil a pak odlogla
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

ungiel píše: Z meho pohledu neni neutralni, prijde mi, ze zlu jsou tu velmi vyrazne hazeny klacky pod nohy.
klacky se hazeji pod nohy i dobru ^_~

No a kdo vi, nejspis i neutralnim ^_^
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
ungiel
Příspěvky: 71
Registrován: 25. 2. 2007 21.48

Příspěvek od ungiel »

mkov píše:...nejdnou se mu zacali vysmivat...a jeste si z nej utahovali ho nastvalo tak zvysil hlas.
Drahy Mkove, Ungiel si z Talda neutahovala. Hral jsi s ni dostkrat (a byli myslim pratele) na to, abys mohl stihnout postrehnout, ze sotva dokazala prekousnot existenci magie. Veci jako vlkodlak pro ni byly zalezitost z pohadek a skutecne si myslela, ze si z ni Tald dela legraci. Proto se smala jeho vypraveni o vlkodlacich. Nikde nebyla ani speticka vysmechu a utahovani si...to, ze na ni zacal jecet, pro ni bylo velkym prekvapenim...
...a zbytek uz moje hracska chyba, protoze postava by na tohle zrejme reagovala slzickama.

Ale co uz, stalo se.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

photter píše:
Ubohý? Mohla to bejt jen hádka se stráží, stala se z toho hádka hráčů, to jediný je na tom ubohý. Co se Kat týče, ta neměla náladu ani na talda a jeho pruzení, ani na dvě navztekaný holky, takže jen prošla okolo. Hnusný je to co se z toho stalo tady na fóru.

Co se týče tvý druhý otázky, ne Eq není neutrální svět, LDamian to v tom svým zamyšlení shrnul výborně. Ale co s tím zmůžu? I když se tu všichni zhodneme že hrajeme na světě plným dobráků, čemu to pomůže?
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

mě spíš zaráží, proč je nenecháš jit ? varovals je ? varoval. chtěj jít, tak ať dou, ne ? proč ta křeč ? snaha vykonat svůj díl v udavačsko/fízlovským systému ? co jim místo toho slíbit pár zlatejch, když se přidaj k obraně rozflákaný brány ? nebo ať si teda dou, vlkodlak se nažere venku a nebude otravovat město, který tě platí za službu
nechci tě podezírat z opilosti mocí, natolik tě neznám, abych volil takhle silný slova ale za chvilku zamyšlení to možná stojí
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

Braenn píše:Co se týče tvý druhý otázky, ne Eq není neutrální svět, LDamian to v tom svým zamyšlení shrnul výborně. Ale co s tím zmůžu? I když se tu všichni zhodneme že hrajeme na světě plným dobráků, čemu to pomůže?
nevím, chci se jenom ujistit, že sem normální, že nevidim bubáky kde nejsou a nevotravuju jednostranně zkresleným pohledem, díky
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

ungiel píše:
mkov píše:...nejdnou se mu zacali vysmivat...a jeste si z nej utahovali ho nastvalo tak zvysil hlas.
Drahy Mkove, Ungiel si z Talda neutahovala. Hral jsi s ni dostkrat (a byli myslim pratele) na to, abys mohl stihnout postrehnout, ze sotva dokazala prekousnot existenci magie. Veci jako vlkodlak pro ni byly zalezitost z pohadek a skutecne si myslela, ze si z ni Tald dela legraci. Proto se smala jeho vypraveni o vlkodlacich. Nikde nebyla ani speticka vysmechu a utahovani si...to, ze na ni zacal jecet, pro ni bylo velkym prekvapenim...
...a zbytek uz moje hracska chyba, protoze postava by na tohle zrejme reagovala slzickama.

Ale co uz, stalo se.
No a z Taldova pohledu to je jiný spousta hráčů ti potvrdí že on empatii neoplívá a nízkou moudrostí se nedá jen tak něco dělat a upřímně ani si nevzpomínám že by Unqiel měla problém překousnout magii :) Ale tak to je i v realu že z spory vznikají z neporozumění.
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

photter píše:mě spíš zaráží, proč je nenecháš jit ? varovals je ? varoval. chtěj jít, tak ať dou, ne ? proč ta křeč ? snaha vykonat svůj díl v udavačsko/fízlovským systému ? co jim místo toho slíbit pár zlatejch, když se přidaj k obraně rozflákaný brány ? nebo ať si teda dou, vlkodlak se nažere venku a nebude otravovat město, který tě platí za službu
nechci tě podezírat z opilosti mocí, natolik tě neznám, abych volil takhle silný slova ale za chvilku zamyšlení to možná stojí
no teď se zase snažíš ty vnutit svoji představu hry někomu jinýmu. Kdyby zareagoval jak píšeš bylo by to fajn, ale nikdo nemá právo diktovat mu jakej charakter má hrát, ne? Je to dobrák tak hraje dobráka, jestli to jeho postavě vlezlo na mozek tak bať.
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

photter píše:mě spíš zaráží, proč je nenecháš jit ? varovals je ? varoval. chtěj jít, tak ať dou, ne ? proč ta křeč ? snaha vykonat svůj díl v udavačsko/fízlovským systému ? co jim místo toho slíbit pár zlatejch, když se přidaj k obraně rozflákaný brány ? nebo ať si teda dou, vlkodlak se nažere venku a nebude otravovat město, který tě platí za službu
nechci tě podezírat z opilosti mocí, natolik tě neznám, abych volil takhle silný slova ale za chvilku zamyšlení to možná stojí
Tak hele ja je varoval kdby to akceptovali nic se nestalo ale zacali se tomu smat uz chapes?
Talda to vyvedlo z miry a tak proste ….. zbytek znas.
Naposledy upravil(a) mkov dne 15. 6. 2007 14.16, celkem upraveno 1 x.
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
ungiel
Příspěvky: 71
Registrován: 25. 2. 2007 21.48

Příspěvek od ungiel »

photter píše:mě spíš zaráží, proč je nenecháš jit ? varovals je ? varoval. chtěj jít, tak ať dou, ne ? proč ta křeč ? snaha vykonat svůj díl v udavačsko/fízlovským systému ? co jim místo toho slíbit pár zlatejch, když se přidaj k obraně rozflákaný brány ? nebo ať si teda dou, vlkodlak se nažere venku a nebude otravovat město, který tě platí za službu
nechci tě podezírat z opilosti mocí, natolik tě neznám, abych volil takhle silný slova ale za chvilku zamyšlení to možná stojí
Ano, tohle je presne to, co mi na Mkovove hre vadilo.
Ne to, ze se nas nesnazil do hry v pozitivnim smyslu vtahnout, protoze jsem byla dost unavena a uz jsem jen chtela postavu zavest domu a jit spat. ALe to, ze to z meho pohledu vypdalo presne jak rikas - ze mermomoci proste chtel vytahnout neco spatneho a prudit :(( Kdyby to byl hrac, jehoz hru neznam, verila bych, ze je to jen dobre zahrana postava. V tomhe pripade ale znam hrace, tak se mi tomu veri tezko. TAKHLE dobre jsou jen skutecne vyjimky
Naposledy upravil(a) ungiel dne 15. 6. 2007 14.18, celkem upraveno 1 x.
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

ok, neřeš, jak píšu, nebyl sem tam, ze screenu nepoznáš všecko, jenom nápady a postřehy
smát se stráži tuším zákoník eště nezakazuje, mělo by se to tam doplnit
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

ungiel píše:
photter píše:mě spíš zaráží, proč je nenecháš jit ? varovals je ? varoval. chtěj jít, tak ať dou, ne ? proč ta křeč ? snaha vykonat svůj díl v udavačsko/fízlovským systému ? co jim místo toho slíbit pár zlatejch, když se přidaj k obraně rozflákaný brány ? nebo ať si teda dou, vlkodlak se nažere venku a nebude otravovat město, který tě platí za službu
nechci tě podezírat z opilosti mocí, natolik tě neznám, abych volil takhle silný slova ale za chvilku zamyšlení to možná stojí
Ano, tohle je presne to, co mi na Mkovove hre vadilo.
Ne to, ze se nas nesnazil do hry v pozitivnim smyslu vtahnout, protoze jsem byla dost unavena a uz jsem jen chtela postavu zavest domu a jit spat. ALe to, ze to z meho pohledu vypdalo presne jak rikas - ze mermomoci proste chtel vytahnout neco spatneho a prudit :(( Kdyby to byl hrac, jehoz hru neznam, verila bych, ze je to jen dobre zahrana postava. V tomhe pripade ale znam hrace, tak se mi tomu veri tezko. TAHLE dobre jsou jen skutecne vyjimky
My se jako hráči známe?
Nechtel jsme nic spatneho vytahnout a prudit! Takovej fakt nejsem safra to to fakt tak vypadalo?!?
Snazim se hrat postavu jak to jde.
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

photter píše:ok, neřeš, jak píšu, nebyl sem tam, ze screenu nepoznáš všecko, jenom nápady a postřehy
smát se stráži tuším zákoník eště nezakazuje, mělo by se to tam doplnit
Kdo rikal ze jsem ji chtel zatknout za smani se!
Za napdeni!
Ten zakon je urazka koruny nebo jejiho urednika ….
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

debilní zákon plodí debilní hru
kdyby Âsar měla zabít každýho, kdo ji nasere nebo urazí, je půlka EQ hřbitov
jenže zabití je zabití se všema důsledkama, postrčit někoho do udavačsko/fízlovskýho mlejna a schovat se za zákon je pohodička
a pořád si mi neobjasnil, jakým právem si jim bránil v odchodu
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
ungiel
Příspěvky: 71
Registrován: 25. 2. 2007 21.48

Příspěvek od ungiel »

photter píše:a pořád si mi neobjasnil, jakým právem si jim bránil v odchodu
Omyl, v prichodu ;) To je na tom to absurdni. my sly DO mesta z lovu (proto i varovani Taldovi, ze pokud je mu zivot mily, nema chodit bliz, nebo se udrbe k smrti)
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

heh....potom to ovšem hraničí s fraškou, vzdávám se dalších komentářů :megalol:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

Já jim původně v ničem nebránil jen jsem je varoval kdyby přikývli a šli dál nic se nestalo!
Ale oni se začal v té pro Talda vážné situaci smát tak prostě vypěnil.
A PHOTERE otazka to jako si měl Tald nechat zakroutit nosem a nechat je v klidu odejít jen tak?
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

photter píše:
Braenn píše:Co se týče tvý druhý otázky, ne Eq není neutrální svět, LDamian to v tom svým zamyšlení shrnul výborně. Ale co s tím zmůžu? I když se tu všichni zhodneme že hrajeme na světě plným dobráků, čemu to pomůže?
nevím, chci se jenom ujistit, že sem normální, že nevidim bubáky kde nejsou a nevotravuju jednostranně zkresleným pohledem, díky
Pokud bych měl říct svůj názor tak s tebou souhlasim, normální seš a EQ je přikloněná k dobru, protože jak píše labir, většina DM prostě radši dělá questy pro ty dobráky nebo neutrály a pak to "potírání" eviláckých postav DMkama vede k tomu, že to hráče těchdle postav přestává bavit... navíc DMka tvoří i určitou část zla (a ne malou) na EQ...ať už jsou Drowové v Amfi, skřeti v Hagu, banditi v Tirianu nebo vlkodlak kdesi v lesi... jasně, jsou to questy a zase pro ty dobráky a neutrály...
možná je škoda, že neexistuje nějaká tajná zlodějská organizace, nebo alespoň nějaký uskupení, který se za týden nerozpustí, který by mohlo například pomáhat banditům, když se snaží něčeho dosáhnou a tak dále...to ovšem zase potřebuje podporu DM...takže co takhle konkurz na evilácký DM? :bigwink:
ungiel
Příspěvky: 71
Registrován: 25. 2. 2007 21.48

Příspěvek od ungiel »

coz je vlastne taky odpoved Mkovovi. Pokud by jsme sly z mesta a odehrala se tato situace, prislo by mi vsechno v poradku. Tim, ze jsme sly DO mesta, mi to proste prislo jako to, co jsem rikala.
Ale chapu te, Tald byl vystresovany z vlkodlaka.
Nechme to uz byt.

Objasnila jsem duvody sveho pochybeni, lidem, kteri byli do situace jen vtazeni a ja jim zkazila hru, jsem se omlouvala uz tehdy okamzite po odlogu.
Naposledy upravil(a) ungiel dne 15. 6. 2007 14.46, celkem upraveno 1 x.
Zamčeno