xp

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

KaTo píše:P.S.
Docela mě ten nápad zaujal, pokud by měl kdokoli nápady/rady/připomínky, jak to provést/nebo zkušenosti s tím, písněte mi prosím do PM... :helpsmilie:
*-* na tohle ti tu kazdej napise

"Zarid si to ve hre"

A asi to i je nejlepsi odpoved ; )

Oblep nastenky, bud ze hledas zkusene lezce do podzemi ; )… nebo ze hodlas neco takovyho provadet... a bude.

Brouci jeskyne je nedaleko, to je pekne treninkove cviciste :D … a muzete zacit ; )
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

The_Balrog píše:Oblep nastenky, bud ze hledas zkusene lezce do podzemi ; )… nebo ze hodlas neco takovyho provadet... a bude...
A to víš že "vím". :bigwink:
Jenže..jeden hraje dopoledne (bojovník co by do toho šel), další odpoledne (namátkou kouzelník), třetí večer (namátkou já)...to sem zvědav jak se "jen" my tři IC domluvíme/sehrajeme, bez OOC zásahu a domluvy? :smile:
No a druhá stránka...moje "současná" postava NE(!)má v charakter sheetu napsány Vůdčí a Organizátorské schopnosti, tzn. školu založit "nejspíš" nemůže natož něco dlouhodobě organizovat.
**********
jen a jen pro Balroga (a toho druhého bojovníka, jestli se pozná *mrkne*):
Jen si vzpomente na poslední "setkání" našich postav. Kdo zůstal proti "osamocené" obludce bojovat (Tulačka s lukem), kdo utíkal (bojovníci s meči) :megalol: (ale díky, že jste neodběhli daleko *otře si zkrvavené obočí* a taky jsme si tu potvoru pak podali! :clover: ) Nemělo by to být spíš obráceně? Bojovníci rubat a Tulačka střílet? (ted "ignuruji" případné charaktery našich postav - nechci takhle žádné z nich podsouvat jak by se měla chovat) Jen to dávám jako příklad obecně.
Obrázek
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

KaTo píše:jen a jen pro Balroga (a toho druhého bojovníka, jestli se pozná *mrkne*):
Jen si vzpomente na poslední "setkání" našich postav. Kdo zůstal proti "osamocené" obludce bojovat (Tulačka s lukem), kdo utíkal (bojovníci s meči) :megalol: (ale díky, že jste neodběhli daleko *otře si zkrvavené obočí* a taky jsme si tu potvoru pak podali! :clover: ) Nemělo by to být spíš obráceně? Bojovníci rubat a Tulačka střílet? (ted "ignuruji" případné charaktery našich postav - nechci takhle žádné z nich podsouvat jak by se měla chovat) Jen to dávám jako příklad obecně.
bojovnik by bojoval, kdyby se neudelala ta nwn chybka a ta prisera pro mne byla neviditelna ; )

aspon pak na konci jsem se chytnul s virivym utokem - nicmene mne trochu zaskocilo snazit se bojovat s neviditelnou potvorou, co nema jmeno :D a (ne)videl jsem ji poprve v zivote ;)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Odpovědět