Hag Hargol...dnes

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

ojta
Příspěvky: 70
Registrován: 11. 2. 2007 23.41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ojta »

Ksákru, jděte s těma nostalgickejma řečma do řiti, bo bych se tu nerad rozbrečel... Hag žil (a byly to panečku doby), žije a žít bude. Stačí enem krapet hledat a nikam nepospíchat. :bigwink:
Malcolm Ulrik, Bérijo
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Já sem nezažila dobu té "největší slávy", ale dobu kdy ještě výše zmínění trpaslíci hráli jo. A Hag mi přišel trochu "mrtvej" už tehdá. Je fakt že do staré hospody se chodilo snáze a byla taková... útulnější, řekněme, ale to asi nebude ten problém.
Spíš tedy souhlasím s Katem - bývaly doby kdy to tu bylo samej bard, pak samej mág, a teď tu máme "druidí" časy zdá se. A stejně tak to někdy žije v Mithu a někdy v Tirianu, no, a někdy zase třeba bude v Hagu. A že už se nevrátí ty "starý dobrý časy"? No nevrátí. Odešlo sice dost hráčů kvůli neshodám, ale daleko víc prostě tiše zmizelo - asi proto že nic nevydrží bavit věčně, počáteční nadšení opadne jak u hráčů tak u tvůrců, no tak to nakonec chodí... u všeho. Jenže s tímhle argumentem se nedá křičet "a máte co jste chtěli", jak je tu teď dobrým zvykem :shades:
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

*fouká do posledních jiskřiček* a co si o pěti propastech myslíte ted??
snad se i jak pozoruju nějací TI hráči o kterých se tu mluvilo vrátili
PODPIS
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

sciorp píše:*fouká do posledních jiskřiček* a co si o pěti propastech myslíte ted??
snad se i jak pozoruju nějací TI hráči o kterých se tu mluvilo vrátili
oni tu byly a jsou furt, ále nyní nemají tolik času hrát. :bigwink:
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

já bych řekl, že se situace s hagem o moc zlepšila :smile: takže jen tak dál
Zamčeno