Omluvy

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Neodchazej!ja te jeste nepoznal a to musim napravit :) Imho dobrych a vlastne nejen dobrych hracu je to dost malo (a ja jejich rady bohuzel nerozsiruju) :bigwink:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Darren Finngard
Příspěvky: 127
Registrován: 28. 7. 2006 17.03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darren Finngard »

Drog píše:Nadobro končím, a proto se chci omluvit všem hráčům, kterým jsem jakýmkoliv způsobem znepříjemnil hru svým trapným a hloupým hraním, ale hlavně se omlouvam těm kteří tu mou stupidní hru museli denodenně snášet.
Tak odchazi dalsi z trpasliku, ktere jsem na Desce s moji postavou poznal, je to opravdu skoda, protoze na Droga mam nekolik moc hezkych vzpominek a byl to asi vubec prvni trpaslik, ktereho jsem potkal.
<i>Smůla je coura, která bere štěstí - W. Shakespeare</i>
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

No koukám že by sis to měl rozmyslet...ROZMYSLI SI TO! :bigwink:
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Budiz ti pritezujici okolnosti, ze i jednomu potizistovy se tvoje postava libila, a to ikdyz ji nepotkaval tak casto.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

drogu taky musim poděkovat... trpaslíka s hrál skvěle a vdechls mu duši... a vždycky když tě Mel potkala ve hře tak to byl zážitek... je škoda, že odcházíš. Snad se někdy zase vrátíš. Hodně štěstí v životě!
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Omlouvám se, ale kvůli organizaci LARPu pro herní server Aragorn.cz budu ve dnech 27.9. - 30.9. na EQ neaktivní.
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Mia.Dasia
Příspěvky: 103
Registrován: 29. 4. 2006 22.47
Bydliště: Blatná,Praha, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mia.Dasia »

Gran píše:Omlouvám se, ale kvůli organizaci LARPu pro herní server Aragorn.cz budu ve dnech 27.9. - 30.9. na EQ neaktivní.
jsou tací co tě omluví rádi...;)
Lidská hloupost je bezedná( asi jako ta slánka v tý pohádce: celý kopec hloupousti celé hory.. dokonce pohoří z hlouposti)
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Mia.Dasia píše:
Gran píše:Omlouvám se, ale kvůli organizaci LARPu pro herní server Aragorn.cz budu ve dnech 27.9. - 30.9. na EQ neaktivní.
jsou tací co tě omluví rádi...;)
:biggrin: :shades:
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

Drog píše:Nadobro končím, a proto se chci omluvit všem hráčům, kterým jsem jakýmkoliv způsobem znepříjemnil hru svým trapným a hloupým hraním, ale hlavně se omlouvam těm kteří tu mou stupidní hru museli denodenně snášet.
sakra, to sem rád, že sem tě stih píchnout dokad sme voba fest hráli, nerad nechávám dluhy :megalol: :megalol: :megalol:
balíš hraní celkově, NWN nebo EQ ?
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

Gran píše:Omlouvám se, ale kvůli organizaci LARPu pro herní server Aragorn.cz budu ve dnech 27.9. - 30.9. na EQ neaktivní.
x)
16? Tak to je v pohodě
incast
Příspěvky: 26
Registrován: 11. 8. 2007 12.15

Příspěvek od incast »

Omlouvám se svojí družině za to, že jsem vylezl a znovu zalezl do dungenu a asi tak spustil brutální "on head" spawn, který asi skoro všechny zabil. A díky za deus ex machine(s), které ten systémový nesmysl trochu uhladily. A přitom to byl takový paradox, protože jsem našel cestu ven z dungeonu a zároveň tím maliinkým průzkumem vlastně všechno pohřbil. - Chybami se hráč učí. :dry:
Carpe noctem.
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Omlouvám se všem kdo dostávají kanál Družina za spamování. *červená se*

*pro sebe* blbé tlačítko přepínací, blbá skleróza.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
psin
Příspěvky: 554
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Příspěvek od psin »

Chci se omluvit DM za včerejší "výkon" ve skřetích jeskyních (stejná akce o níž psal Incast) a poděkovat mu, že se nám věnoval i přes to co jsme tam předvedli, já především. Nejvíc dycky překvapí co zmůže pár překliků, únava, zádrhely v kominukaci a unáhlený reakce. Díky a vezmu si z toho ponaučení. :blush:
Vše má své meze.

Petr Hrozný †, Vilém z Ofenburgu †, Voxeos - NPC, Jakub Poutník - M. I. A. / OFFLINE - NEDOSTUPNÝ
laty
Příspěvky: 89
Registrován: 7. 4. 2007 22.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od laty »

psin píše:Chci se omluvit DM za včerejší "výkon" ve skřetích jeskyních (stejná akce o níž psal Incast) a poděkovat mu, že se nám věnoval i přes to co jsme tam předvedli, já především. Nejvíc dycky překvapí co zmůže pár překliků, únava, zádrhely v kominukaci a unáhlený reakce. Díky a vezmu si z toho ponaučení. :blush:
S tím se taky omlouvám...opravdu mi nedošlo,že://Res(tart)nu se,nikoho(z vás) nevidim muže být chápáno dvojsmyslně a ta reakce mě pak vyděsila natolik,že jsem nevědel co říct na obhajobu...
K tomu možná taky omluva za zkaženou 'záchranou misi'…
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Chtel bych se omluvit mym dvema adeptum a DM za preruseni questu. Bohuzel mi padlo pripojeni a stale pada :ermm: Jenom poslat tento prispevek je boj … Ale uz jsem volal providerovi, snad to brzy pojede …
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Takže opět všem, se kterými jsem na něčem domluven, musím oznámit ať se mnou pár dní nepočítají. Dá se hrát s pingy kolem 5 vteřin, dá se i hrát rychlostí 3 KB/s (byť se chovám poněkud "pomale"), ale s pingy 20 vteřin a rychlostí 956 B/s to už vážně nejde.

Doufám, že už brzy se vrátím ke své oblíbené 100Mb/s, ale to ještě uvidíme, zatím to spíš vypadá na nějaké to ADSL.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Omlouvám se za dnešní brzké opuštění trpasličí akce, ale měl jsem takové problémy s grafikou, že to bylo k pláči. :ermm: A také bych rád řekl pár slov skupince elfů: Trpaslíci jsou prostě trpaslíci a k těm patří i sprostý slovník a narážky. :bigwink: :bleh: :clover:
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Omlouvám se všem za konec servírování (a tedy i oživování prostředí) v hospodě U Zdi (více viz. můj podpis), holt co se dá dělat - v plánu jsem to neměl, pokud vás to zajímá.
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Tož, nevomlůvam se jako trp, alejc jako hráč za věčný prudění eflfisek a nejen těch :biggrin:
Ale prostě to k němu patří, tak si to neberte osobně :bleh: :clover:
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Gran píše:Omlouvám se všem za konec servírování (a tedy i oživování prostředí) v hospodě U Zdi (více viz. můj podpis), holt co se dá dělat - v plánu jsem to neměl, pokud vás to zajímá.
Se neomlouvej, tohle holt k permce patří. Když bys v nějaké lokaci dostal 1% kill spawn, přišel bys o postavu úplně stejně "nespravedlivě" a "zbytečně". *zamáčkne slzu*
Obrázek
Odpovědět