Omluvy

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Omluvy

Příspěvek od drake127 »

Mno, jako tu máme poděkování, tak se mi občas hodí i toto, protože ne vždy se věci podaří zcela dle plánu, popř. je třeba něco dodat, ale nejedná se o poděkování.


Takže, pokud se vám Bert zdá v těchto dnech trochu divný (roztěkaný, chaotický, nehovorný, stále někam pospíchající ap.), tak to má dva důvody
- IC důvod, který někomu popíše více, někomu méně (a který přesně sedí na dané příznaky)
- OOC důvod je pobyt mimo civilizaci bez elektřiny (tj. NWN má na baterii cca 8 FPS) a s GPRS (tj. pingy cca 2,5 s).

Takže to se mnou chvíli vydržte, koncem týdne to už bude snad lepší. Takže především nenutit mi takové výpravy, kde se musí držet krok a takové, kde je více než jeden jezevec. (Mel se musela docela bavit, než se mi podařilo se k ní otočit čelem).

Hyrdane, pro tebe jsem měl přichystané něco trochu jiného, ale v současné době bych to neuhrál. Ale není všem dnům konec, že?
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

No...říkal sem si...jde zamnou, nejde za mnou :biggrin: no a pak taky ta "výměna názorů" s Hyrdanem byla docela...zpomalená? :smile: přitom když se hádá s Hyrdanem Melis, tak to je pěkná přestřelka :megalol:
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Ano...po dnešku bych se mohl ptát "PROČ POSTAVA UMÍRÁ?" ale já se nezeptám, protože já to vim...je to protože sem si dělal srandu z nástěnky na Druhé straně!!! :crazy: lidi kontroloval sem ju dnes dvakrát (málem třikrát) a nic zajímavýho tam neni, tak tam nelezte :swoon:

omlouvám se Psancovi za to, že Melis neutekla z boje a on si mohl připsat čárku do té neblahé statistiky :/ ...nechtěl sem ti způsobit újmu, ani tě nějak rozesmutnět, že je to škoda XP...je to škoda, ale je to jenom mladá, zvědavá a evidentně odvážná bardka...těm se to stává :clover:

dále se omlouvám za psychyckou či jinou újmu hráčům co hráli semnou v osudných chvílích...lidi fakt to nedělám schválně :helpsmilie:
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Tak mě napadá, neměli by už jim ti šamani dojít? Já už se postaral o čtyři, asistoval u dalších pěti a doslechl se o smrti dvou. No, a jak dlouho trvá, než se třeba zdejší adepti naučí Premonition? :bleh:
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Psanec
Příspěvky: 1389
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

drake127 píše:Tak mě napadá, neměli by už jim ti šamani dojít? Já už se postaral o čtyři, asistoval u dalších pěti a doslechl se o smrti dvou. No, a jak dlouho trvá, než se třeba zdejší adepti naučí Premonition? :bleh:
hehe jedna věc je co se povídá a druhá realita :bigwink:
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Psanec píše:hehe jedna věc je co se povídá a druhá realita :bigwink:
Mě by spíš zajímalo, *rýpne si* co dělají Lesní skřeti mezi Skalními :bigwink: :megalol: :megalol: ? To jako přeplavali moře? Nebo uplatili bandity? :megalol: :megalol:
OOC si výskyt "královských" skřetů v "říši" dokážu lehce vysvětlit (není to nááááhodou metagame?)...ale zajímal by mě IC důvod, hihi. Už aby se jedna postava naučila pořádně mluvit a číst, jinak se k tý nástěnce asi nedostane, aby si "vysvětlení" výskytu exotických skřetů v říší přečetla!
Obrázek
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

drake127 píše:Tak mě napadá, neměli by už jim ti šamani dojít? Já už se postaral o čtyři, asistoval u dalších pěti a doslechl se o smrti dvou. No, a jak dlouho trvá, než se třeba zdejší adepti naučí Premonition? :bleh:
Toto prosim neres :clover: To bychom pak totiz zjistili, ze zatimco na MUNI je vseho vsudy 8 mistru + arcimag + par lektoru, co zvladaji devitkova kouzla, tak mezi skrety, bandity, kobolty, nemrtvymi atd … i kdybys kazdy den zabil jednoho, vzdycky tam nejaky bude :bigwink: Proste to ber tak, ze oni taky chodi pres druhou stranu a zatimco my nemuzeme hrat nonstop, oni expi bez prestani :clover: :bigwink:
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

:biggrin: Hahá, stejně jim to nepomůže, nějací šamani na 22. úrovni mě přece nemůžou zastavit. Budu je hnát přes avatary tak dlouho, dokud nedeleveujou :bleh:.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

cybermisa píše:...Proste to ber tak, ze oni taky chodi pres druhou stranu a zatimco my nemuzeme hrat nonstop, oni expi bez prestani :clover: :bigwink:
A co penalizace za Auru, víš jakou tihle zmetci musí mít auru?! :megalol: :megalol: By touhle dobou kvůli postihům museli být na 6.lvlu při tom kolik zabijí PC, haha :megalol: :megalol:
EDIT: Drake mě předběhl ve stejném myšlenkovém pochodu! :clover:
Obrázek
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Spamujete mi tu moje témátko, prosím mody o přesun tohodle láteření na šamany třeba do tématu "Arcimág slabší skřeta", popř. "Šaman dobývá říši" nebo snad "Skřetí šaman: horší než blechy" :megalol: :megalol:
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

KaTo píše:A co penalizace za Auru, víš jakou tihle zmetci musí mít auru?! :megalol: :megalol: By touhle dobou kvůli postihům museli být na 6.lvlu při tom kolik zabijí PC, haha :megalol: :megalol:
EDIT: Drake mě předběhl ve stejném myšlenkovém pochodu! :clover:
Auru maji mozna osklivou, ale vite vy kolik dostanou xp za zabiti PC?

Nemluve o tom, ze take maji sev kneze a bozstva, co je obcas z te druhe strany vytahnou bez soudu …
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Omlouvam se za OT :clover: :smile:
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

cybermisa píše:Auru maji mozna osklivou, ale vite vy kolik dostanou xp za zabiti PC?
Nemluve o tom, ze take maji sev kneze a bozstva, co je obcas z te druhe strany vytahnou bez soudu …
Počkat, počkat, si vem jak funguje získávání expů za zabití (si vem kolik takový Daemian asi dostane za kill vlka?). Tzn. kolik asi tak může dostat GIGA levelový skřet za LOW level PC? Já tu měl "jen" middle level postavy a co se pamatuju *usmívá se* moc to nebude.
No dobře..."občas" jo...ale dyt vy je tam doslova "kolečkujete" *mlátí se smíchy*.
P.S. Taky se omlouvám za OT a připojuj k žádosti utrhněte vlákno a hoďte nás do koše! :clover:
Obrázek
Bambus
Příspěvky: 81
Registrován: 12. 12. 2006 13.57
Bydliště: "U přístavní krysy č.3." :)

Příspěvek od Bambus »

chtel bych se omluvit vsem co byli na ostruvku za to ze mi to padalo :repair1:

P.S. doufam ze je tenhle topic k tomuhle :dry:
kohen
Příspěvky: 461
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

Taky mi to padlo uprostřed rozhovoru s krásnou ženou, té se tímto omlouvam, s škoda, než jsem se nalogoval byla pryč... :blush:
Seržant Tiriánské Stráže Tonny Signerr

Zákon a Pořádek -Pomáhat a Chránit

Sláva Tirianu
incast
Příspěvky: 26
Registrován: 11. 8. 2007 12.15

Příspěvek od incast »

Moc, moc a moc se omlouvám za dlouhý afk Inmena na grilování - z původně chvilkového problému se vyvinul kritický. (Naštěstí se povedlo vyřešit). Přišla chvíle, kdy hry a sny musely stranou :dry:
Carpe noctem.
Drog
Příspěvky: 346
Registrován: 10. 3. 2006 20.50
Bydliště: Valašské Království:D /Hag Hargol

Příspěvek od Drog »

Nadobro končím, a proto se chci omluvit všem hráčům, kterým jsem jakýmkoliv způsobem znepříjemnil hru svým trapným a hloupým hraním, ale hlavně se omlouvam těm kteří tu mou stupidní hru museli denodenně snášet.
Neberte život příliš vážně. Beztak z něho nevyváznete živí.
ojta
Příspěvky: 70
Registrován: 11. 2. 2007 23.41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ojta »

Drog píše:Nadobro končím, a proto se chci omluvit všem hráčům, kterým jsem jakýmkoliv způsobem znepříjemnil hru svým trapným a hloupým hraním, ale hlavně se omlouvam těm kteří tu mou stupidní hru museli denodenně snášet.
...musim řict že sem tvoji "trapnou a stupidní" hru snášel safra rád :bigwink:
Malcolm Ulrik, Bérijo
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Drog píše:
Hé, do řici, Drogu... *odplivne Dís chrchel těsně vedle svý boty* :megalol: Sice sem s tebou hrál jen "chvíli", ale stejně musím za tvojí hloupou a trapnou hru hloupě a trapně poděkovat :bleh: , byls dobrej brach!
Obrázek
Ghost
Příspěvky: 770
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Já ti za tvou trapnou a hloupou hru děkuji a doufám, že si to rozmyslíš, protože další dobrej hráč tu bude chybět
Bratrstvo zabanovaných!
Odpovědět