Omluvy

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Omlouvám se, ale odešel mi disk, což značí mou následující nepřítomnost na EQ.
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Fryn
Příspěvky: 635
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

Omlouvám se jednomu DM za přerušení rozhovoru, ale už dva dny mám potíže s netem a tentokrát se to projevilo opravdu pořádně. Nedokážu se teď ani připojit na server (i když kdyby se to povedlo, tak by to s tou rychlostí stejně asi nestálo za nic). Budu muset někoho zaurgovat a zjistit jak to vlastně je :).
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Fryn píše:Omlouvám se jednomu DM za přerušení rozhovoru, ale už dva dny mám potíže s netem a tentokrát se to projevilo opravdu pořádně. Nedokážu se teď ani připojit na server (i když kdyby se to povedlo, tak by to s tou rychlostí stejně asi nestálo za nic). Budu muset někoho zaurgovat a zjistit jak to vlastně je :).
V poho, mne to dneska taky nejak lagovalo … :clover: :smile:
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Omlouvam se jednomu hraci, ten skret mel nechutne stesti - jednak na damage toho blesku (vetsinou byva tak za 22-25) a hlavne, po te posledni strele mu zustaly dva zivoty, kdyz to seslal … :ermm: Snazil jsem se proste o ferovy souboj :ermm:

:clover:
Taury
Příspěvky: 409
Registrován: 10. 12. 2006 17.16
Bydliště: Klučenice, nedaleko vodní nádrže Orlík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Taury »

Omluvám se všem co včera našli dvě postavy, s toho jednu na pokraji smrti. Nějak jsem neplánoval co se stane a vše se ještě víc zamotalo díky systému únavy. Díky že jste se snažili přijít na to co dělat.
Aini Wende - Až po špičky oušek zamilovaná elfka.
Burkarie dcera Zlitiruka - Ulomený obr?
maliarda
Příspěvky: 279
Registrován: 24. 5. 2007 10.05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maliarda »

Omlouvám se za včerejší zmizení...padlo mi připojení a nezadařilo se to nahodit zpátky :no: :ermm:
Rina
Donie
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Omlouvám se nevěstě, že jí zmizela "družička", ale OOC se musím vyspat na zítra a myslím, že se svatební veselí se IC protáhne...ale moooc mě to mrzí :no: .
Obrázek
Uživatelský avatar
Uradin
Příspěvky: 137
Registrován: 14. 11. 2006 0.15
Bydliště: NO HOME(homeless)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Uradin »

omlouvám se všem co by se mnou chtěli hrát ale mam teď napilno kvůli vánocům a navic mi švagr pučil bassovku(elektrická bass kytara) takže se začnu učit a na hrani nebudu mít čas takže pokud přímo někdo bude potřebovat aby ma postava byla ve hře ať mi PMnou nebo pisnou na ICQ mam ho zapnuté pořád.
IM BACK
Noir Comme la Nuit-mladík co má v lásce noc
William Vryce-usměvavý dřevorubec a bojovník(ztracen v horách)
tak tahle hudba se mi v zahryzla do těla jako noční bytost :D http://www.youtube.com/watch?v=d9geleJT … EF2808797B
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Uradin píše:
:biggrin: hehe...to znáš ten vtip? Jak přivede maminka synka do hudební školy a říká řediteli. "Prosím Vás, pane řediteli, chtěla bych aby se můj synek naučil na nějaký nástroj, můžete mu něco doporučit?" Ředitel je samozřejmě rád a říká: "No jistě, máme tu skvělého učitele na housle a za deset let ho naučí perfektně hrát." Matka mu odvětí: "No a nenašlo by se něco co nezabere tolik času?"
Ř: "No ale jistě, máme tu učitele na klavír a za pět let z važeho syna bude výborný klavírista."
M: "A nešlo by to ještě rychleji?"
Ř: "No můžeme ho za dva roky skvěle naučit na kytaru"
M: "Ještě rychleji."
Ř: "Tak tu máme xylofon...za dva měsíce bude zvládat všechno."
M: "A ještě rychlejšího by se nic nenašlo?"
Ř: "No...ještě tu máme basovou kytaru..."
M: "A to by trvalo jak dlouho?"
Ř: "Počkejte za dveřmi."
:megalol: :shades:
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

uff...no..dneska se mi moc nedaří :no: omlouvám se jak nejvíc to jen jde artovi a dinovi za to ooc :( bohužel to bylo nezbytné...doufám, že sem vám to moc nepokazil :ermm: a snad mi zachováte přízen i v dalších letech :clover:
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Omlouvám se Ezovi, že nedorazila ta kterou nejspíše čekal, i když se svatba nebyla. Ale vůbec nestíhám, tak jsem využila, že se ta sláva nekonala :blush:
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Omlouvám se,že sem taky nedorazil,na škole na kterou chcu jít byl den otevřených dveří,takže sem nestíhal.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
maliarda
Příspěvky: 279
Registrován: 24. 5. 2007 10.05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maliarda »

Přidávám se k omluvě... prostě nestíhačka :no: :blush:
Rina
Donie
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Šmankote lidi... neni zač se omlouvat. Prostě ste nemohli, nehodilo se... byla to jen slezina, navrch v celkem blbej termín, co si budem řikat. Jo, to kdyby se jednalo o svatbu, to bych chtěl omluvy s úklonama, podepřené hmotným vyjádřením vaší lítosti. Zvlášť od jistých.… a třeba i od těch, kvůli kterým ten termín byl určen jak byl a oni si potom dorazí aš na závěr, průhledně to svádějíc na nekvalitnost připojení, které předtím naivně simulovali relogem za účelem získání kouzel zdarma :biggrin:

No, ale.…. fajn, že ste napsali. :smile: Příště slibuju rozumnější termín. Jestli nějaké příště bude - dost sem se prohnul *kouká na prázdné kapsy*

:clover:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Svatbu máš slíbenou, tak si ty kapsy zase schovej :bleh:
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Taktéž se omlouvám, že jsem nedorazil na slezinu :bleh:
kokosak píše:…. Jo, to kdyby se jednalo o svatbu, to bych chtěl omluvy s úklonama, podepřené hmotným vyjádřením vaší lítosti.…
:biggrin: pro jistý účel jsem vytvořil jakýsi úmrtní list mé postavy, kdo by potřebovla omluvenku pro Eze nechť se ozve :megalol:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

kokosak píše:Zvlášť od jistých.… a třeba i od těch, kvůli kterým ten termín byl určen jak byl a oni si potom dorazí aš na závěr, průhledně to svádějíc na nekvalitnost připojení, které předtím naivně simulovali relogem za účelem získání kouzel zdarma :biggrin:
*omlátí mu modem o hlavu a přihodí pár drátů* že se vůbec namáhám :glare: :biggrin:
Uživatelský avatar
Uradin
Příspěvky: 137
Registrován: 14. 11. 2006 0.15
Bydliště: NO HOME(homeless)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Uradin »

znova se omlouvám všem co maji s mými postavami nějaké domluvené plány ale mám nový komp a disk skoro všechno nové tak musím všechno znova stáhnout a nainstalovat a to nějakou dobu potrvá ježtě k tomu že vlastník netu(muj bracha) je pořád u druhého počítače a nechce abych stahoval takže budu ve hře minimalně po silvestru tak se mějte :clover:
IM BACK
Noir Comme la Nuit-mladík co má v lásce noc
William Vryce-usměvavý dřevorubec a bojovník(ztracen v horách)
tak tahle hudba se mi v zahryzla do těla jako noční bytost :D http://www.youtube.com/watch?v=d9geleJT … EF2808797B
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

Uradin píše:znova se omlouvám všem co maji s mými postavami nějaké domluvené plány ale mám nový komp a disk skoro všechno nové tak musím všechno znova stáhnout a nainstalovat a to nějakou dobu potrvá ježtě k tomu že vlastník netu(muj bracha) je pořád u druhého počítače a nechce abych stahoval takže budu ve hře minimalně po silvestru tak se mějte :clover:
OT: vykopiruj registry (jenom kvuli instalnute verzi), prekopiruj adresar NWN a hrajes hned ne … co vic potrebujes stahovat? :)
Dives, qui sapiens est
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Praetor píše:
Uradin píše:znova se omlouvám všem co maji s mými postavami nějaké domluvené plány ale mám nový komp a disk skoro všechno nové tak musím všechno znova stáhnout a nainstalovat a to nějakou dobu potrvá ježtě k tomu že vlastník netu(muj bracha) je pořád u druhého počítače a nechce abych stahoval takže budu ve hře minimalně po silvestru tak se mějte :clover:
OT: vykopiruj registry (jenom kvuli instalnute verzi), prekopiruj adresar NWN a hrajes hned ne … co vic potrebujes stahovat? :)
Ovladače,antiviry apod. :bigwink:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Odpovědět