Omluvy

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Omlouvám se Psancovi, že se tak pěkně o něco snažil a mě o chvíli později umřel router. Doufám, že jsem ti to tím moc nezkazil.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

drake127 píše:Omlouvám se Psancovi, že se tak pěkně o něco snažil a mě o chvíli později umřel router. Doufám, že jsem ti to tím moc nezkazil.
Hehe a tohle se neomlouvej, to je život Brachu :bigwink:
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Já vím, život není spravedlivej, ale stejně to zamrzí, když si mě všimne v pozitivním smyslu DMko (zvláště při takové činnosti) a zradí mě technika z Taiwanu. Doufám, že se někdy dozvím, co byl ten chlapík zač, protože mi přišel docela sympatickej :bigwink:.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Od zítřka podvečer (možná se tu po poledni ještě objevím) až do neděle podvečer/večer se na EQ neobjevím, neboť budu mimo dosah compu.
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

no twd to asi bude vypadat že se chci opičit ale přidávám se ke Granovy bohužek se k eq dostanu až v neděli navečer
PODPIS
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Omlouvam se hracum, kteri dnes vecer nabehli s postavama do skreti jeskyne, ze mohli narazit na nekolik nelogicnosti a pripadne divny spawn. Stavel jsem tam quest v propojene lokaci a nabehli ste do nehotoveho ...Bohuzel, jak jsem k vam skocil, tak mi padly nwn a byl nuceny dokonce restart compu, po kterem odmitl nabehnout net, asi tak 15 minut. Kdyz jsem tam pak zasel, nikde nikdo, ani pripraveny spawn. Pokud tam nektera z postav padla, jsem ochoten resit. Prosim pres PM. Diky za pochopeni :clover:
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Dlouho jsem přemýšlel a usoudil jsem, že si dám od Equilibrie na nějaký čas pauzu. Musím se totiž věnovat i jiným věcem, které jsem už dlouho zanedbával, takže mě teď ve hře nějaký čas neuvidíte. Nepředpokládám, že by pro mě někdo moc truchlil, ale několika lidem tím určitě trochu zkomplikuji život a těm se tedy tímto omlouvám.

Kecám, povedlo se mi odpálit základní desku a mám takovou obavu, že oprava bude dražší než nákup nového notebooku. Přejte mi tedy hodně štěstí, při shánění IR zlaťáků na nový stroj, pokusím se vrátit do hry ASAP, ale bez patřičného hardwarového vybavení se to dělá obtížně.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

chci se tímto všem omluvit co mají co dočinění s Tharekem ale chvilku se neukáže, a když tak jen sporadicky, dostal jsem do ruky takovou serepetičku (rozumějte hru) a tak tomu dávám tak tejden než mě to omrzí jinak zatim celkem zábava a všem co se chtěj jenom tak odreagovat a pořádně si zařezat ve stylu samurajů a staré asie vřele doporučuji mrknout na www.9dragons.acclaim.com
PODPIS
Swordfish
Příspěvky: 209
Registrován: 21. 1. 2007 15.00
Bydliště: Praha;Tirian; Říše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Swordfish »

sciorp píše:chci se tímto všem omluvit co mají co dočinění s Tharekem ale chvilku se neukáže, a když tak jen sporadicky, dostal jsem do ruky takovou serepetičku (rozumějte hru) a tak tomu dávám tak tejden než mě to omrzí jinak zatim celkem zábava a všem co se chtěj jenom tak odreagovat a pořádně si zařezat ve stylu samurajů a staré asie vřele doporučuji mrknout na www.9dragons.acclaim.com
Pěkná gamesa, ale omrzí :bigwink: Ještě se rád vrátíš k eq :smile:
Bas
Příspěvky: 271
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

Tímto bych se chtěl omluvit tomu,kdo chtěl Thamukovi zpříjemnit večer(a taky ho zpříjemnil).Selhala mi technika a bohužel jsem se pak už nedostal na equilibrii.
Ještě jednou se omlouvám.
Jackbas-Thamuk Gork
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Bas píše:Tímto bych se chtěl omluvit tomu,kdo chtěl Thamukovi zpříjemnit večer(a taky ho zpříjemnil).Selhala mi technika a bohužel jsem se pak už nedostal na equilibrii.
Ještě jednou se omlouvám.
Jackbas-Thamuk Gork
V pohodě. Muslel jsem že to tomu hráči padlo, když najednou nereagující postava a pak odlog. Dohrajem to jindy. :bigwink:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

No, chci se omluvit všem hráčům a postavám, kteří s mou postavou hrají a něco od ní očekávají, nebo se snad na ni těší či jim prostě bude chybět (jestli se tací najdou). Ale jako hráče sem si sáhnul na dno s postavou a nevím kam dál. O něco jsem se pokoušel a nic, pak jsem se pokoušel zas o něco a výsledek nebyl o moc lepší. Nevím už co s postavou dál dělat a nemám chuť ji hrát, jelikož sem z ní smutnej a protože sem do ní moc zažranej, nejsem schopnej ji hrát dál a ,,trápit´´ svou duši tím, že dělám hlouposti, které by nikdy neudělala jen proto, že nevím kam šlápnout. Asi si dám na pár dní pauzů, možná to bude týden, možná měsíc. Možná víkend... kdo ví. Dělat novou postavu, abych se zabavil a zapoměl na ni nechci, vidím to jako nejlepší řešení, pokusit se přijít na to co s postavou dál, dřív než si ji úplně zkazím :ermm: . Zatím ahoj a sorry.…

Edit: Díky za hru všem DM, DS, a hlavně hráčům
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

chtela bych se omluvit nejmenovanému hráči, že už nebudu napříste reagovat na jeho OOC zprávy o tom jak mám nebo nemám hrát svou postavu a co je a co není jaký stupen vlastnosti. Doufám, že se nebude zlobit, že si jeho dobře mínené rady neberu k srdci a neměním postavu podle toho jak si přeje on. A chci se mu tímto omluvit, že opravdu, ale opravdu nebudu požadovat, aby postavu Talda hrál podle toho jak chci já.
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

chci se omluvit brachu za předčasný vypadnutí ze schůze ale při nejch dědičnejch dyspozicích si musim prostě nemocnej žaludek šetřit.
jinak nědivte se času příspěvku ale zánět žaludku neni sranda a nikomu nepřeju prozvracet tejden v kuse díky za pochopení ještě jednou se omlouvám
PODPIS
laty
Příspěvky: 89
Registrován: 7. 4. 2007 22.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od laty »

Omlouvám se za ten včerejší výpad...ten koho se to týká bude vědět :no:
Swordfish
Příspěvky: 209
Registrován: 21. 1. 2007 15.00
Bydliště: Praha;Tirian; Říše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Swordfish »

Rád bych se omluvil za častější absenci jak Noigara, tak Freda. Ten vánoční shon se prostě těžko zvládá, jak v rodině, tak kdekoliv jinde. O prázdninách se to snad zlepší. :bigwink:
Eve
Příspěvky: 83
Registrován: 8. 8. 2006 23.52

Příspěvek od Eve »

Chtěla bych se omluvit za dnešní hru Dinovi a Ezovi, prostě se mi to pořád vypínalo a viděla jsem vás celé bílé, a sekalo se to a já nevím co všechno. Snad se to dalo vydržet :clover:
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Omlouvám se Malcomoj a Dhargovi, že sem tak zmizel, ale fakticky sem musel.. :no:
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Alfray píše:Omlouvám se Malcomoj a Dhargovi, že sem tak zmizel, ale fakticky sem musel.. :no:
v pohodě, my zmizeli postupně taky. :bigwink:
Pavel Urban
Příspěvky: 5860
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Omlouvám se jedné naslepllé postavě za včerejší únik (pozdní hodina a ranní vstávání).
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Odpovědět