Típání obrázku v NWN a jejich uprava

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
laty
Příspěvky: 89
Registrován: 7. 4. 2007 22.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od laty »

Psanec píše:Tak jeden ftípek na moji osobu od Drake127 :

Jak vypadá metagame:
Naši vědci dlouho zjišťovali podstatu metagamu a nyní se jim podařilo posunout tento vědní obor na další úroveň. Provedli jsme pokus na jednom snadno ovlivnitelném subjektu - nejdřív jsme ho nějaký čas pozorovali v relativně bezpečné oblasti.. výsledek si můžete prohlédnout zde: http://members.sigil.cz/drake127/nwn/eq … psance.jpg
Poté jsme mu ale vnukli představu, že ve hře je přítomný jistý Psanec. Nějakou reakci jsme sice očekávali, protože málokdo takovou informaci ustojí bez hnutí brvou, ale přesto nás výsledek poněkud překvapil. Pohleďte sami: http://members.sigil.cz/drake127/nwn/eq … sancem.jpg
Rozdíl je myslím patrný na první pohled. Naši vědci se samozřejmě tomuto tématu budou věnovat obšírněji a doufám, že brzy přineseme další informace o tomto zajímavém jevu.
:megalol: :megalol: ….Sakra jak děláte ty printscreeny *tam dole*?Mě to vždycky po schození do vokna spadne :glare:
Taury
Příspěvky: 409
Registrován: 10. 12. 2006 17.16
Bydliště: Klučenice, nedaleko vodní nádrže Orlík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Taury »

laty píše:
Psanec píše:Tak jeden ftípek na moji osobu od Drake127 :

Jak vypadá metagame:
Naši vědci dlouho zjišťovali podstatu metagamu a nyní se jim podařilo posunout tento vědní obor na další úroveň. Provedli jsme pokus na jednom snadno ovlivnitelném subjektu - nejdřív jsme ho nějaký čas pozorovali v relativně bezpečné oblasti.. výsledek si můžete prohlédnout zde: http://members.sigil.cz/drake127/nwn/eq … psance.jpg
Poté jsme mu ale vnukli představu, že ve hře je přítomný jistý Psanec. Nějakou reakci jsme sice očekávali, protože málokdo takovou informaci ustojí bez hnutí brvou, ale přesto nás výsledek poněkud překvapil. Pohleďte sami: http://members.sigil.cz/drake127/nwn/eq … sancem.jpg
Rozdíl je myslím patrný na první pohled. Naši vědci se samozřejmě tomuto tématu budou věnovat obšírněji a doufám, že brzy přineseme další informace o tomto zajímavém jevu.
:megalol: :megalol: ….Sakra jak děláte ty printscreeny *tam dole*?Mě to vždycky po schození do vokna spadne :glare:
IrfanView
Aini Wende - Až po špičky oušek zamilovaná elfka.
Burkarie dcera Zlitiruka - Ulomený obr?
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Dám si hezky printscreen, uloží se to do souboru a pak v gimpu převedu do normálníější formátu než je targa. Pohodička :shades:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
laty
Příspěvky: 89
Registrován: 7. 4. 2007 22.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od laty »

Já na screenshoty mam Gadwin PrintScreen(nic moc,ale stačí),jenže tady je prý bohužel problem s bugem v lokaci(chodby pod Magickou univerzitou),kde stačí shodit NwN do okna a zasekne se to... :no: už se to někde řešilo,se závěrem,že maj adepti prostě smůlu...jinak ,ale rozhodně díky za snahu pomoct :bigwink:
Naposledy upravil(a) laty dne 26. 9. 2007 20.41, celkem upraveno 1 x.
Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

Ted si nejsem jestli jsem uplne presne pochopil co resite, ale paklize resite "tipani obrazovek" pres externi soft, tak mi to prijde trochu zbesily … po zmacknuti "Print Screen" na klavesnici (nebo jakykoliv jiny mackatko, ktery si nastavite v ovladani NWN), tak se vam ulozi do rootu hry obrazek ve formatu TGA. Bacha, v zavislosti na rozliseni obrazovky muze mit i par mega, tak at vam nedojde misto na disku :bigwink:
Dives, qui sapiens est
psin
Příspěvky: 554
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Příspěvek od psin »

Praetor píše:Ted si nejsem jestli jsem uplne presne pochopil co resite, ale paklize resite "tipani obrazovek" pres externi soft, tak mi to prijde trochu zbesily … po zmacknuti "Print Screen" na klavesnici (nebo jakykoliv jiny mackatko, ktery si nastavite v ovladani NWN), tak se vam ulozi do rootu hry obrazek ve formatu TGA. Bacha, v zavislosti na rozliseni obrazovky muze mit i par mega, tak at vam nedojde misto na disku :bigwink:
Možná, že datová velikost a nepříliš používaný formát .tga a třeba taky hledání vhodného programu nejen pro NWN může být pro někoho problém nebo důvod proč nepoužít "vestavěný" řešení. Jinak já používám buď to co Praetor anebo program Screenshot Captor: http://www.slunecnice.cz/sw/screenshot-captor/
Vše má své meze.

Petr Hrozný †, Vilém z Ofenburgu †, Voxeos - NPC, Jakub Poutník - M. I. A. / OFFLINE - NEDOSTUPNÝ
Bambus
Příspěvky: 81
Registrován: 12. 12. 2006 13.57
Bydliště: "U přístavní krysy č.3." :)

Příspěvek od Bambus »

Znate nekdo SnagIt 7?sice mam jenom trialku ale je to fakt :flowers1: :good: :good:
Odpovědět