Zamysleni pro par hracu

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Tak tak, s idioty nespolupracovat (ideálně se jich zbavit v rámci vyřizování účtů). Chytří eviláci jsou mnohem užitečnější.

Ohledně levelového metagamu, to není tak jednoduché a těžko soudit z jediné situace. Počítejme s tím, že prostě nevíme, na z jakých motivů postava X jedná.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

drake127 píše:Ohledně levelového metagamu, to není tak jednoduché a těžko soudit z jediné situace.
to souhlasim...ale stává se to
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Tuto situaci nema smysl resit na foru, protoze bez tahani IC info lze tezko dopatrat fakta. Pokud ma nekdo pocit, ze jiny hrac metagamuje a zneuziva to v CvC, postup je:

Vzit dukazy a obratit se na DM pres PM nebo ICQ :shades:
Pavel Urban
Příspěvky: 5860
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

K tomu bych jen doplnil (berte to jako apel), že pokud máte pocit, že někdo používá OOC informace, metagamuje nebo cokoliv jiného a cítíte křivdu, tak nespamujte dotyčnému hráči Tell (nebo dokonce v kanálu mluvy) nadávkami, rozčilováním se apod. Platí to samé co píše Cybermíša:
cybermisa píše:Vzit dukazy a obratit se na DM pres PM nebo ICQ :shades:
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Pavel Urban píše:K tomu bych jen doplnil (berte to jako apel), že pokud máte pocit, že někdo používá OOC informace, metagamuje nebo cokoliv jiného a cítíte křivdu, tak nespamujte dotyčnému hráči Tell (nebo dokonce v kanálu mluvy) nadávkami, rozčilováním se apod. Platí to samé co píše Cybermíša:
cybermisa píše:Vzit dukazy a obratit se na DM pres PM nebo ICQ :shades:
S tím nesouhlasím. Když hráč zametagamuje a všimne si toho ten druhý, tak proč mu nenapsat tel. Dá se to takhle v klidu vyřešit, ale záleží na tom druhém. Párkrát se stalo že mé postavě někdo řekl jménem co měla nad sebou, přišemž ho nikdo nezná, tak jsem ho na to upozornil a ,,domluvil mu´´. S každou ….. otravovat DM nemá smysl. Někdy stačí domluva po tellu, když to nepomůže, tak potom DM.
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Na druhou stranu, dohodnout se později po ICQ/PM mi přijde jako ta lepší varianta než otravovat DM. Většinou se totiž jedná jen o nedorozumění, které nemá cenu vytahovat.

Edit: Sakra, zase druhej. :glare:
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

drake127 píše:Na druhou stranu, dohodnout se později po ICQ/PM mi přijde jako ta lepší varianta než otravovat DM. Většinou se totiž jedná jen o nedorozumění, které nemá cenu vytahovat.


:yes: Bud a nebo je ten hráč nováček a stačí ho upozornit.
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Ja poukazoval na metagaming v CvC, kdy je treba treti strany, aby rozhodla.
Pavel Urban
Příspěvky: 5860
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Nemyslel jsem upozornění, že něco bylo špatně (viz. příklad se jménem). Psal jsem o pocitu křivdy (někdo má pocit, že byl jednáním druhé strany poškozený) a o spamování a "vylívání si srdce" tomu druhému. Tedy případy, že se to nedá přejít nebo vyřešit upozorněním (jak píše Anurin) a je třeba té třetí strany k rozřešení. :bigwink:
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Odpovědět