Létavé přechody

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Létavé přechody

Příspěvek od kokosak »

Narazil jsem už na tři místa, která přímo volají o přelet - "Chceš se protáhnout?", "Chceš přeplavat řeku?" a "Chceš vylézt nahoru?". Předpokládám, že takových míst je řádově spousta. Pokaždé jsou to činnosti s jitým rizikem, pokaždé mají elegantní řešení - proměna do dráčka/pixie/cokoli s křídly a vzum. Bylo by možné k podobným místům dodělat kontrolu letectví (případně podoby) individuí a nabídnout jim jinou volbu (přeletět)?

Pokud to samozřejmně lze technicky provést.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
incast
Příspěvky: 26
Registrován: 11. 8. 2007 12.15

Příspěvek od incast »

A kontrolu vodních tvorů jen u vodních přechodů.
Carpe noctem.
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Lze to sehrát velice hezky i bez této výhody ….

Přemen se, shod zesebe všechny věci, přece by je draček a nebo pixie nemohla mít a použij přechod. Hází se ti stejnak na riziko jako když přeplaváváš.

Jedinej rozdíl by byl, že bys tam měl vedle přeplavat i nabídku : přeletět.


Dle mě, zbytečná věc navíc a práce, která se může věnovat na jiné věci, které ti udělají větší radost :)
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Psanec píše:Lze to sehrát velice hezky i bez této výhody ….

Přemen se, shod zesebe všechny věci, přece by je draček a nebo pixie nemohla mít a použij přechod. Hází se ti stejnak na riziko jako když přeplaváváš.
A hadej jak to dělám teď? :bigwink: BTW věci se shazují (respektive ignorují) automaticky podle shape který nabereš.
Psanec píše: Dle mě, zbytečná věc navíc a práce, která se může věnovat na jiné věci, které ti udělají větší radost :)
Stejnak bych to rád. Utopený dráček mi přijde.… prostě divný. Ale souhlasím, jsou důležitější věci. Třebaaaa... :smile: A nebo eště rači.… :dribble:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Jo, zbytečné... neviditelná pixie toho tolik udělat nemůže (třeba přeleťet v noci hradby Mithalliru :bleh:), že systémové nepřelétání řeky je jedna z posledních věcí, co mi vadí. Holt se smiř s tím, že NWN nebyly stavěné pro létavce, stěžuj si na ostrý vítr nebo strach z výšek a máš to IC vyřešené :bigwink:
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

drake127 píše:Jo, zbytečné... neviditelná pixie toho tolik udělat nemůže (třeba přeleťet v noci hradby Mithalliru :bleh:), že systémové nepřelétání řeky je jedna z posledních věcí, co mi vadí. Holt se smiř s tím, že NWN nebyly stavěné pro létavce, stěžuj si na ostrý vítr nebo strach z výšek a máš to IC vyřešené :bigwink:
Nemluve o pixine prolezajici zamcenyma mrizema :bigwink:
Odpovědět