Sety kouzel

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

já začínal na DrD 1.2 a ty ručně kreslený obrázky se prostě nedají zapomenout jednoznačně musim říct ALTAR RULEZZ
do mého srdce se vlil nový nepoznaný pocit, když jednoho zasněženého zimního večera přišel k nám jeden podivně zahalený mladík. Přez kápy nebylo téměř poznat o koho se jedná až potom co z torny vytáhl svazek papírů s ručně kresleným´obrázkem trpaslíka, a drakem na obálce. Ó náš slovutný PJ jak jsme se na něj těšili, a když přišel rozářila se naše mladá chamtivá očka o to víc. První příběh nezapomenu doted trpasličí válečník si užil svoje a ostatní členové družiny také. Při boji se zlým monstrem vlkodlaka skutečně šlo o holý život, ale to už je pryč. Můj ubohý Tarras bulba (shodnost jména s jedním silným dýmkovým tabákem je čistě náhodná) už hoduje po boku našeho velkého kováře *zatlačí slzu nostalgie*

nechcu zrazovat ostatní systemy ale prostě pro mě bylo je a bude prostě jednička a díky za to s DnD(potažmo ADnD) jsem se setkal jen okrajově a mnoho mi neřeklo
PODPIS
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

The_Balrog píše:balrog nebo taury, to je fuk :)
jej :biggrin: novidisto, pardon, omlouvam se :clover: :smile:
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Akira píše: předpokládáš špatně :bleh: Altar mi dluží ještě nějaký peníze za práci co jsem pro ně dělala...ale to nemění nic na mém názoru..ten jsem měla ještě před tím, než jsem s nimi začala nějaké ty zábavné akce na téma...kdypak mi asi zaplatí..po 2 letech po 3...?
No vidis, jak jsem se pekne spletl :smile: Kazdopadne tech lidi je vic, ale predpokladam, ze vetsina do toho stejne nesla kvuli penezum …
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

ne..nebylo to kvuli penězům....ale to jednání potom..hmmm...no radši nemluvit. Ale tohle je už uuuuuuuuuplně OT
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
Pitikule
Příspěvky: 1082
Registrován: 4. 8. 2006 14.21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pitikule »

Nechcete tohle téma pročistit a založit si OOC: DrD, DnD a další? tohle opravdu nemá co společného se sety kouzel :clover:
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

Pitikule píše:Nechcete tohle téma pročistit a založit si OOC: DrD, DnD a další? tohle opravdu nemá co společného se sety kouzel :clover:
:blush: se omlouvám... :blush2: už to nikdy neudělám...
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

Pitikule píše:Nechcete tohle téma pročistit a založit si OOC: DrD, DnD a další? tohle opravdu nemá co společného se sety kouzel :clover:
ale přepřipravené sety kouzel, které by se samy naházely do slotů před meditací v nwn nejdou. Jediná možnost je nějaké zatraceně složité makro externího programu.
Takže nevím, co by se k tomu mohlo v tomto topicu dál řesit :bigwink:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Grunt
Příspěvky: 226
Registrován: 23. 5. 2006 20.56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grunt »

Akira píše:(u nás ve městě dokonce vznikala Šavlozubá Veverka..
Hehe, někde mám doma všechny šavlozubky :) to je legenda...jinak do dobře poslouchal mohl slyšet Corvien kdysi mluvit o Nimertilu :dribble:
DenGrasse
Příspěvky: 207
Registrován: 22. 10. 2007 11.51

Příspěvek od DenGrasse »

jo jo, vevercony byly pamětné :shades:

to byly časy

k tématu už všechno napsal OneHeart - dál není co řešit.
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

OneHeart píše:
kokosak píše: Aspoň už vím, co je to bambilión. Jde o číslo šest a všechny do třetího spell levelu :biggrin:
je vidět, že neznáš Wizard's Spell Compendium ,Vol. I.-IV. :bigwink:
Ale znám. Svého času jsem si z něj vypisoval použitelná a zajímavá kouzla. Uznávám, bambilión se poté dostával někam k dvacítce. Ehm... v AD&D, nikoli DnD ovšem :bigwink:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

OneHeart píše: ale přepřipravené sety kouzel, které by se samy naházely do slotů před meditací v nwn nejdou. Jediná možnost je nějaké zatraceně složité makro externího programu.
Takže nevím, co by se k tomu mohlo v tomto topicu dál řesit :bigwink:
S novym systemem kouzel by to podle me nemel byt problem implementovat … I kdyz tusim, ze na jedno kliknuti se zatim seslani setu kouzel neuvazovalo …

Novy system kouzel uz rozhodne nebude podporovat prskavky, hra kouzelnika bude z hlediska RP daleko narocnejsi. Ale rozhodne se nebojte, v EQ3 dostanou tusim temer vsehcny classy nejakou tu odmenu :biggrin:
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

cybermisa píše:
OneHeart píše: kouzel, které by se samy naházely do slotů před meditací
S novym systemem kouzel by to podle me nemel byt problem implementovat … I kdyz tusim, ze na jedno kliknuti se zatim seslani setu kouzel neuvazovalo …
nejde o sesílání předpřipravených setů kouzel. Ale o jejich naházení do slotů - tedy ušetření zdlouhavého procesu naklikání kouzel do slotů před meditací.
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Pokus umí někdo z vás programovat, myslím, že by neměl být takový problém, si udělat externí prográmek, který toto nakliká během chvilky za Vás ….
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
LDamian
Příspěvky: 148
Registrován: 26. 4. 2007 17.13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LDamian »

cybermisa píše: ...Ale rozhodne se nebojte, v EQ3 dostanou tusim temer vsehcny classy nejakou tu odmenu :biggrin:
treba:

zaklinac
bard
monk
paladin
rogue (zlodej)
blackguard
palemaster
arcane archer
assasin
champion of torm
dwarven defender
harper scout
red dragon disciple
shadowdancer

Tak to se zacinam tesit jeste vic, nez dosud. :smile: :shades:

EDIT: ale je pravda, ze mne az prekvapuje, kolik se toho chysta... a ohledne toho, ze sem nenapsal sve pochybnosti ohledne implementace nove magie zadny radce. Hraji zaklinace, ktery ma zustat na starem systemu (s tim, ze mi neni jasne, jak to bude se svitkama) a upravy se ho zrejme moc nedotknou. Potom hraji druida/shiftera, se kterym se na upravy vyrazne tesim. Tesil bych se i kdybych hral nektera dalsi povolani, to je take fakt. Ale zmena systemu magie - do toho i jako radce moc nevidim. Jedine co mne tesi je to, ze rikate, ze uz to nebude tak presilene (ta magie zejmena u magu), jak podle mne v soucasne dobe je. Pochybnosti ovsem mam a mam na ne imho pravo - a pokud se to podari zrealizovat tak, aby to nezlikvidovalo i zbytky rovnovany mezi charaktery, tak si hodne oddechnu - takze si pripis prvniho radce s pochybnostmi.
Naposledy upravil(a) LDamian dne 13. 11. 2007 13.27, celkem upraveno 2 x.
Auriel - Chaos, tedy Svoboda musí být podřízena Řádu, tedy Pravidlům. Zlo, tedy Smrt a ničení, musí být podřízena Dobru, tedy Životu.
Sigimalanirseth - ??
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Vzhledem k tomu, ze kazde kouzlo bude mit nekolik menitelnych parametru, tak se "pretvareni" vlastnich kouzel a jejich naslednemu vyskladani na listu stejne nevyhnete. Psat programek je podle me zbytecnost, resp. ta prace by nestala za to ...Kdo bude chtit hrat kouzelnika, bude se holt muset smirit s tim, ze si kouzla bude muset ucit, pripravovat si je a menit slozeni listy … Samozrejme jak si jednou kouzlo uz pripravite a nebudete jej chtiti menit, nemusite … Jedno a to same kouzlo budete moct mit tak pripravene v nekolika variantach. Kdo si tipuje, ze system metamagie uz vlastne bude primo implementovany jako zaklad, tak se neplete :smile:

Jak labir uz nekolikrat tusim naznacil na foru, snazi se o naproste propojeni vsech momentalnich systemu a to se tyka i systemu magie. Co tim myslim? Ma idelani predstava napriklad kouzla Promen vzhled osoby je takova, ze kdyz se promenim vzhledove za nejakou bytost, tak bytosti te frakce me budou brat pratelsky (samozrejeme do te doby, nez to jejich mag prohlidne) a naopak kdysi pratelske frakce budou nove patricne reagovat … Vazne je na co se tesit :clover: :bigwink: :smile:
kucik
Příspěvky: 326
Registrován: 29. 8. 2006 13.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kucik »

Psanec píše:Pokus umí někdo z vás programovat, myslím, že by neměl být takový problém, si udělat externí prográmek, který toto nakliká během chvilky za Vás ….
HUH Jestli jses takovej frajer, tak klobouk dolu. To uz je pomalu jednodussi dissasemblovat nwn, znovu napsat klienta, rozlustit kod a pridat to do nej.
Pokud je nekdo takovej drsnak, tak smekam.
Pokud nemate co rozumneho rici, KRICTE!!!
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

LDamian píše:
treba:

zaklinac
bard
monk
paladin
rogue (zlodej)
blackguard
palemaster
arcane archer
assasin
champion of torm
dwarven defender
harper scout
red dragon disciple
shadowdancer

Tak to se zacinam tesit jeste vic, nez dosud. :smile: :shades:
Uprava prestige classu se tusim nechysta …
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

@Psanec: s tím externím programem teda nevim:
Pravidla píše: 5.2. Je zakázáno používání externích programů a maker či skrytých cheatů hry pro dosažení výhody pro svou či jiné postavy v Equilibrii.
:shades:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

OneHeart píše:@Psanec: s tím externím programem teda nevim:
Pravidla píše: 5.2. Je zakázáno používání externích programů a maker či skrytých cheatů hry pro dosažení výhody pro svou či jiné postavy v Equilibrii.
:shades:


:yes:
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

LDamian píše:
Kdo nema byt sebemensi pochybnosti, zavira oci pred nekterymi moznostmi … :bigwink:
Odpovědět