harvesting a XPC

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

Můj názor je, že jste přestali myslet na jednu důležitou věc. Je to jen HRA. To by jste si měli všichni uvědomit. Jen hra. Možná to někteří tak neberou a považují to za alternativní svět. Ale i ti by si měli uvědomit, že by zde jejich postavy měly něco dokázat a né si dokazovat. Toto se týká nejenom postav a hráčů ale stejnou mírou i DM. Jak už bylo výše řečeno..někteří hráči se nechají svést lidskou vlastností-touhou po majetku. Bohužel na druhou stranu platí, že někteří DM se nechají svést lidskou vlastností-touhou po moci. Stejně jako je špatné si dokazovat, že jsem nejmocnější postavou ve hře(myšleno nabušenou ve smyslu power,makro, mikro nebo co to pořád používáte) tak je stejně špatné si dokazovat z pozice DM že mám v rukách "životy a osudy" těch ubožáků. Jistě..máte. Jste bohové, ale zvládnete to unést? neustále se poukazuje na to, že ve hře postava dělá spoustu věcí, co by hráč v životě nedělal. Jistě, asi nikdo zde nezabíjí na potkání a nedělá spoustu jinech věcí. Tedy v reálném životě. Ale stejně tak by si měli DM uvědomit, že tohle není způsob jak si dokázat, že mají na to, aby ovládali osudy ostatních. K tomu to není určeno. Ani z jedné strany. I kdyby jste na tisíckrát do podpisu napsali, že roleplay odráží povahu hráče, či něco podobného, pamatujte, že 95% z těch, kteří tu hrají nejdrsnější a nejtemnější postavy, by se pozvracelo při pohledu na otevřenou zlomeninu, či na tepenné krvácení a 95% těch co tu hrají obětavé paladiny a jiné kladné postavy, by se otočili zády, pokud by dva tři útočníci bili bezbrannou obět...když by to šlo dobře volali by na pomoc. Nedokazujte si tady, že na něco máte..hrajte si....nedokazujte si že na něco máte..kontrolujte a zpestřujte svět. Nerada mluvím o zamyšlení. Ale tady se to přímo nabízí. Nezastávám se nikoho. A proti nikomu nevystupuji. Asi se zvednou negativní reakce, kdo ví. Jen vyjadřuji své pocity.
Závěrem si dovolím uvést pár příkladů, které si tu dle mého názoru někteří pletou/DM i hráči/

Hrát nikoliv vyhrát
Dokázat nikoliv dokazovat
Soudit nikoliv odsuzovat


Přeji všem kdo to chtějí příjemné svátky
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Vysvetlim vsechno jeste jednou:

FAKTA:
Equilibrie neni JEN HRA. Equilibrie je HRA S PRAVIDLY pro ty hrace, kteri jsou ochotni se temito pravidly ridit.
PRICINA:
Na Equilibrii vsak hraji hraci, kteri pravidla porusuji.
DUSLEDEK:
DM jsou postaveni temito hraci do role policajtu, soudcu a katu se vsim vsudy, co k tomu patri.
PROBLEM:
Hracum se nelibi "to vsechno, co k tomu patri"
RESENI:(spociva logicky v odstraneni priciny)
Hraci musi prestat porusovat pravidla, nebo musi se hrou na Equilibrii skoncit.

Jakekoli moralizujici povidani okolo je zbytecne …
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Akira píše:
Skus si představit, že máš na starosti takovej podobnej svět jako je Equilibrie, je to hra, dobře...spokojeně si na něm hraje třeba desítka hráčů a jde jim to podle tvých představ jak by svět měl vypadat. Najednou se začne objevovat víc a víc hráčů, kteří prichází na tvůj svět s diametrálně odlišného světa. Ty se tak koukáš, jak tady ti hráči hrají a říkáš si...ježiš to je strašný...a budeš se je ze začátku třeba snažit usměrnit. Když to nepomůže tak co uděláš? Budeš přísnější, ale pořád ti to bude kazit náladu a pohled na svět, kterej byl bez nich tak pěknej. Nakonec, když už ti dojde trpělivost, protože ti hráči (například kvůli pubertě) nehodlají změnit chování... nejlepší by bylo je vyhodit... No a labir pořád píše nějaké skripty, aby takový hráče nějak omezil, stížil jim tu činnost, která se mu nelíbí...myslim, že labir byl až do ted ve fázi, kdy trpelive čekal, aby to hráči pochopili a sami se změnili...až tet to řešení s permanentní smrtí, je takové...mocnější... je to jakoby vám maminka říkala..."nesahej na to" a vy na to už jen pro to, že vám to zakázala šaháte furt dokola dokud to nerozbijete, nebo dokud vám maminka nenařeže a vy se rozpláčete a utečete do pokoje...to je taky použití moci autority na dítě...a co by se stalo, kdyby tu moc maminka nepoužívala? z děcka by vyrostl parchant co si myslí, že může všechno.

Tohle v žádném případě není mířeno na nikoho konkrétního, tak si to špatné co sem napsal prosím nevstahujte na sebe. Radši si skuste představit to samé co říkám akiře.

A ještě jedna věc k zamyšlení...hrál sem WoW (asi týden než mě to přestalo bavit) a existují servery, kde za RP hraní dostávají hráči ban.

A proč si hráči nejdou hrát na lootovací nebo creepovací servery, kde to dělá každej?...protože se jim na EQ líbí? jo když se jim tady tak líbí, tak by se měli snažit něco světu dát a ne si pořád jen brát.
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Magnumik: Nehan wow, nejaky klepani na neofik serveru neni hrani wow. Wow ma pomerne dobre RP servery btw, neni to HCRP jako na EQ ale taky se tam da docela dobre RP pobavit na vyssim levelu (kdyz clovek umi dobre anglicky, nejaka velka ceska komunita na rp serverech moc neni)

Sry za OT, lidi co ztravi tyden na freecku a mysli si ze hrali wow me trochu stvou.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Akiře: Jsi tak mimo jak jen můžeš být. Buď zjevně nechápeš o co tu jde, nebo to děláš programově abys odvedl diskusi pro tebe žádoucím směrem - klasika "zlí/špatní/neuvědomnělí/chybující DM si na nás zasedli/hrají si na bohy/dokazují si svou moc" a "zlehčíme situaci když se vyvíjí pro nás nepříznivě". Prostě buď nepochopení nebo manipulace. Co z toho to je nevím.

magnumikovi: Hezky řečeno, přesně tak to je. Jak u harvesterů tak i u toho případu phottera.

závěrem: Equilibrie není JEN HRA, je to do značné míry alternativní svět či život. Tak je stavěná od začátku a to ji dělá jedinečnou a přitažlivou. Ať už se vám to líbí nebo ne. Není to jen změť bajtů, skriptů, grafiky a protokolů. Taky do Equilibrie patří i hráči kolem a okolo a i na ty mají "prasící" hráči dopad ať už přímý (např. znechucení) nebo nepřímý (např. zvýhodnění postav prasících hráčů pro jejich prasení). A navíc má pravidla jak správně připomenul cybermisa, pravidla jenž slouží pro dodržování statutu alternativního světa. A já nikdy nepřipustím, aby se z Equilibrie stala, díky snaze některých hráčů, aréna na vybíjení potvor, powergaming a nebo každodenní grafický erotický chat!
Naposledy upravil(a) labir dne 23. 12. 2007 11.28, celkem upraveno 5 x.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Pavel Urban
Příspěvky: 5860
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Wendigo píše:Magnumik: Nehan wow, nejaky klepani na neofik serveru neni hrani wow. Wow ma pomerne dobre RP servery btw, neni to HCRP jako na EQ ale taky se tam da docela dobre RP pobavit na vyssim levelu (kdyz clovek umi dobre anglicky, nejaka velka ceska komunita na rp serverech moc neni)

Sry za OT, lidi co ztravi tyden na freecku a mysli si ze hrali wow me trochu stvou.
Magnumík přece nic nehaní. jen napsal, že se ho WoW nebavilo dlouho (což pokud ho nebereš za autoritu, ktrá určuje svou přízní co je a co není správné nebo dobré vůbec nic neznamená než to, že JEHO to prostě nebavilo), a že jsou servery, které vyžadují určité chování hráčů. EQ v tomhle není jiná. Prostě kdo chce s vlky žíti, musí s nimi výti. :bigwink:
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

labir píše:Akiře: Jsi tak mimo jak jen můžeš být. Buď zjevně nechápeš o co tu jde, nebo to děláš programově abys odvedl diskusi pro tebe žádoucím směrem - klasika "zlí/špatní/neuvědomnělí/chybující DM si na nás zasedli/hrají si na bohy/dokazují si svou moc" a "zlehčíme situaci když se vyvíjí pro nás nepříznivě". Prostě buď nepochopení nebo manipulace. Co z toho to je nevím.

magnumikovi: Hezky řečeno, přesně tak to je. Jak u harvesterů tak i u toho případu phottera.

závěrem: Equilibrie není JEN HRA, je to do značné míry alternativní svět či život. Tak je stavěná od začátku a to ji dělá jedinečnou a přitažlivou. Ať už se vám to líbí nebo ne. Není to jen změť bajtů, skriptů, grafiky a protokolů. Taky do Equilibrie patří i hráči kolem a okolo a i na ty mají "prasící" hráči dopad ať už přímý (např. znechucení) nebo nepřímý (např. zvýhodnění postav prasících hráčů pro jejich prasení). A navíc má pravidla jak správně připomenul cybermisa, pravidla jenž slouží pro dodržování statutu alternativního světa. A já nikdy nepřipustím, aby se z Equilibrie stala, díky snaze některých hráčů, aréna na vybíjení potvor, powergaming a nebo každodenní grafický erotický chat!

hmm...no o nepochopení tu nemůže být vůbec řeč. a záměrné odvádění jinam? proč, nemám k tomu důvod. neharvestím, nelootuju, necreepím..je mi to jedno. Diskuze je od slova diskutovat...a proto píšu svůj názor. Ona hranice mezi tím posuzovat a odsuzovat je velmi tenká. A když si dobře přečteš, nikde jsem nepsal, že DM jsou ti špatn..jen odkazuji na to, že stejně jako říkáte, že u postav se projevuje lidská vlastnost-touha po majetku, tak já stejně tak poukazuju, že touha po moci a ovládání jiných je stejně tak lidskou vlastností. Možná jsou všichni DM uvědomělí a 100% nestranní, pak tedy gratuluji. Ale dělal jsem DM dost dlouho, abych věděl jak to funguje. A všichni jsou jenom lidi, Hráči i DM.
Popravdě řečeno, když si chtějí celý dny rýžovat, at si to dělají, je to jejich věc. pokud mají radost z toho, že našli nějakej kamínek..je to jejich věc. A pokud to vám vadí, je to zase vaše věc. Můžete si zakazovat, odkazovat, zabíjet...na to máte právo a já vám ho neberu. Přesto mám na to svůj názor.
A stejně tak si pořád myslím, že je to jen hra. A pokud si někdo naivně namlouvá, že tohle je "vysněný a opravdov svět" tak ať si to myslí...ale navždy to zůstane jenom hrou. Hra by měla bavit a pokud svou hrou a tím že se bavíte, nekazíte hru a bavení někomu jinému, tak si klidně hrajte..rýžujte si, běhejte si po pokladech. je mi to jedno, mě nevadí co děláte. Já vidím zábavu jinde a tam ji taky hledám. Radši si 100x pokecám s někým s kým to stojí za to, než abych někde neco harvestil, ale to že to děláte vy a baví vás to...no a co.

PS: myslím, že nemá cenu se k tomuto vyjadřovat. karty jsou tu rozdány a esa drží v rukách někdo jinej.
PS 2: jsou vánoce, tak chápu, že jste podráždění a berete vše jako útok na sebe...určitě to bude po vánocích lepší
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Jiper
Příspěvky: 150
Registrován: 24. 12. 2006 15.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiper »

Je to pouze technický dotaz, k DM (!!!), takže žádám ostatní, aby na něj nereagovali. Tenhle příspěvek NEbude rozšiřovat diskuzi, která vypadá jako hádka stran v parlamentu. Jedná se ČISTĚ o TECHNICKY dotaz : Sám se bojím teď byť skoro i přiblížit k rýžovišti nebo skřetímu inventáři. Je stanovena hranice mezi normální výdělkem a lootem, creepem, harvestrem apod.? Či je stanoveno pouze "Když DM usoudí, že má dost."? NENÍ to dotaz vycházející z drzosti. Jen mě to zajímá. Zda-li jsou stanoveny nějaké limity či vychází soud pouze z pozorování. Už totiž vidím, jak někteří dobří hráči, kteří mají RP opodstatněno, že vydělávají (bůhví, třeba postava A bude vyhrožovat postavě B, že pokud nedá do týdne postavě A 50 000 zlatých, zabije postavu B velmi ošklivým způsobem) se tu v budoucnu hádají na fóru, že za to nemohli. Chtělo by to znát limit či nějaké omezení, aby i postava A OOC věděla, že to jednoduše není mnohdy možné kvůli pravidlům.

JEŠTĚ JEDNOU - dotaz k DM!!!
"Inu, rád bych..." Zachariash
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Jiper píše:
Bylo opakovaně zodpovězeno o několik příspěvků výše.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

cybermisa píše:
drake127 píše: Podle mého názoru stačí, když se postava věnuje také něčemu jinému než honbě za úrovněmi/majetkem.
Ano, to je presne to, o cem mluvim … Hrac muze ryzovat, hnta se za bohatstvim, ale kdyz se mu naskytne prilezitost pekne si zahrat RP, tak da prednost RP. Ti lepsi hraci tyto prilezitosti sami vyhledavani na ukor harvestovani nebo dokonce vytvareji pro ostatni.
labir píše:Nevadí mi když postavy mají přes 500.000 zlatých, na jistý styl hry to je třeba. Co mě a ostatním DM vadí je způsob jejich získání - loot a creep na jednom a tomtéž místě, zjevné opakované zneužívání systémových slabin herní ekonomiky ku svému prospěchu (to je už na hraně bugusingu) a neustálé harvestování nejvýnosnějších zdrojů.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Jiper
Příspěvky: 150
Registrován: 24. 12. 2006 15.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiper »

… rozuměno, tudíž v tom není zahrnut číselný limit... ale způsob získaní (rozuměno styl hry při získávání)… to jsem chtěl vědět;)
"Inu, rád bych..." Zachariash
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Akira píše:
Photter píše:
:drinks_cheers: :evillaugh: My si budeme rozumět :D
...Mám na to podobnej názor...zkrátka moje postava nemá sebemenší důvod proč nerýžovat,když to potřebuje,ona neví,že sou nějací hráči,natož že nějací hráči,kterým to vadí. :bigwink:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Akira píše:
A stejně tak si pořád myslím, že je to jen hra. A pokud si někdo naivně namlouvá, že tohle je "vysněný a opravdov svět" tak ať si to myslí...ale navždy to zůstane jenom hrou. Hra by měla bavit a pokud svou hrou a tím že se bavíte, nekazíte hru a bavení někomu jinému, tak si klidně hrajte..rýžujte si, běhejte si po pokladech. je mi to jedno, mě nevadí co děláte. Já vidím zábavu jinde a tam ji taky hledám. Radši si 100x pokecám s někým s kým to stojí za to, než abych někde neco harvestil, ale to že to děláte vy a baví vás to...no a co.
To je kámen úrazu. Přístup "jen hra" a "bavit se jak já chci a každý ať si dělá co chce" versus přístup "alternativní svět s IC zákonitostmi a OOC pravidly". Já v tomhle nikdy neustoupím. Equilibrie je tak stavěná a "jen hru" z ni nikdo neudělá. Pokud ji tak bude brát a chovat se podle toho (třeba creep, loot, harvesting atd..) tak velmi tvrdě narazí. Buď se přizpůsobí nebo půjde. Nic mezi.

Když už si tak libuješ v těch povrchních frázích (mimochodem uvádění takovýchto obecných frází je příznakem nedostatku argumentů), tak Kashe kdysi řekl úžasnou větu: "RP baví i bolí, jako život." Mě připadá že si z toho tím přístupem "je to hra chci se bavit jak chci já" berete z toho jen tu jednu půlku. Ani si neuvědomujete že sami sebe ochuzujete. Ale to je vaše věc. Co mě vadí, je že tím ovlivňujete negativně hru i ostatním co svět berou se vším všudy ne jen jako hromadu bajtů, skriptů a protokolů kde si můžou řádit. Je to naprosto totéž jako debata "nehraju RP protože se mi to tak vyhovuje" vs. RP hráči kterým to nehraní RP kazí hru. Jen je to posunuté o úroveň dál na "hraju to jen jako hru a bavím se jak chci bez ohledu okolo" vs. "nechávám svou postavu žít v alternativním světě".
Akira píše:… A pokud si někdo naivně namlouvá, že tohle je "vysněný a opravdov svět" tak ať si to myslí...ale navždy to zůstane jenom hrou. …
Navíc opět manipuluješ - nikde jsem netvrdil (ani nikdo jiný), že je to vysněný a opravdový svět, tvrdil jsem jen alternativní, tím tvrzením se snažíš ten můj přístup jen degradovat do patetična. To jsou docela laciné triky nemyslíš?

Podobně s tvrzením o špatných, uvědomělých atd..DM. Nikde nic takového netvrdím, ale za svým týmem si jednoznačně stojím. Například photterovo obvinění že jeden z DM si s ním vyřizuje účty mě uráží, protože vím že tomu tak není. Netvrdím že mezi tím konkrétním DM a photterem nejsou antipatie, jsou a dost velké, ale najistotu vím, že dané DM by se nikdy nesnížilo k něčemu takovému. Když já vidím ty vaše dvě postavy jak přes ně využíváte Equilibrii jako grafický erotický chat a ukájíte si tím minimálně 1x za real den svoje choutky tak mám taky chuť dát vám DM kill, ale nikdy se k tomu nesnížím. Takže prosím nesuďte podle sebe tým Equilibrie ano?
PS: myslím, že nemá cenu se k tomuto vyjadřovat. karty jsou tu rozdány a esa drží v rukách někdo jinej.
V tomhle máš naprostou pravdu. A neuděláš s tím nic. Můžeš si to jen zhoršit.
Naposledy upravil(a) labir dne 23. 12. 2007 12.43, celkem upraveno 1 x.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

George píše: :drinks_cheers: :evillaugh: My si budeme rozumět :D
...Mám na to podobnej názor...zkrátka moje postava nemá sebemenší důvod proč nerýžovat,když to potřebuje,ona neví,že sou nějací hráči,natož že nějací hráči,kterým to vadí. :bigwink:
Když potřebuješ IC pádný důvod nesedět 24/7/365 u rýžoviště, velmi rád ti ho dodám.… :r.i.p.:
Mimochodem klasicky omlouváš své jednání z pozice sobce. Je tu až zarážející paralela s omluvami alkoholika že prostě "musí" pít a nemůže za to...
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

Ano Labire...stále a vždy to budu brát jen jako hru. Já žiju normální život v reálu, nepotřebuji "žít život" někde jinde. Nemám k tomu důvod. A pokud někdo jo, jeho věc.

Co se týče tvého tvrzení, že se vás snažím vmanipulovat do pozice "těch zlých", nějak jsem si nevšiml. I když tenhle argument používáš stále. Ona je to svým způsobem taky manipulace.

Nebudu se tady vyjdřovat k dalším tvým názorům na mě, jsou mi putna. Nikdo, ani ty ani nikdo jiný, nemá právo posuzovat hráče podle postavy. Nebo spíš, může, nebráním mu, ale je to trochu zoufalé.

Co se týče jestli hraju rp nebo nehraju. Hmm..to se neptej mě, ale ostatních hráčů. Zatím nemám zprávu, že bych někomu znechucoval nebo kazil hru, naopak...a to je pro mě důležité. Důležitější než ty elaboráty výše.


PS: on je to asi problém, ale mě za harvestení, lootování, creepení asi neulovíte :bigwink:


George: abychom si rozumněli..já se tě nezastávám, ani jiných harvesterů nebo looterů...mě prostě nevadíte..nevyhledávám vás, bavím se jinak
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Akira píše:
Nebudu se tady vyjdřovat k dalším tvým názorům na mě, jsou mi putna. Nikdo, ani ty ani nikdo jiný, nemá právo posuzovat hráče podle postavy. Nebo spíš, může, nebráním mu, ale je to trochu zoufalé.
Tebe posuzuji z tvých projevů na fóru. Postavu podle jejího chování.
Akira píše:PS: on je to asi problém, ale mě za harvestení, lootování, creepení asi neulovíte :bigwink:
Nemám potřebu tě na něco "lovit". Jestli si to myslíš je to tvůj problém. Je zajímavé jak jsi se v mých očích svým chováním změnil ze vzoru na potenciální problém za necelé 3 měsíce... Ale to je zase můj problém.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Z mého pohledu je na čase to přesunout do Flames …
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Akira píše:Ano Labire...stále a vždy to budu brát jen jako hru. Já žiju normální život v reálu, nepotřebuji "žít život" někde jinde. Nemám k tomu důvod. A pokud někdo jo, jeho věc.
Prosimte, ale tady nikdo netvrdi, ze Equilibrie je nahrada realneho sveta pro hrace. Equilibrie je svet pro POSTAVY. Kdyz se hrac se do sve postavy dostatecne vciti, muze se emocni dopad sveta na postavu prenest i na hrace (a to pozitivne i negativne). Ale toto ti nikdo nenuti, nikdo to po tobe nevyzaduje. O co tady nyni jde, aby si nekteri hraci uvedomili, ze:

1. svym stylem hry porusuji PRAVIDLA EQ
2. svym chovanim kazi hru ostatnim
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

labir píše:
Akira píše:PS: on je to asi problém, ale mě za harvestení, lootování, creepení asi neulovíte :bigwink:
Nemám potřebu tě na něco "lovit". Jestli si to myslíš je to tvůj problém.…
Ehm... doporučuji k pozornosti prvek neverbálního projevu v originálním příspěvku svědčící o tom jak moc to Aki myslí vážně.

Jinak - trochu se to oddálilo od tématu, ne? Tak zpět... heč kolik sem si vyrejžoval! A Nikdy se mi nic... hmmm... nějake to nachlazeni... :bigwink:

Což mě přivádí k jedné věci... DM správné rozlišení creepingu/lootování/čehokoli od RP je v podstatě nemožné. Příklad:Ez chodí na jednu lokaci celkem pravidelně vybíjet vše, co se tam hne. Z důvodů, které tu rozebírat nebudu podrobně.… řekněme že obyvatele té lokace uklidňuje (a v hloubi duše nenávidí). V jistou chvíli bylo pravděpodobně usouzeno (můj čistý dohad), že se jedná o creep a s téměř každou návštěvou jsem schytal nemoc. Po nějaké době nemoce ustaly. Nevím, možná jsem zmizel z radaru, možná že odpovědná osoba pochopila, že to nedělám pro expy (jako shifter se boje v proměně těžce nevyplácejí co se XP týče).

Pro zájemce z řad přidělovatelů nemocí - Ez tam chodí stále, vždy když kolem té lokace jde ve správnou dobu. :smile:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

ano..nejspíš přesunout do flames

Labire závěrem: pokud mě posuzuješ podle mého chování na foru, tak nechápu proč ty negativní postoje. takže to asi nebude jen tím forem.
a jestli jsem se změnil? ne..jsem pořád stejný, jen ted o něco klidnější a vyrovnanější než jsem býval. A pokud ti vadí chování mé postavy, tak to už je opravdu jen tvůj problém.

přeji vám všem at přežijete svátky...a nestresujte se, praskne vám žilka a co chudáci doktoři, ani kapra si nesní
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Zamčeno