Snášenlivost sexuálních praktik - pouze pro zletilé

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Snášenlivost sexuálních praktik - pouze pro zletilé

Příspěvek od kokosak »

Tak. A pokračujte si tu.
cybermisa píše:
kokosak píše:
cybermisa píše: Vidis a zrovna pro tebe to bylo mineno jako aktualne dobre doporuceni *pokrci rameny*.

Kazdopadne pricina neshod mezi nami je nejspis v pohledu na to, co jeste je "pouze" eroticka scena (viz. pravidla) a co by ani na Nove nevysilali :shades:
Tyto neshody si prosím řešte jinde, nejlépe po PM. Nechtěl bych aby tahle diskuse opět směřovala do Flames.

Dík :clover:
Tyto neshody patri do tohoto topicu, protoze jestli jde o nejake nedorozumeni mezi DS/DM a hracem, toto nedorozumeni se muze tykat i jinych hracu, tedy prevence dalsim neshodam, pokud se to vyresi.
Akira píše:To Cybermisa nechci tady Ezovi rozpoutavat flame. ale přece jen si neodpustím jednu dvě věty.

Nejsi dost studovanej, aby jsi posuzoval co je a co není patologická úchylka. Podle teba je úchylka Fetiš, SM, homosexualita, …..podle toho co učili nás na škole, je to vše normální, pokud se to líbí oběma stranám.

PS: hraju postavu s nějakým cílem...ale tím se netrap, dlouho tu nebudu
cybermisa píše:
Akira píše:Podle teba je úchylka Fetiš, SM, homosexualita, …..podle toho co učili nás na škole, je to vše normální, pokud se to líbí oběma stranám.
Toto je ciste tvuj chybny prepoklad o tom, co ja si myslim.

A napsat jsem to taky musel, pac se mi nelibi, kdyz nekdo o me rozhlasuje nepravdu, ze pokladam homosexualitu za patologickou uchylku.
OneHeart píše:
cybermisa napsal ,že labir píše:každodenní grafický erotický chat!
...někdo to nazývá takhle, já bych to spíš nazval HardCore Role Play. A pokud se to DM nelíbí, nemusí se dívat. Pokud se to nelíbí hráči, tak ať se zachová jako postava a odejde.
Každopádně ohrazovat se zrovna proti téhle malichrnosti a pořád to tahat na fórum - každý by to nazval jinak...
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Zamčeno