Slezina v Brně

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Yohan
Příspěvky: 26
Registrován: 5. 9. 2007 20.49
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yohan »

Ukazi se tez... :blush:
Když se struna napne moc - praskne, když málo - nedá se na ni hrát.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

jen takoej dotázek teda esli pojedu, náký místečko na složení mojí malý hlavy stačí mi málo, nemusim mít ani saténový hedvábí je taky dobrý, XD ba ne jen nějakej kus koberce kam sebou fláknu.
PODPIS
Samuel
Příspěvky: 137
Registrován: 15. 1. 2008 14.14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samuel »

kokosak píše:*koukne na Samuela a sciorpa*

….dvanáct

*koukne se na papír a poškrábe se na hlavě*

Se nam to nějak rozrostlo

*usměje se*
stavím se na chvíli ze začátku a pak podle situace, kamarád slaví narozeniny a bude to velký, takže kdo ví jak bude celá noc vypadat.

stejně tak s případným ubytováním u mě - možnost mám, jen těžko předvídat jak se situace vyvine. spíš jako varianta pro opravdové vytrvalce na sobotní dospání se ;o)
The Almighty says this must be a fashionable fight. It's drawn the finest people.

Bartoloměj, syn Dumův
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

Drobná změna plánu, Bobánka nechám odpočívat v garáži a vyrazím busmo. Příjezd na Zvonařku v 17:40. Tímto na vaše bedra nakládám velký otazník, co s ne úplně mladým, nejspíš přiopilým, ale dozajista seriózním pánem. A hlavně, budu se muset pořádně vychrápat, protože vstávám v 4:45 a kolem půlnoci už to bude psát *tvá mysl už odmítá pracovat...* Opět slibuji, že luk i sekeru nechám doma.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Jája CZE píše:Drobná změna plánu, Bobánka nechám odpočívat v garáži a vyrazím busmo. Příjezd na Zvonařku v 17:40. Tímto na vaše bedra nakládám velký otazník, co s ne úplně mladým, nejspíš přiopilým, ale dozajista seriózním pánem. A hlavně, budu se muset pořádně vychrápat, protože vstávám v 4:45 a kolem půlnoci už to bude psát *tvá mysl už odmítá pracovat...* Opět slibuji, že luk i sekeru nechám doma.
17:40 budu stepovat na zvonařce s nebo bez uvítacího průvodu, s tím by nebyl problém.
Naposledy upravil(a) Braenn dne 20. 2. 2008 13.31, celkem upraveno 1 x.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

sciorp píše:jen takoej dotázek teda esli pojedu, náký místečko na složení mojí malý hlavy stačí mi málo, nemusim mít ani saténový hedvábí je taky dobrý, XD ba ne jen nějakej kus koberce kam sebou fláknu.
Uvidí se až co kato, jestli si něco najde atd...kdyžtak bych moh posloužit...ale radši si vem spacák ;)
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

magnumik píše:
sciorp píše:jen takoej dotázek teda esli pojedu, náký místečko na složení mojí malý hlavy stačí mi málo, nemusim mít ani saténový hedvábí je taky dobrý, XD ba ne jen nějakej kus koberce kam sebou fláknu.
Uvidí se až co kato, jestli si něco najde atd...kdyžtak bych moh posloužit...ale radši si vem spacák ;)
oki to není problém mám ho sice už letitější ale snad se vleze do batužku
PODPIS
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

sciorp píše:oki to není problém mám ho sice už letitější ale snad se vleze do batužku
jasný, rozhodně lepší než tady spat na holé zemi :shades: to by mohlo způsobit i větší zdravotní potíže :bigwink: :biggrin: :bleh:

EDIT: ááááááááááááááá tak předběžně tady spolubydlící nebudou :smile: sice se to může změnit (znáte to, sestřičky...musej brat služby, když nějaká jiná nemože), ale bylo by mě snad včas řečeno :smile:
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

magnumik píše:
tzn, počítáno i s místama na zemi, vidíš to na kolil nocležníků maximálně?
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

nuže ideální stav počítá mě na posteli, ikkieho na další posteli...nějaký dva (v případě kata 2+k*) odvážlivce na mojí skvostné měkko-tvrdé letadlovce (kožené)...no a na zemi *ohlédne se za sebe*...takový tři chlapáky klidně...holky teda berem taky, ale ty necháme spat na postelích samozřejmě :shades: no...takže...tak :biggrin:

* k => kid … popřípadě 1+kk pokud se KaTo nepočítá za dospěláka :biggrin: :bleh: :shades:
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Takže postýlku poskytneš sobě aj třem dalším, tři na zemi...

*spočítal*

Takže eště jedno až dvě místečka bychom potřebovali.… nebo víc v závislosti na ochotě spát na zemi. Počítám to dobře?
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
ojta
Příspěvky: 70
Registrován: 11. 2. 2007 23.41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ojta »

Myslim že se mnou (+ Kato, Nif a Yohan) si hlavu lámat nemusite, provdali sme do Brna jednu pražandu a ta nás snad ve štychu nenechá :bigwink: ...a navic, nepřenes bych přes srdce kdyby Magnumik kvuli mě musel šůrovat
Malcolm Ulrik, Bérijo
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

kokosak píše:Takže postýlku poskytneš sobě aj třem dalším, tři na zemi...

*spočítal*

Takže eště jedno až dvě místečka bychom potřebovali.… nebo víc v závislosti na ochotě spát na zemi. Počítám to dobře?
pořád můžu nechat ženu doma :)..ušetřím místo a peníze :) a nervy
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Akira píše:
kokosak píše:
pořád můžu nechat ženu doma :)..ušetřím místo a peníze :) a nervy
Nebo může přijet Kačka sama :bleh: v rámci úspory, co :biggrin:
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

jenom takovej hloupej dotaz já jako kluk z malé vísky o počtu obyvatel 120, následně přesídlen do ještě větší p****e s počtem obyvatel asi 1 200 000 se v brně vůbec ale vůbec nevyzná a přiznám se rovnou dorazím do brna zhruba v 18:10 na hlavní nádraží vlakem. otázka zní co semnou?
PODPIS
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Nebooooj, my uš si tě nějak zmenežujem :bigwink:

Zvlašť dyš nam hodiš do PM mobílek a.k.a. RL tell ;)

Aneeeboooo tudle vrchní šéfová vybrala nějakej podnik v dochozu z nadražička? Kže by přiručni mapička stačilečkovala? Hm?
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

kokosak píše:Nebooooj, my uš si tě nějak zmenežujem :bigwink:

Zvlašť dyš nam hodiš do PM mobílek a.k.a. RL tell ;)

Aneeeboooo tudle vrchní šéfová vybrala nějakej podnik v dochozu z nadražička? Kže by přiručni mapička stačilečkovala? Hm?
no co vybere vrchní velitelka promovaný psycholog magistr Braen to je mě v celku jedno já se tak nějak nebránim dopravě hromadnou dopravou jsem huš zvyknutej. ale hlavně aby se počítalo s tým že dojechám pozdějc a jináč číslo na velkou šéfovou mám aji ona na mě takže s tim mobílkem nejni problem
//edit vlastně ale budu volat z jinýho (služební je zdarma) hh
PODPIS
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

ehm...sem si tak uvědomil, že nikdo neřeší to "kam se pujde" :biggrin:
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

magnumik píše:ehm...sem si tak uvědomil, že nikdo neřeší to "kam se pujde" :biggrin:
tak co se kouknout po netu po fotkách tebou/mnou navrhovaných hospod/restauraček a můžem hodit nějaké to hlasování pro ty, co jim názvy nic neřeknou ?
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Sic nésom Brňák, ale mohu doporučit "U zelené kočky" v centru Brna v Solniční (naproti máme hlavní krám). Párkrát jsem tam byl na jídle a bylo super.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Odpovědět