Slezina v Brně

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

tak my s Kačenkou bychom potřebovali ubytovat..pokavaď to půjde.…

Braen: požadujeme uvítání s transparentem...musím se podívat na příjezd "vlků"...moje ukecaná a problematičtější 1/2 pracuje do dvou...takže ji možná naberu někdy po cestě v práci...
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

kokosak píše:Tak sem to skusil zkompletovat a je to na tej uplně prvej strance. Případné protesty pište na známou adresu. Jestli jsem to vše pochopil správně, zatím nám schází 2 postýlky, či stejný počet lidí ochotných spát na zemi.
Magnumiku, jelikoš seš hlavní ubytovávatel, hoť sem adresu parkoviště pro čtverkolky nejbližší k tvé lokaci (nebo jakoukoli zapadlou uličku, kde si přivyděláváš získáváním náhradních dílů z aut a z jejich bývalých vlastníků).
Braenn píše:(a taky jestli chce osobní vítací výbor, počet transparentů a takové ty květinové věnce co rozdávají polonahé domorodky - v hlavní roli Kokosák)
Věnečky rozdám, fangle rozvěsím.…. jen aby mi domorodá asistentka neumrzla *zazubí se* Ano, správně. Ta samá, co nečte PM a od které se čeká potvrzení rezervačky v hospo a počet postýlek.
jů braen bude mít kokosovou podprsenku?? a sukínku z listů palmy?? :dribble:
PODPIS
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Jája CZE píše:Možná by bylo prima, kdyby mi někdo z dobrodinců poslal adresu, kde budu spinkat a já kárku fláknu tam. Tedy, doufám že se tam moc nekrade. :dry:
Káru zaparkuj u Moulin Rouge :bleh: nebo někde okolo :bigwink: a né že se "někde" stratíš :biggrin: pak mě můžeš poslat sms (číslo v PM) a já tě teda uvítám, že si to ty :shades:
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

sciorp píše:jů braenn bude mít kokosovou podprsenku?? a sukínku z listů palmy?? :dribble:
Jen když dojedeš v květované havajské košili, šortkách a sandálech, abys zapad :bleh:
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

Braenn píše:
sciorp píše:jů braenn bude mít kokosovou podprsenku?? a sukínku z listů palmy?? :dribble:
Jen když dojedeš v květované havajské košili, šortkách a sandálech, abys zapad :bleh:
květovanou nemám ale zeleno žlutá kostkama stačí k tomu šortky s květama ibišků, a na nohu páskový snadálky jo?
PODPIS
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

Braenn píše:
sciorp píše:jů braenn bude mít kokosovou podprsenku?? a sukínku z listů palmy?? :dribble:
Jen když dojedeš v květované havajské košili, šortkách a sandálech, abys zapad :bleh:
pro mě to není problém..za to mi to stojí... :bleh:
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

Akira píše:
Braenn píše:
sciorp píše:jů braenn bude mít kokosovou podprsenku?? a sukínku z listů palmy?? :dribble:
Jen když dojedeš v květované havajské košili, šortkách a sandálech, abys zapad :bleh:
pro mě to není problém..za to mi to stojí... :bleh:
že jo vid :shades:
// edit klidně vomarodim
PODPIS
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

sciorp píše:
Akira píše:
Braenn píše: Jen když dojedeš v květované havajské košili, šortkách a sandálech, abys zapad :bleh:
pro mě to není problém..za to mi to stojí... :bleh:
že jo vid :shades:
// edit klidně vomarodim
Jo holka, řekla sis vo to sama. A ne abys zklamala! Skoro lituju že jako předseda uvítacího výboru musim mit to sáčko a krávatu :biggrin:
Braenn píše:Asi sme se zcela nepochopili v obsazení hlavní role :bleh:
Asi jsme se zcela nepochopili tom která role je ta hlavní ;)
Braenn píše:spaní pokud to dobře chápu zajistil magnumík pro - pro všechny, kromě ojty a kata co mají vlastní. Nutný hádám spacák. Tak?
Místu na podlaze řikaš SPANI? Noco, aspoň ušetřim za kytku.
Braenn píše:Rezervačka bude do večera, tak ještě chvíli nepanikař :)
*hryže si nehet*
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Tož děcka..přiznejte se, kdo pojedete v pátek odpoledne z Práglu a budete se sami bát? :dribble: Nechce se mi tvrdnout ve vlaku samotnýmu :helpsmilie: .
Obrázek
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

:cry2: *tiše sedí v koutě a pláče* já chci taky *smutně koukne na železnou kouli na noze* :bye:




užijte si to tam.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Pominu téma kokosových ořechů a trávy (ehm ehm) a mám tu zprávu, něco mezi dobrou a špatnou. Růže i Lékárna jsou beznadějně plný, ale pár kroků od nich je Kaverna http://www.find-restaurant.com/kaverna.htm kam sem rezervovala na 7 místa v samostatným salonku. Podotýkám že na těch fotkách je to o fous hezčí než v reálu, ale celkem to jde. Mno.. řekla sem že jim to ještě dneska telefonem potvrdím, takže pokud jsou nějaké námitky, můžu zkusit obvolat i další...

(těch pár kroků k lékarně by znamenalo možný přesun až nás z kaverny vyrazí)
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Sedum? Nepodcenilas to? Hmmm.….. a co ten Pegas? Teš plno?
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

kokosak píše:Sedum? Nepodcenilas to? Hmmm.….. a co ten Pegas? Teš plno?
Nepodcenila jako brzo nebo pozdě?:) Nemyslím... ale můžu posunout. A Peg má z nějakého neidentifikovaného důvodu na dveřích přibitou ceduli Zavřeno i přes otvírací dobu
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

kokosak: Na sedmou, ne 7 míst.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Braenn píše:Pominu téma kokosových ořechů a trávy (ehm ehm) a mám tu zprávu, něco mezi dobrou a špatnou. Růže i Lékárna jsou beznadějně plný, ale pár kroků od nich je Kaverna http://www.find-restaurant.com/kaverna.htm kam sem rezervovala na 7 místa v samostatným salonku. Podotýkám že na těch fotkách je to o fous hezčí než v reálu, ale celkem to jde. Mno.. řekla sem že jim to ještě dneska telefonem potvrdím, takže pokud jsou nějaké námitky, můžu zkusit obvolat i další...

(těch pár kroků k lékarně by znamenalo možný přesun až nás z kaverny vyrazí)
Heh :biggrin: doporučuju vypnout repráky než se vydáte na stránku té Kaverny :megalol: to je konec... no... a jinak...pořád se mi to zdá nepřehledný, takže...

u Magnumika v ***** (<- to neni cenzura, ale pět hvězdiček) Apartmánu u pláže s výhledem na širý oceán spí:

Magnumik (kupodivu)
Ikkie (samozřejmě)
Akira (a jeho stín - pokud slíbí, že nebudou nic vyvádět, tak dostanou letadlovku)
JájaCZE (jestli nebude spat u sousedů)
Sciorp (Edit: TAK JO NO!:biggrin:)
Samuel (???)
Braenn (ta si troufá :megalol:)
kokosak (huh :megalol:)
pokud u mě chce ještě někdo spát, je potřeba aby si ke spacáku přibalil i volné místo :biggrin:

jinak samozřejmě spacák výhodou, jinak člověk riskuje takové ty běžné přenosné kobercové nemoci :biggrin:

Edit: Ajo Kaverna!! tak to nejspíš znám :biggrin: docela to ujde :) a mám to tři minuty od bytu :biggrin: možná dvě...
Naposledy upravil(a) magnumik dne 27. 2. 2008 9.19, celkem upraveno 5 x.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

magnumik píše: Sciorp (hm?)
.
jak hmm??
snad jo ne
PODPIS
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

*smutně si povzdechne a kouká se do země*
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

magnumik píše:
kdyby se našlo místo i pro mě, mám to až do Líšně :) Zem nevadí
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

to braenn: fakt jo? :biggrin: no, jakože rozhodně nemám nic proti :smile: tak mi dovez spacáka :shades: na zemi tě spat nenechám, neboj :smile: Druhá možnost je, že bysme tě šli všíííchni doprovodit dom :megalol: ale ta je myslím předem zavrhnutá vidinou osmi lidí přespávajících v 1+1 :megalol: nebo 1+kk? ani nevim co to je za byt, ale bude sranda! :biggrin:
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

magnumik píše:to braenn: fakt jo? :biggrin: no, jakože rozhodně nemám nic proti :smile: tak mi dovez spacáka :shades: na zemi tě spat nenechám, neboj :smile: Druhá možnost je, že bysme tě šli všíííchni doprovodit dom :megalol: ale ta je myslím předem zavrhnutá vidinou osmi lidí přespávajících v 1+1 :megalol: nebo 1+kk? ani nevim co to je za byt, ale bude sranda! :biggrin:
zem snesu bez problémů, myslím že v době kdy zaparkujeme u tebe mi to bude poměrně jedno :biggrin:
Odpovědět