Slezina v Brně

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

já bych klidně ještě dal ten malej pegas...pivo je fakt vynikající...a maj tam mou oblíbenou šestnáctku :biggrin: (nebojte, nejsem pedofil)
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

magnumik píše:já bych klidně ještě dal ten malej pegas...pivo je fakt vynikající...a maj tam mou oblíbenou šestnáctku :biggrin: (nebojte, nejsem pedofil)
sem pro taky lékárnu nechat až na pozdní ranní hodiny, bude na ni víc nálada:) zkusím se optat v Pegu a v
Růži
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Braenn píše:
magnumik píše:já bych klidně ještě dal ten malej pegas...pivo je fakt vynikající...a maj tam mou oblíbenou šestnáctku :biggrin: (nebojte, nejsem pedofil)
sem pro taky lékárnu nechat až na pozdní ranní hodiny, bude na ni víc nálada:) zkusím se optat v Pegu a v
Růži
*přikývne*

Schvaleno.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

Ahoj všichni.. omlouvám se, ale do Brna nedorazím.. bude Vám muset stačit má upovídaná polovička :blush: :hi:
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Hmf! Tak aspoň doufám že je ti to FAKT líto! :bigwink:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

ehm...kdo chce teda spat v apartmánu "U Magnumika" ? :biggrin: (at' vim esi teda vysát :bleh: )
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

magnumik píše:ehm...kdo chce teda spat v apartmánu "U Magnumika" ? :biggrin: (at' vim esi teda vysát :bleh: )
Můžu Ti tam s mužem poslat dvě fretky.. pak budeš mít schované a vysáté i to, co nebudeš chtít :megalol: :megalol: :megalol:

PS.: Ale moc děkuju za nabídnutou možnost ubytování :bigwink:
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

my se necháme navigovat...sme odkázáni na milost Kokosáka a Braen :)
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

jojo já nějak dorazim na zvonařku a pak jsem na pospas nablblým shiftroj a takový namyšlený pani.
a budu telefonovat a telefonovat, páč já ten moravskej system hromadný dopravy fakt nechápu v noci náký rozjezdy a takovýdle kravárny
PODPIS
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

magnumik píše:ehm...kdo chce teda spat v apartmánu "U Magnumika" ? :biggrin: (at' vim esi teda vysát :bleh: )
protože pořád nevím jak Ymca vyjde, tak doporučuj hlášení všem kdo si není jistej jinde :blush:

A když sme u toho, co kdyby každej nahlásil místo a dobu příjezdu...

(a taky jestli chce osobní vítací výbor, počet transparentů a takové ty květinové věnce co rozdávají polonahé domorodky - v hlavní roli Kokosák)

...a jeden zelenovlasej gnom to může hodit k seznamu účastníků, ať to máme pěkně přehledně a můžem dopředu vytyčit azimut k hromadnýmu slezu
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

to braenn: hm...tak z tehohle mě dávala smysl enom ta věta v závorce :biggrin: :bleh:
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

mě je to jedno, prostě kdo nebude mět kde spat, spí u mě...
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

to nahoře - jestli máme sbírat 10 postupně přijíždějících lidí po městě, bylo by fajn dopředu vědět kdy, kde a koho máme očekávat. Zkráceně. Někdy mám holt pro samé formulování myšlenky problém udržet myšlenku samotnou :megalol:
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Braenn píše:to nahoře - jestli máme sbírat 10 postupně přijíždějících lidí po městě, bylo by fajn dopředu vědět kdy, kde a koho máme očekávat. Zkráceně. Někdy mám holt pro samé formulování myšlenky problém udržet myšlenku samotnou :megalol:
Už to mám nápad...ale chtělo by to...hmm *hluboce se zamyslí* abysme sem nepsali jenom my :blink:
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Lékárna je výborná. Velkej výběr piv a vařej myslím nonstop. S rezervací bývaj problémy, jelikož bývá často obsazeno...

Jinak kdy tohle uskutečňujete? Jsem z Brna a tak bych se možná otočil, pokud nebudu mít nic... Brno, alkáčů plno...
Wanting something does not give you the right to have it.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Arto píše:Lékárna je výborná. Velkej výběr piv a vařej myslím nonstop. S rezervací bývaj problémy, jelikož bývá často obsazeno..Jinak kdy tohle uskutečňujete? Jsem z Brna a tak bych se možná otočil, pokud nebudu mít nic... Brno, alkáčů plno...
:huh1: ty si z brna?!?! :crazy: ...že nic neřekneš?...ehm, ale vidim, že znáš naše heslo, takže myslim, že nelžeš :biggrin: … bude to tenhle pátek...29. rozhodně se stav...rád tě konečně poznám...ááá myslim, že nebudu sám :yes:

*kouká tázavě na ostatní, jako by uslyšel něco o důležitosti rezervace*
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

tak teda já z prahy budu z florence vyjíždět asi busem v 16:00 (nebo tak nějak okolo a to na 90%)
a do brna to jede 2,5 hodiny (jestli nebude nějaká nehoda na Dálnici v oblasti panelů) což znamená brn zvonařka 18:30 cca! tak mě to tam napište
PODPIS
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

No, já jsem stále na 100% a budu potřebovat ubytování. Jinak ve mně neustále bojuje smysl pro hromadnou dopravu a úspory za dálniční známku, s naprostým a velmi dominantním smyslem zvaným lenost. A jelikož už jsem vykoumal, jak to navléci, aby to autem bylo výhodnější, netuším kdy a kde se objevím. Možná by bylo prima, kdyby mi někdo z dobrodinců poslal adresu, kde budu spinkat a já kárku fláknu tam. Tedy, doufám že se tam moc nekrade. :dry:
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Tak sem to skusil zkompletovat a je to na tej uplně prvej strance. Případné protesty pište na známou adresu. Jestli jsem to vše pochopil správně, zatím nám schází 2 postýlky, či stejný počet lidí ochotných spát na zemi.
Magnumiku, jelikoš seš hlavní ubytovávatel, hoť sem adresu parkoviště pro čtverkolky nejbližší k tvé lokaci (nebo jakoukoli zapadlou uličku, kde si přivyděláváš získáváním náhradních dílů z aut a z jejich bývalých vlastníků).
Braenn píše:(a taky jestli chce osobní vítací výbor, počet transparentů a takové ty květinové věnce co rozdávají polonahé domorodky - v hlavní roli Kokosák)
Věnečky rozdám, fangle rozvěsím.…. jen aby mi domorodá asistentka neumrzla *zazubí se* Ano, správně. Ta samá, co nečte PM a od které se čeká potvrzení rezervačky v hospo a počet postýlek.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

kokosak píše: Věnečky rozdám, fangle rozvěsím.…. jen aby mi domorodá asistentka neumrzla *zazubí se* Ano, správně. Ta samá, co nečte PM a od které se čeká potvrzení rezervačky v hospo a počet postýlek.
Asi sme se zcela nepochopili v obsazení hlavní role :bleh:

spaní pokud to dobře chápu zajistil magnumík pro - pro všechny, kromě ojty a kata co mají vlastní. Nutný hádám spacák. Tak?

Rezervačka bude do večera, tak ještě chvíli nepanikař :)
Odpovědět