Zničení věcí postavy v AFK

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Vyjádřím se k celé situaci jako DM a hodlám ji tím uzavřít.

Postava hráče Cordena, se zachovala nekorektně. Hráč, který odchod mohl sehrát, tak neučinil a v bruběhu možného CvC se klidně sebral a odešel.

Zima není zatím tuhá, ale z IC informací, které mají některé postavy a Win mezi nima není, jen se trefila, je tato situace velice nasnadě a neudělat jí ona, asi bych jí provedl já.
A to nejen ze strany Zlobru, ale i vlků.
Postava si vybavila hospodu v místech, které jsou na dohled od plání a již se tam jednou takový masakr stal.

Z pohledu DM, se postava Nyaro zachovala naprosto korektně a dokonce i dost velkomyslně. Pokud budeme nějakému hráči nadržovat za to, že obohacuje svět, ale na úkor toho, že odmítá reakci světa, pak jako DM preferuji hráče, který je ve světě déle, zná ho a ví jak svět reaguje a chová se tak. Před hráčem, který je zde krátce, snaží se svět oživit, ale na úkor toho, že když svět zareaguje hned křičí.

Snaha hráče Cordena je ceněna jak ze strany DM, tak i hráčů. Pokud si postaví hospodu, bez ochrany na takovémto místě, musí se smířit i se škodama, které se mu mohou stát.

Závěrem se jako DM stavím na stranu Nyaro. Pro hráče Cordena mám radu … Zkus si najmout PC ochranku, třeba ze řad trpaslíku a nebo se zkus poohlídnout po trochu jiném místě .. třeba lokace u dřevorubců, není špatná, jelikož jak již zde bylo řečeno, dřevorubci si drží pořádek.

Pokud má někdo nějaké dotazy či připomínky, pak prosím ke mně do PM.
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Zamčeno