EQ 3

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Jon píše:
Nalk píše:Já mám spíš na mysli - kolik tam dáš těch lahviček atd.
Pigmenty, základní barvy, ředidlo, zhušťovadlo, lak? To stačí.
1 souprava :) 3xbarva (látka, kůže, kov), všechny další igredience 1x … hmm to by se mohlo spamovat rovnou do báglu :biggrin:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

při poslaní na desku by se to smázlo.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Nová postava stejně neumí barvit a knížku od pana Barvora jí tam snad dávat nebudete. Navíc proč? Nováček má jiné starosti, než v prvním dnu řešit barvu šatů (třeba shání vůbec ty šaty) a nová postava staršího hráče si může snadno skočit k barvíři.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Ty barvíš s knížkou? na co? :megalol:

edit:
Balrog: rejpnutí... mě to příjde jako fajn nápad a hold když nějakej amatér potřebuje knížku, tak si barvit nebude :smile:
Naposledy upravil(a) Nalk dne 21. 1. 2009 19.04, celkem upraveno 1 x.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Nalk píše:Ty barvíš s knížkou? na co? :megalol:
Tobě by taky prospělo, kdybys chvilku přemýšlel před tím, než něco napíšeš ; )
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Erik Brandlgod
Příspěvky: 125
Registrován: 9. 11. 2008 19.38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erik Brandlgod »

Nalk píše:Ty barvíš s knížkou? na co? :megalol:

edit:
Balrog: rejpnutí... mě to příjde jako fajn nápad a hold když nějakej amatér potřebuje knížku, tak si barvit nebude :smile:


Moje postava, než šla barvit, si taky přečetla IC návod v knihovně, i když OOC jsem zhruba věděl, jak na to :smile: Proč taky ne ?
- Charakter postavy je jako noční obloha, roste, rozpíná se, tmavne a nad ránem prostupuje světlem, nejde ohraničit ani přesně definovat

- Orin Ruthrakkar - muž na stezce poznání
Acc: Smajdalf.cz
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Gandalfův čarodějnický klobouk (nový model pláště): klobouk
Bratrstvo zabanovaných!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Nebudu vytvářet nový topic, protože ani nevím, kam bych to zařadila a ve starých jsem to nenašla .

Je schválně, že lektvary zapomění, a to i poměrně silná verze - 6 hodin - jsou od nové Eq dostupné běžně i v městských obchodech? Dříve byly pouze na třech místech, které si se zákonem problém nedělaly.

Ono totiž, nenapadá mě takřka žádné "běžné" využití tohoto lektvaru, které by nepřekračovalo zákon. A naopak, jeho využití za hranicí zákona je prakticky nekonečné a musí být jasné i zákonodárcům.

Ze stejného důvodu nakonec nejsou běžně dostupné ani jedy a drogy.
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Braenn píše:Ono totiž, nenapadá mě takřka žádné "běžné" využití tohoto lektvaru, které by nepřekračovalo zákon. A naopak, jeho využití za hranicí zákona je prakticky nekonečné a musí být jasné i zákonodárcům.
Naopak "piju abych zapomněl" je celkem klasická hláška :bigwink: V této souvislosti by mohl být legální i lektvar jedno a víceletý.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Léčení traumatu z očitého svědectví smrti milované kočky? :bigwink: Ale jo... něco na tom je... teď navíc některé obchůdky (například jedné důchodkyně na samotě) ztratili část významu.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Vím, že se walkable postele už plánují, ale tohle by mohlo pomoci: http://nwvault.ign.com/View.php?view=Ha … il&id=7714
Bratrstvo zabanovaných!
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Ghost píše:Vím, že se walkable postele už plánují, ale tohle by mohlo pomoci: http://nwvault.ign.com/View.php?view=Ha … il&id=7714
Počkat, počkat, teď sem nějakej zmatenej.Postele, na kterých se dá chodit, se plánují?? nejsou tu odjakživa?
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Mno, možná se pletu, ale něco takového jsem četl. Walkable postele jsou jenom některé, myslím.
Naposledy upravil(a) Ghost dne 21. 2. 2009 22.56, celkem upraveno 1 x.
Bratrstvo zabanovaných!
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Ghost píše:Mno, možná se pletu, ale něcotakového jsem četl. Walkable postele jsou jenom některé, myslím.
Ano, nejsou všude.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

prosím o přidání kuřáckých potřeb i do nabídky Barbracha v Paláci sekernictva v Hag Hargol
děkuju
PODPIS
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Co dát měňavcovi nějaký RP přeměny? (každá jeho přeměna je vpodstatě nepřátelská frakce)… když už je má zeslabený, tak aby měl nějaký přeměny, co se dají použít.… třeba já si vždycky chtěl zahrát týpka, co zaběhne za roh a vyjde někdo jinej :bigwink: .. jenže když sem viděl, že nic takovýho neumí, škoda... alespoň ty přeměny, co jsou v knize přeměn... v nejlepším přímo feat, že by se přeměnil na to, na co to použije (uvidí trpaslíka, použije na něj přeměnu a je z něj trpaslík... a kdyby měl stejný tetování, hlavu, barvy, portrét, popis … hmmm nice) :bigwink:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

To zní zajímavě, měnavec se oslabil a nějaké RP přeměni do dítěte, do starý báby, chlapa, ženský by se jistě hodily. Přecijen měnavec se umí proměnit do čehokoliv chce. Mimochodem by tím ten hráč mohl rozjet mnoho AQ co by jistě pobavily.
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Obávám se, že ty proměny jsou silně hardcoded, to by asi labir musel to povolání napsat úplně od začátku včetně featů, což vyžaduje změnu haků.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Někde sem viděl systém, který umožňuje přes dialog nastavit do čeho ta která proměna promění... např. proměna ve drowa promění v třeba baziliška atp.
Bratrstvo zabanovaných!
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

drake127 píše:Obávám se, že ty proměny jsou silně hardcoded, to by asi labir musel to povolání napsat úplně od začátku včetně featů, což vyžaduje změnu haků.
Stačilo by pomocí nějakých run (ovládacích předmětů)… nebo hlasovýma příkazama (který by nebyly vidět) =nevyžaduje akci....určitě by hráčovi měňavce nevadilo, že na to nemá přímo feat v kruhovým menu, i tak by to jistě uvítal.
Bohužel nejde měnit pohlaví (pokud vím)….leda pomocí těch pevných modelů (nehráčských), ale jinak pokud by to byla normální přeměna, tak by se použili ty normální modely.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Odpovědět