pomoc s ovladači

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

pomoc s ovladači

Příspěvek od anurin »

Ahoj, mám takový problém a už nevím jak s tím a co s tím. Odinstaloval jsem ovladače na zvuk a nemůžu je tam vrátit. Musel jsem je přeinstalovat. Vždy když je instaluju mě to vyhodí že při instalaci došlo k chybě. At to instaluju z CD ( co jsem dostal k desce ) nebo i z internetu, kde jsem si je stáhnul. Nevíte čím by to mohlo být? Dík
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Musíš být konkrétnější, jaká zvukovka, jaké ovladače (název a verze), co to přesně píše, operační systém.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

drake127 píše:Musíš být konkrétnější, jaká zvukovka, jaké ovladače (název a verze), co to přesně píše, operační systém.
Tak, už sem to nainstaloval, přehlédl jsem takovou drobnost *stydí se*. Ale pořád tu mám problém. Problém je v tom, že mikrofon za boha nemůžu nastavit aby fungoval normálně. Když chci něco nahrát, musím do toho řvát jak na lesy a mít ho u huby co nejblíže. Mám ho nastaven na max hlasitost a pořád stejné.

Kartu mám integrovanou a ovladač je tento : Realtek High Definition Driver
5.10.0.5433, se zvukovým kodekem ACL889A
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

*chvíli vyděšeně kouká na tu pětku u verze* No, když ti to funguje...

Jo, u mikrofonu se běžně zapíná boost. (ve Windows musíš nejdřív zapnout zobrazení pokročilých možností a pak budeš mít u mikrofonu tlačítku, kde zapneš Mic Boost). Anebo to možná půjde i v ovládacím panelu Realteku.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Heh... jsem zmatenej... tak boost jsem našel a zjistil že jsem si ho už zapínal. Zesílení mikrofonu. Mno a když to mám vypnuté, je to jako bych měl mikrák vypnutý úplně. Takže boost je zaplý a když chci něco nahrát, musím do toho řvát a je to i tak slyšet velmi potichu :(
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

anurin píše:Heh... jsem zmatenej... tak boost jsem našel a zjistil že jsem si ho už zapínal. Zesílení mikrofonu. Mno a když to mám vypnuté, je to jako bych měl mikrák vypnutý úplně. Takže boost je zaplý a když chci něco nahrát, musím do toho řvát a je to i tak slyšet velmi potichu :(
Mno a natáhl jsi nahrávací (!) hlasitost na maximum? Máš ho vybraný jako zdroj nebo máš vybraný mixer? Pokud mixer, máš ho na maximu?
V čem to měříš? Nemůže to být spíš ztlumeným přehráváním mikrofonu? Zavolej někomu přes Skype, tím zjistíš lépe, jeslti ti mic běží.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Tak jsem všechny ovladače reinstaloval.… a zjistil jsem že jsem trotl na N-tou... Já měl totiž ten mikrofon ztlumenej na sluchátkách. *sype si popel na hlavu a stydí se*. Aspon to má tu výhodu že jsem se něčemu přiučil co se týče ovladačů atp.… :angry:
Odpovědět