Scháním spadding partnerera

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Taury píše:Bojoví sport - ehm .. to raději ne .. to je o zdraví.
přesně tak! :biggrin: v čemkoli je slovo sport, tak je to o zdraví :bigwink: já třeba posilovně vděčím za to, že sem tam zhubnul 13 kg a vypadám normálně (a hlavně už zpátky nenabírám) :shades: … a nedivim se vugimu, že někoho hledá, mě to taky samotnýho nebaví...tet chodim do fitka jednou týdně na tělocvic...a co, trochu si zacvičim, vyplavim endorfiny...a třeba za půl roku budu trochu ve formě :biggrin:

edit: jo a mimochodem Vugi...je to "sparring partner"...ne spadding :bleh:
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

George píše: No ty bláho :D...nejřív sem si říkal....pfff ani výřivej útok nepředvedli...ale potom sem čuměl :D už vím kdo natáčel matrix :D
AD viet vo dao: Temer kazde BU vypada super, kduyz to borci umi a kdyz predvadeji nacvicenou sestavu. Jak pak do sebe sli s chranicema, tak veskera jejich technika byla ta tam :smile:

Jinak tem, kteri chteji s necim zacit spis kvuli fyzicce a vyblbnuti se tak doporucuji BU, kde se cvici ciste sparringove techniky, neco ve stylu kick box, muy thai, box … Ve vetsine ostatnich si clovek "uzije" poradnejsi sparring tak po 3 letech trenovani 10 hodin tydne :bigwink:
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Doporucite neco abych mohla rezat cikany? … ehm... tedy romy, nejsem prece rasista. :megalol:
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Taury
Příspěvky: 409
Registrován: 10. 12. 2006 17.16
Bydliště: Klučenice, nedaleko vodní nádrže Orlík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Taury »

cybermisa píše:
George píše: No ty bláho :D...nejřív sem si říkal....pfff ani výřivej útok nepředvedli...ale potom sem čuměl :D už vím kdo natáčel matrix :D
AD viet vo dao: Temer kazde BU vypada super, kduyz to borci umi a kdyz predvadeji nacvicenou sestavu. Jak pak do sebe sli s chranicema, tak veskera jejich technika byla ta tam :smile:

Jinak tem, kteri chteji s necim zacit spis kvuli fyzicce a vyblbnuti se tak doporucuji BU, kde se cvici ciste sparringove techniky, neco ve stylu kick box, muy thai, box … Ve vetsine ostatnich si clovek "uzije" poradnejsi sparring tak po 3 letech trenovani 10 hodin tydne :bigwink:
:biggrin: Konečně někdo správně odhadl situaci. Tak to je. Tamto byly secvičené sestavy. Stejně jako toto : http://www.youtube.com/watch?v=SAtkwcUI … re=related
Aini Wende - Až po špičky oušek zamilovaná elfka.
Burkarie dcera Zlitiruka - Ulomený obr?
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Wendigo píše:Doporucite neco abych mohla rezat cikany? … ehm... tedy romy, nejsem prece rasista. :megalol:
jasně...posilovna :bleh:
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

To dam radsi prednost tomu jit si delat zbrojak :)
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Wendigo píše:Doporucite neco abych mohla rezat cikany? … ehm... tedy romy, nejsem prece rasista. :megalol:
V tom pripade doporucuji atletiku, konkretne sprinty na dlouhou vzdalenost … Bojove umeni je bojove umeni, ale presila je presila …
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Wendigo píše:To dam radsi prednost tomu jit si delat zbrojak :)
Holkám zbraně do ruky nepatří, zničily by si nehty :bleh:.

cybermisa: Dělej, poď na férovku - tobě je dvacet, nás je dvacet. :bigwink:
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

drake127 píše:
Wendigo píše:To dam radsi prednost tomu jit si delat zbrojak :)
Holkám zbraně do ruky nepatří, zničily by si nehty :bleh:.
pche, jak jako nepatří? Tomu prdlajs rozumíš :bleh:
to bys koukal jaké mám krásné nehty :biggrin:
Libra
Příspěvky: 318
Registrován: 21. 2. 2006 19.45
Bydliště: Rodná hrouda

Příspěvek od Libra »

Winonne píše: pche, jak jako nepatří? Tomu prdlajs rozumíš :bleh:
to bys koukal jaké mám krásné nehty :biggrin:


Tak se na nej hned nerozciluj, Drake mel na mysli jiste jenom ty chladny zbrane :devil_2:
Kde čert nic nezmůže, tam nastčí krávu … nebo dvě kozy.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Wendigo píše:To dam radsi prednost tomu jit si delat zbrojak :)
Nebo si udělej radši řidičák :biggrin:
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

jů to se to krásně zvrtlo pryč od tématu
PODPIS
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

KaTo píše:
Wendigo píše:
...bych to tak nebagatelizoval. Spousta chlapů do fitka chodí jen a jen a pouze kvůli masírování vlastního ega (vypadám/cítím se dobře) a všechny ty ženský "ze spiningu" jsou jim srdečně ukradený i s propocenejma spodkama...ač jinak jsou 100% devadesátišestiprocentní :bigwink: a otočí se za každou sukní. Mno a exoti(/ky) se najdou všude (i na té spininkové půlce, že?).
(vypadám/cítím se dobře) -> přesně tak
:clover:
magnumik píše:
Taury píše:Bojoví sport - ehm .. to raději ne .. to je o zdraví.
přesně tak! :biggrin: v čemkoli je slovo sport, tak je to o zdraví :bigwink: já třeba posilovně vděčím za to, že sem tam zhubnul 13 kg a vypadám normálně (a hlavně už zpátky nenabírám) :shades: … a nedivim se vugimu, že někoho hledá, mě to taky samotnýho nebaví...tet chodim do fitka jednou týdně na tělocvic...a co, trochu si zacvičim, vyplavim endorfiny...a třeba za půl roku budu trochu ve formě :biggrin:

edit: jo a mimochodem Vugi...je to "sparring partner"...ne spadding :bleh:
Já takhle zhubl 20 Kg a teďka chci "vypadat dobře" :fitness1:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Libra píše:
Winonne píše: pche, jak jako nepatří? Tomu prdlajs rozumíš :bleh:
to bys koukal jaké mám krásné nehty :biggrin:


Tak se na nej hned nerozciluj, Drake mel na mysli jiste jenom ty chladny zbrane :devil_2:
Nehty? (vsichni kteri me znaji padaji smichy) Jsem wendigo u bohu, vypadam jak necom mezi medvedem, vlkem a yetim s drobnymi lidskymi naznaky a protoze nemam drapy ktere by se daly nejak rozume pouzit v boji tak je mam vzdy peclive okousane aby neprekazely.

Chladne zbrane jsou krasne ale ted sem myslela spis neco jako glocka, presila je presila no :)
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
koulinek
Příspěvky: 316
Registrován: 26. 12. 2007 13.57
Bydliště: nedaleko HK \ toulá se někde po desce
Kontaktovat uživatele:

OT

Příspěvek od koulinek »

Wendigo píše:
Libra píše:
Winonne píše: pche, jak jako nepatří? Tomu prdlajs rozumíš :bleh:
to bys koukal jaké mám krásné nehty :biggrin:


Tak se na nej hned nerozciluj, Drake mel na mysli jiste jenom ty chladny zbrane :devil_2:
Nehty? (vsichni kteri me znaji padaji smichy) Jsem wendigo u bohu, vypadam jak necom mezi medvedem, vlkem a yetim s drobnymi lidskymi naznaky a protoze nemam drapy ktere by se daly nejak rozume pouzit v boji tak je mam vzdy peclive okousane aby neprekazely.

Chladne zbrane jsou krasne ale ted sem myslela spis neco jako glocka, presila je presila no :)
OT: Ne každý ma vkus pro Glock, ale jako zbrane sou to uzasne. Uvazujes o .45 nebo 9mm? ja teda osobne pred lety zvolil G17 hlavne kvuli cene streliva aby se z toho dalo semtam neco vyspyat bez vetsich psychyckych nasledku :)
Rumbard Tarkaren

Lepší pomalu přežívat než rychle umírat!
Uvidíte-li mě utíkat, snažte se mě předběhnout!
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Wendigo píše: Nehty? (vsichni kteri me znaji padaji smichy) Jsem wendigo u bohu, vypadam jak necom mezi medvedem, vlkem a yetim s drobnymi lidskymi naznaky a protoze nemam drapy ktere by se daly nejak rozume pouzit v boji tak je mam vzdy peclive okousane aby neprekazely.
Nebo je máš i s prstama do krve rozdrásané od trpasličí písně Zlato, což? :D *vzpomíná na jednu akci spojenou s LARPem*

Koulinek: Wendigo (možná díky bohům) zbroják nemá, ale sekerou na dřevo se ohánět umí :)
Jinak souhlas, glock je po všech stránkách perfektní pistole a asi jediná kterou bych si vybral. G17 nebo G34
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Darmonlor píše:...glock je po všech stránkách perfektní pistole a asi jediná kterou bych si vybral. G17 nebo G34
...á pán je tak trochu Pan Hodný :megalol: :megalol: .
Obrázek
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

KaTo píše:
Darmonlor píše:...glock je po všech stránkách perfektní pistole a asi jediná kterou bych si vybral. G17 nebo G34
...á pán je tak trochu Pan Hodný :megalol: :megalol: .
Jestli narážíš na Kulhánkova Patejla, tak ten měl G20 nebo G29 :)
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Popravde me jde k povaze vrozena laska k velkym razim tzv. prirucnim kanonum, mam jistou slabost pro Desert Eagle ale Glock 17 je prave o dost praktictejsi ve vice ohledech.

Darm: trpaslici cat zlata je v pohode, ale ty divocejsi casti jako orci maso nebo Vrrrci GRRRGRRR tam to chce trochu zprudsit a s kovovejma strunama bez trsatka to byl blbej napad no... ale to je dlouho po tom mi ty nehty a uz i ty otrhany kusy prstu dorostly... ale doted me mrzi ze nemam tu fotku ty kytary totalne od krve :)
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Darmonlor píše:...Jestli narážíš na Kulhánkova Patejla, tak ten měl G20 nebo G29 :)
Přistižen - narážím :)). Ovšem nejsem takový znalec, aby mi řekl něco přesný tip. Jen si pamatuji, že kam Mr.Kulhánek mohl, tam nacpal hrdinovi glocky. Mě to nic neřekne, kdyby jim cpal čezety nebo berrety(?), je to pro mě stejný folklór, heh. :blush:
Obrázek
Odpovědět