Scháním spadding partnerera

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Scháním spadding partnerera

Příspěvek od Vugi »

Hoj lidi,

hledám člověka jakožto spadding partnera do fitka, co má chuť cvičit a bydlí v Práglu. Fitko je na Vysočanské, přímo na metru … Kdo by měl zájem PM me.

:fitness1: :fitness1: :fitness1: :fitness1: :fitness1: :fitness1:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Co ses teplous nebo co? Fitko... proboha, to je pro americky slecinky, sezen si sparring partnera a zacni delat box nebo neco poradneho...

Dneska ty chlapi to je hruza...
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vugi »

Wendigo píše:Co ses teplous nebo co? Fitko... proboha, to je pro americky slecinky, sezen si sparring partnera a zacni delat box nebo neco poradneho...

Dneska ty chlapi to je hruza...
Až mě to řekneš do očí, tak to můžeme prokonzultovat :r.i.p.:

Každej kdo chce mít kondičku je teplej jo ? :megalol:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

To klidne reknu, nevsazej na to ze jsem krehka divenka kdo me znaji osobne vysmeji se ti :)

Rikam kondicku muzes mit i nejakym normalnim zpusobem, mame tolik krasnych bojovych sportu a on by sel do fitka, no tak se aspon priznejte jen ze tam chodite cumet po zenskych, fajn to beru ale ze tam budete oblejzat ty ruzny nesmysly a jeste vas to bude bavit a nedate prednost ucit se uzitecne veci napriklad jak nekomu vysklit usmev to proste nedava zadny smysl :)
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Wendigo píše:
...bych to tak nebagatelizoval. Spousta chlapů do fitka chodí jen a jen a pouze kvůli masírování vlastního ega (vypadám/cítím se dobře) a všechny ty ženský "ze spiningu" jsou jim srdečně ukradený i s propocenejma spodkama...ač jinak jsou 100% devadesátišestiprocentní :bigwink: a otočí se za každou sukní. Mno a exoti(/ky) se najdou všude (i na té spininkové půlce, že?).
Obrázek
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Vidis ego na to bych uplne zapomela, jeste mam asi porad malo muzskejch charu :)
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Wendigo píše:Vidis ego na to bych uplne zapomela, jeste mam asi porad malo muzskejch charu :)
Mno, máš se holka ještě hodně co učit o naší jemné chlapské duši!! :shades: :bleh: :bigwink:

Ale abych si nedělal zase jen srandu - tak trochu vážněji. Některé sporty přímo vyžadují, aby "lidi" chodili i do fitka. Tak třeba "jemné" taneční sporty, se na vyšší úrovni bez fitka neobejdou. Hokej, fotbal, apod. ani nemluvím.
Chodit do fitka totiž nutně neznamená, že chlap si tam "zaonanuje s jednoručkou", aby pak v hospodě předváděl jaký má "namakaný bicáky". Někteří tam OPRAVDU chodí, aby si zvedli fyzičku.
P.S.
Vugi - ty ji podržíš a já jí praštím. :yes: :biggrin: :yes: :megalol: :megalol: :megalol: Mno a kdyby něco...vezmu pro jistotu řetěz. :blush: :megalol:
Obrázek
Swordfish
Příspěvky: 209
Registrován: 21. 1. 2007 15.00
Bydliště: Praha;Tirian; Říše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Swordfish »

Wendigo píše:
Nooo :smile: V dnesni dobe, pokud chces ten bojovy sport delat nejak zodpovedne a na sportovni urovni, neobejdes se bez treninku ve fitku. Viz. napriklad nedavny serial z produkce streamu - peklo s Landou.

Na tréninku techniky, sparing aj. a ve fitku svalová hmota a výbušnost. Já v tom nevidím problém ani žádnou ostudu, na druhou stranu gorily co postávají půl dne u benchpressu jsou mi taky k smíchu, to ti odkývu.
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Hehe jen rypu vzdyt me znate :)

Tak uz jste na me dva s retezem, no vida treba to bude i zabavne, aspon se dozvite proc mi na zakladce rikali vztekla medvedice :megalol:
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Taury
Příspěvky: 409
Registrován: 10. 12. 2006 17.16
Bydliště: Klučenice, nedaleko vodní nádrže Orlík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Taury »

Znal jsem na střední jednoho …. méně vyvinutého chlapce v oblasti … svalstva. Začal posilovat. Cpal do sebe nějakej ten kravín, nebo krevín či snad kreatín. Jediný čeho tím dosáhnu bylo, že měl postavu jak kráva, hlavu na ní prťavou jak švestku, a charizma jako vůl. Když jsem se hlásil na nástavbu, tvrdil mi že jestli mě vezmou přizabije mne. Když jí udělám jsem mrtvej. Nějak to ale neuskutečnil. Kdyby jste jen věděli jakej to byl ***** (pomatenec). Ostatní se sním snad přátelili jen proto že to bylo takový nabušený ****** ( obtížný hmyz ).

Osobně:
Posilovna - jo .. trochu se vyspravit. Vypadám jak před smrtí. Jen mít jí někde v dosahu a nebýt línej jak ***** (užitkové zvíře).
Bojoví sport - ehm .. to raději ne .. to je o zdraví. Raději bojové umění, to je individuální a nemá takovou fyzickou zátěž, cvičíte to na co máte.
Aini Wende - Až po špičky oušek zamilovaná elfka.
Burkarie dcera Zlitiruka - Ulomený obr?
Taury
Příspěvky: 409
Registrován: 10. 12. 2006 17.16
Bydliště: Klučenice, nedaleko vodní nádrže Orlík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Taury »

Wendigo píše:Hehe jen rypu vzdyt me znate :)

Tak uz jste na me dva s retezem, no vida treba to bude i zabavne, aspon se dozvite proc mi na zakladce rikali vztekla medvedice :megalol:
Povahou, nebo i vším ostatním?
Aini Wende - Až po špičky oušek zamilovaná elfka.
Burkarie dcera Zlitiruka - Ulomený obr?
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Taury píše: Bojoví sport - ehm .. to raději ne .. to je o zdraví. Raději bojové umění, to je individuální a nemá takovou fyzickou zátěž, cvičíte to na co máte.
Eh.… když mi bylo asi deset let, chodil sem dva roky do juda....dodnes se mě každej ptá jak/jestli posiluju. :megalol: Takže s tou fyzickou zátěží bych to neviděl tak jednoduše/růžově.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

no pozor, na spinning chodim! :))
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

*odkašle si* no kondyční posilování proč ne na střední jsem taky cvičil jenom tak abych měl sílu na skále, mezi námy udržet na šutru 85 kilo živý váhy není slast, a IMHO ono je dobrý si občas zacvičit pořádně se fyzicky zničit zvlášt pro lidi kteří mají sedavé aměstnání *podívá se na autora* že Vugare bleedů. když u se tady uplně OT bavíme máte někdo skušenost s Viet wo dao???
PODPIS
Taury
Příspěvky: 409
Registrován: 10. 12. 2006 17.16
Bydliště: Klučenice, nedaleko vodní nádrže Orlík
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Taury »

sciorp píše:*odkašle si* no kondyční posilování proč ne na střední jsem taky cvičil jenom tak abych měl sílu na skále, mezi námy udržet na šutru 85 kilo živý váhy není slast, a IMHO ono je dobrý si občas zacvičit pořádně se fyzicky zničit zvlášt pro lidi kteří mají sedavé aměstnání *podívá se na autora* že Vugare bleedů. když u se tady uplně OT bavíme máte někdo skušenost s Viet wo dao???
Tak já nemám žádné zkušenosti s žádným bojem. Asi myslíš toto: http://www.youtube.com/watch?v=M1bnfQ0qdXk
Aini Wende - Až po špičky oušek zamilovaná elfka.
Burkarie dcera Zlitiruka - Ulomený obr?
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

Taury píše:
sciorp píše:*odkašle si* no kondyční posilování proč ne na střední jsem taky cvičil jenom tak abych měl sílu na skále, mezi námy udržet na šutru 85 kilo živý váhy není slast, a IMHO ono je dobrý si občas zacvičit pořádně se fyzicky zničit zvlášt pro lidi kteří mají sedavé aměstnání *podívá se na autora* že Vugare bleedů. když u se tady uplně OT bavíme máte někdo skušenost s Viet wo dao???
Tak já nemám žádné zkušenosti s žádným bojem. Asi myslíš toto: http://www.youtube.com/watch?v=M1bnfQ0qdXk
jo to je vono páč každej den když ráno jedu do práce tak na lukách vidim ten leták a každej den je moje ruka blýž a blýž k tomu si uškubnout lísteček s číslem a zavolat tam schánim info po netu, a jako sebeobrana se to jeví dobré sílu v prstech mám ze skály takže snad to pude
PODPIS
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

sciorp píše:
Taury píše:
sciorp píše:*odkašle si* no kondyční posilování proč ne na střední jsem taky cvičil jenom tak abych měl sílu na skále, mezi námy udržet na šutru 85 kilo živý váhy není slast, a IMHO ono je dobrý si občas zacvičit pořádně se fyzicky zničit zvlášt pro lidi kteří mají sedavé aměstnání *podívá se na autora* že Vugare bleedů. když u se tady uplně OT bavíme máte někdo skušenost s Viet wo dao???
Tak já nemám žádné zkušenosti s žádným bojem. Asi myslíš toto: http://www.youtube.com/watch?v=M1bnfQ0qdXk
jo to je vono páč každej den když ráno jedu do práce tak na lukách vidim ten leták a každej den je moje ruka blýž a blýž k tomu si uškubnout lísteček s číslem a zavolat tam schánim info po netu, a jako sebeobrana se to jeví dobré sílu v prstech mám ze skály takže snad to pude
No ty bláho :D...nejřív sem si říkal....pfff ani výřivej útok nepředvedli...ale potom sem čuměl :D už vím kdo natáčel matrix :D
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

No pani, mam v planu se na leto zacit davat trochu do kupy, chci zacit chodit na Kendo ale tohle vypada zatracene dobre, predevsim ten boj s kratkou holi spickovej... to je kde v Praze? Sezen nejakej kontakt...
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

viet vo dao kontakt: www.vietvodao.wz.cz
PODPIS
Bas
Příspěvky: 271
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

George píše:
Taury píše: Bojoví sport - ehm .. to raději ne .. to je o zdraví. Raději bojové umění, to je individuální a nemá takovou fyzickou zátěž, cvičíte to na co máte.
Eh.… když mi bylo asi deset let, chodil sem dva roky do juda....dodnes se mě každej ptá jak/jestli posiluju. :megalol: Takže s tou fyzickou zátěží bych to neviděl tak jednoduše/růžově.
Se nediv kdyz te od toho komplu tahaj malotraktorem a ty se zoufale drzis stolu :bleh: :bleh: :bleh:
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
Odpovědět