Scháním spadding partnerera

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

KaTo píše:
Darmonlor píše:...Jestli narážíš na Kulhánkova Patejla, tak ten měl G20 nebo G29 :)
Přistižen - narážím :)). Ovšem nejsem takový znalec, aby mi řekl něco přesný tip. Jen si pamatuji, že kam Mr.Kulhánek mohl, tam nacpal hrdinovi glocky. Mě to nic neřekne, kdyby jim cpal čezety nebo berrety(?), je to pro mě stejný folklór, heh. :blush:
já taky nejsem zrovna znalec, ale pamatuju si že používal 10mm munici, v alternativním čase 11mm. A to už se pak dá dogooglit snadno :D
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Nechápu jak si může někdo koupit něco tak škaredýho, jako je Glock :no:. A navíc podporujete zlé rakušáky, kteří nám stávkují na hranicích. Howgh.

A jsme OT. Nevím, jestli to vadí, protože předpokládám, že by se nějaký zájemce ozval Vugimu do PM, ale OT jsme.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
DenGrasse
Příspěvky: 207
Registrován: 22. 10. 2007 11.51

Příspěvek od DenGrasse »

drake127 píše:cybermisa: Dělej, poď na férovku - tobě je dvacet, nás je dvacet. :bigwink:
tuhle hlášku zbožňoval jeden můj dávný kamarád. vždycky když jí slyšel, celej se rozzářil. "honem, stoupněte si všichni dohromady," poháněl je. "Už jste všichni? prima! tak tohle je... granát!"

PS: granát byl opravdický.…
malinový harwester a arcilooter
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

tak jsem po prvním tréningu mno a až na ukopnutej nehet na noze naraženou ruku z pádu na podlahu a to že se zítra nepohnu je to velmi zábavné a efektivní (neplést s efektní) prostě jsem totálnš dobitej *spokojeně se zhroutí na postel* po roce nic nedělání a sedavém zaměstnání super
PODPIS
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

sciorp píše:tak jsem po prvním tréningu mno a až na ukopnutej nehet na noze naraženou ruku z pádu na podlahu a to že se zítra nepohnu je to velmi zábavné a efektivní (neplést s efektní) prostě jsem totálnš dobitej *spokojeně se zhroutí na postel* po roce nic nedělání a sedavém zaměstnání super
Nechci nijak rypat, jen prosimte, podle ceho posuzujes tu efektivitu? :smile: dik :clover:
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

cybermisa píše:
sciorp píše:tak jsem po prvním tréningu mno a až na ukopnutej nehet na noze naraženou ruku z pádu na podlahu a to že se zítra nepohnu je to velmi zábavné a efektivní (neplést s efektní) prostě jsem totálnš dobitej *spokojeně se zhroutí na postel* po roce nic nedělání a sedavém zaměstnání super
Nechci nijak rypat, jen prosimte, podle ceho posuzujes tu efektivitu? :smile: dik :clover:
no čistě subjektivně podle toho jak mě to zmohlo :bleh:
PODPIS
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

sciorp píše:
cybermisa píše:
sciorp píše:tak jsem po prvním tréningu mno a až na ukopnutej nehet na noze naraženou ruku z pádu na podlahu a to že se zítra nepohnu je to velmi zábavné a efektivní (neplést s efektní) prostě jsem totálnš dobitej *spokojeně se zhroutí na postel* po roce nic nedělání a sedavém zaměstnání super
Nechci nijak rypat, jen prosimte, podle ceho posuzujes tu efektivitu? :smile: dik :clover:
no čistě subjektivně podle toho jak mě to zmohlo :bleh:
V tom pripade jsou nejefektivnejsi sprinty do prudkeho kopce :bleh:
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

*skanduje* DDR! DDR! DDR! :)
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

tady efektivní bylo myšleno tím, že to splnilo to co jsem očekával. Tudíž to mělo na mě kýžený efekt o efektivitě užití onoho způsobu boje vím zcela a otevřeně prd!
PODPIS
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

sciorp píše:tady efektivní bylo myšleno tím, že to splnilo to co jsem očekával. Tudíž to mělo na mě kýžený efekt o efektivitě užití onoho způsobu boje vím zcela a otevřeně prd!
Dik :clover: Az zjistis, dej mi pls vedet :smile:
Uživatelský avatar
Uradin
Příspěvky: 137
Registrován: 14. 11. 2006 0.15
Bydliště: NO HOME(homeless)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Uradin »

Desert Eagle RULEZ

PS: pokud chcete zhubnout a spevnit tělo dělejte co já

http://www.youtube.com/watch?v=wG_XR37b … re=related

mimochodem tohle se učil bruce lee :bleh:
IM BACK
Noir Comme la Nuit-mladík co má v lásce noc
William Vryce-usměvavý dřevorubec a bojovník(ztracen v horách)
tak tahle hudba se mi v zahryzla do těla jako noční bytost :D http://www.youtube.com/watch?v=d9geleJT … EF2808797B
Bas
Příspěvky: 271
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

Uff myslim,ze radsi zustanu u basketu :smile: …...mimochodem,neni tam,ajk uhnout govanový sekyrře :megalol:
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Mě bojový sporty nebavěj, když potřebuju trochu pohybu, dám si pár šipek :) Doporučuji vyzkoušet, po takovém tříhodinovém maratonu a 5k skocích člověk ždíme všechno co na sobě má :D
http://youtube.com/watch?v=ykB6gLkpXBs&feature=related

BTW.: Desert je pěknej, ale je to zbytečně silný, pomalý a má to malej zásobník, na akci "tobě dvacet, nás taky" je glock prostě lepší :)
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Desert Eagle: drahá, těžká zbraň se zbytečně velkou energií výstřelu. Na udělání si BUM pro radost fajn, ale mít ji, to ne-e.
Glock: PET flaška zrůdného vzhledu?
*nenápadně směřuje pohled k CZ 75 Stainless*
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

no wing (tsun, chun tchun) je systém komplexní sebeobrany chvíli jsem o něm taky přemýšlel je to sice hezká věc ale pro tohle tu fyzičku nejdřív musíš mít abys to mohl začít dělat
PODPIS
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Ja vim, ze to vypada, ze furt jen kritizuju, aaale :biggrin:

To video je vazne pekne, ale trosku zavadejici. Utocnici neutoci realne a po prvni a jedine "technice" se nechaji zmlatit :smile: Uznavam, ze je to jedno z mala BU, ktere ma aplikaci i v realne sebeobrane, ale napsat jsem toto proste musel... Ono dost lidi by mohlo mit dojem, ze takto se vazne da ubranit proti utoku nozem. Je mi lito, neda (teda pokud se utocnik nenecha sam zmlatit, jako na ukazkach) :clover:
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

Uradin píše:
mimochodem tohle se učil bruce lee :bleh:
imho bruce lee vycházel z Mua Thay bo ne??
PODPIS
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

cybermisa píše:
Ono dost lidi by mohlo mit dojem, ze takto se vazne da ubranit proti utoku nozem. Je mi lito, neda (teda pokud se utocnik nenecha sam zmlatit, jako na ukazkach) :clover:
Od toho je ten glock, ne? :D
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Darmonlor píše:
cybermisa píše:
Ono dost lidi by mohlo mit dojem, ze takto se vazne da ubranit proti utoku nozem. Je mi lito, neda (teda pokud se utocnik nenecha sam zmlatit, jako na ukazkach) :clover:
Od toho je ten glock, ne? :D
Ja vim ze to myslis z legrace, ale v praxi v 90% pripadu nestihas tasit strelnou zbran proti utocnikovi s nozem, pac kdyz te prepadne, tak bude utocit z kratke vzdalenosti. A to ze o nejakem stihani se branit strelnou zbrani se da mluvit jen v pripade, ze ji nosis perm nabitou a u pasu, tj. lehce dostupnou a temer porad. Navic tasenim strelne zbrane proti komukoli automaticky hrotis konflikt na boj o zivot, pac ani ten utocnik netusi, jestli strelis nebo ne. Kazdopadne ty musis byt pripraven strelit, jinak nema smysl zbran nosit. A jsme u dalsi veci, pak je otazka, kdy strileni do lidi je primerena sebeobrana :bigwink:
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

cybermisa píše: Ja vim ze to myslis z legrace, ale v praxi v 90% pripadu nestihas tasit strelnou zbran proti utocnikovi s nozem, pac kdyz te prepadne, tak bude utocit z kratke vzdalenosti. A to ze o nejakem stihani se branit strelnou zbrani se da mluvit jen v pripade, ze ji nosis perm nabitou a u pasu, tj. lehce dostupnou a temer porad. Navic tasenim strelne zbrane proti komukoli automaticky hrotis konflikt na boj o zivot, pac ani ten utocnik netusi, jestli strelis nebo ne. Kazdopadne ty musis byt pripraven strelit, jinak nema smysl zbran nosit. A jsme u dalsi veci, pak je otazka, kdy strileni do lidi je primerena sebeobrana :bigwink:
To samozřejmě vím.. Jen jsem si vzpoměl na ten provařený vtip.:

Jde skin po ulici a potká bandu cikánů. Ti začnou do skina rypat a on říká:"tohle je první věc, která se mi na vás nelíbí - z ničeho nic rypete do lidí. "Cikání:"hej skine, nás je 20, chceš přes hubu?" a skin na to:"tohle je druhá věc, která se mi na vás nelíbí - chcete se bít, jen když je váš přesila". Cikáni zase na to:"Skine mi tě zabijem a začnou vytahovat nože." Skin odpoví:"tohle je třetí a poslední věc, která se mi na vás nelíbí - vytahujete nože, tam kde se bude střílet."
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Odpovědět