Běhání a jiné postřehy.

Prohřešky hráčů a jiných subjektů.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Viš co je to "fanatický" přece, ne? :bigwink:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

No musel by pak byt neutralne zly protoze svym jednanim by v podstate ohrozoval zivoty nejenom lovcu ale mnoha dalsich lidi ke kterym se vyrobky z kozesin pozdeji dostanou a pomahaji jim prezit zimu.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Příklad přesvědčení Lawfull Good: inkvizitor. V DnD je to dokonce subclass paladina. :clover:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Grunt
Příspěvky: 226
Registrován: 23. 5. 2006 20.56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grunt »

No, myslím že sem tady neměl ani přispívat a měl očekávat kde a jak to skončí. Jen poslední věc, vžádném případě sem tě nechtěl srovnávat z druidy, jen upozornit. Jinak máš samozřejmě pravdu, že zabíjet zlobry z nudy je divné...
Grombald Sveřepý: Jeden hrozně sekernaty,věčně nasraný trpaslík, kterého se sám někdy bojím.
Rumbard Tarkaren:"To je tak, když dosi sére Grombálda"

Corvien:Jedna kouzelná kouzelnice.
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

Ale mnohem lepší než "z nudy" je - "Proč je zabíjíte?" "nevim" .)
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Přihodím si jedno RP které mě donutilo několik minut nechápavě zírat do monitoru.

Večer. Amelie a Zelgadis kráči po těžké práci na čaj ke Svačinkovi.
Najednou Zelgadis svým dokonalým zrakem zahlédne za kašnou rozlévající se kaluž krve. Rozběhne se k ní a nic netušící Amelie za ním. To co tam spatřili je vyděsilo, ale reagovali okamžitě. Amelie přiskočila k muži ležícímu v kaluži krve a pokusila se dát mu první pomoc. Přiložila ruce na hlubokou ránu na jeho hrudníku, přivřela oči a.. poznala že je již pozdě. Otočila se na Zelgadise, kterému ještě neodezněl účinek posilujícího kouzla a ten kývl. Tělo jednou rukou podebral a lehce jako by táhl otýpku sena ho nesl směrem k chrámu Labira. Amelie ho předběhla a otevřela.
Lastur, stojící u svého stolu a mluvící s jiným knězem se otočil za zvukem odtevíraných dveří. Rychle přispěchal Zelgadisovi naproti a ten před něj opatrně na zem složil mrtvolu. Kněz se na nic neptal. Šlo o vteřiny. Sehnul se, přiložil ruce na nehybný hrudník a začal rychle šeptat motlitbu. Ovzduší v chrámu zhoustlo magickou energií. Čelo kněze se zvrásnilo námahou a soustředěním a orosilo potem. Tělu zaškubaly konečky prstů. Kněz nepolevil ve snažení a najednou.. Ještě před chvílí mrtvý muž ležící na zemi se posadil a zprudka se nadechl. Kněz svěsil ruce k tělu a spokojeně se usmál. Muž, který se zrovna vrátil z druhé strany, svižně vyskočil na nohy a otočil se na Zelgadise. Udeřil pěstí. Kněz nechápavě udělal několik kroků dozadu a vyděšeně se díval na situaci před sebou. Druhý úder. Reakce Zelgadise, zkušeného bojovníka, byla rychlejší než myšlenka a odvetným úderem svou kamennou pěstí člověka zesláblého nedávným vzkříšením málem znovu poslal na druhou stranu. Okamžitě si uvědomil co udělal a odskočil. "Je promin" řekl muž. "Jdu to oznámit stráži" Zavrčel výhružně Zelgadis a odešel z místnosti. "Prominte, právě jsem utekl z blázince" řekl téměř mrtvý člověk, nedbaje faktu že mu právě narazila do hrudi pěst síly a tvrdosti beranidla. "Pomoc" dodal ještě. Amelie se zachovala dle své přirozenosti, přiskočila a položila mu ruce na hrudník. Přimhouřila oči a plně se soustředila na svou práci. Zpod rukou se rozlila slabá záře, viditelný projev hojivé síly prýštící z jejích dlaní. Pod zhmožděnou kůží cítita srůstající žebra. Muž se na ní podíval a zvolal: "jste pěkná, co takhle zašukat si?" Šokovaná Amelie uděla pár kroků pozpátku. Muž vykročil za ní "nechte mě" Rozběhla se z místnosti. Muž jí pronásledoval "Chci si s tebou zapíchat!" Volal ještě za ní. Amelie doběhla k bráně a když běžela kolem stráží, otočila se za svým pronásledovatelem. Ten k jejímu údivu v načatém kroku.… Zmizel. (Logoff)
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Myslím velmi kvalitně zahraný šílenec (až na ten logoff možná). :biggrin:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

kokosak píše:Myslím velmi kvalitně zahraný šílenec (až na ten logoff možná). :biggrin:
Nebýt toho odlogu tak z toho mohla být zajímavá scéna.. Takhle to beru přinejmenším jako absolutní nezvládnutí postavy začínajícího hráče... Ale ten Acc občas vídám, tak si snad vzal menší výzvu :)
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

mám obavu, že se jedná o stejnou postavu...popíšu:


Nejmenovaná osada v podhradí a u nejmenovaného vetešníka se zbavuje nejmenovaná postava elfky s půlkou obličeje jako chrámová freska nějakých cetek, a je nemusí tahat. Do toho přijde nějaký půlčík, odstrčí prodávající osobu a vecpe se do hovoru. Nejmenovaná milá dívka, slušně malého mužíka požádá, zdali by byl tak laskav a nepředbíhal. Načež se ozvalo“Se nezblázni“ Na poněkud nechápavý pohled následovala druhá věta „Nejdeš si zarejžovat?“ a následovala nabídka Party.
Inu začala se dívka pobaveně smát. Načež hobit, pravděpodobně z žertu prohlásil“ Co se směješ, smrdíš!“ Přestala se smát a varovně se podívala na malého vtipálka. Opět se ozvalo „Hele tak co jdem ryžovat?“ Vyjádřila se tedy dívka, že nikoliv, že to není zábava pro ni, máčet si ruce ve vodě. Pulčík odešel.
Venku však opět čekal, a následovala obligátní věta „Tak co, pujdem si zaryžovat?“
Tu dívku, z čirého rozmaru a při vzpomínce na poznámku o nevhodnosti jejího parfému, napadlo inu proč ne. A souhlasila. Druhá věta ji dostala: „Koupíš mi zbraně?“ Vykulila oči..“Proč?“ …“Já nemám.“ Nu nekoupila. Pak po několika log/odlog se konečně vydali na cestu. „Poběžíme“…asi ho nudila chůze. Neběžela. Sotva dorazili k vodě, vrhnul se dotyčný do ní. Elfí dívka (nebudu prozrazovat kdo to byl, ať nevytahuju IC), navrhla návštěvu potoka o kousek výše. Tam se válí diamanty! Rozběhl se opět.
Kousek od „přechodu“ se rozběhl k borovici a začal do ní mlátit rukama. Řekla mu tedy, že tam diamanty nerostou! „A kde?“ zeptal se. Ukázala na potok…rozběhl se. Usmála se při pohledu na veselý pohled vlčka, číhajícího nedaleko (ten je pro Dina). I začali spolu běhat..hobit a vlček. Elfí dívka měla dlouuuuuhou práci s jezevcem, byl fakt nebezpečném..a skončila přesně ve chvíli, kdy se zhroutila postava hobita. Pak umřel i jezevec a vlk (promin Dine, ale byl to vrah hobitu).. Došla tedy k tělu (objevil se zelený nápis „odneseš mě do chrámu?“). Dloubla do něj nohou aby zjistila, jeli mrtev a chtěla se ho zeptat jestli mu stále vadí parfém? V tu chvíli však dotyčný vstal a byl hodně na umření. Pak prohlásil „co budeme dělat jsem skoro mrtvej“ a vzápětí dívku napadl. Reflexy a instinkty zafungovaly automaticky a tentokrát už nevstal. Vlci měli co papat (zase pro tebe Dine).
Bavil bych se, kdyby mi to nepřišlo děsný. Nu což. Bohužel login občas vidím ve hře…a děsím se, že ji zas potkám.
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Nevim, nakolik by to bylo korektni, ale ja bych takovyhle lidi po prvnim "vystupu" obdaroval ISA banem na tyden a doporucenim, at si precte pravidla a "jak se tu ma hrat" :D

Bez debat, jen ban a oznamit mu to do pm (pokud ma ucet na foru. pokud ne.. jee, to je smula!)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Nenene... neban, nechte mi hooooooooo, ja ho budu muuučiiiiiiiit *zahihňá se*
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
DenGrasse
Příspěvky: 207
Registrován: 22. 10. 2007 11.51

Příspěvek od DenGrasse »

kokosak píše:Nenene... neban, nechte mi hooooooooo, ja ho budu muuučiiiiiiiit *zahihňá se*
nový stupeň ve škále trestů:

dočasný ISA IP BAN
trvalý ISA IP BAN
předání do rukou Kokosáka

:biggrin:
malinový harwester a arcilooter
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

@anurin
sdělovat někomu tellem že něco "NEvidí" je trochu nesmysl :bigwink:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

photter píše:@anurin
sdělovat někomu tellem že něco "NEvidí" je trochu nesmysl :bigwink:
tohle mi nepřijde jako nesmysl protože z hlediska enginu nejde tu kuši odhodit tak daleko aby NEbyla vidět, ale jasně mohl si ji nechat u sebe a hodit ji do koše. pokud je kuše v půlce jezera NEmůže být vidět.
PODPIS
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Kuše = dřevo = plove. Víceméně. Ale je fakt, že mnohdy je lepší nic neříkat - třeba prasátka dokud neudělá v rámci nenápadnosti "kvík" a *hrabe se v zemi* si většinou nikdo ani nevšimne
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Tezka kuse se tela z tvrdyho dreva a je na ni tolik zeleza ze si myslim ze by sla ke dnu jako Titanic behem rande s ledovcem.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

Akira píše:mám obavu, že se jedná o stejnou postavu...popíšu:


Nejmenovaná osada v podhradí a u nejmenovaného vetešníka se zbavuje nejmenovaná postava elfky s půlkou obličeje jako chrámová freska nějakých cetek, a je nemusí tahat. Do toho přijde nějaký půlčík, odstrčí prodávající osobu a vecpe se do hovoru. Nejmenovaná milá dívka, slušně malého mužíka požádá, zdali by byl tak laskav a nepředbíhal. Načež se ozvalo“Se nezblázni“ Na poněkud nechápavý pohled následovala druhá věta „Nejdeš si zarejžovat?“ a následovala nabídka Party.
Inu začala se dívka pobaveně smát. Načež hobit, pravděpodobně z žertu prohlásil“ Co se směješ, smrdíš!“ Přestala se smát a varovně se podívala na malého vtipálka. Opět se ozvalo „Hele tak co jdem ryžovat?“ Vyjádřila se tedy dívka, že nikoliv, že to není zábava pro ni, máčet si ruce ve vodě. Pulčík odešel.
Venku však opět čekal, a následovala obligátní věta „Tak co, pujdem si zaryžovat?“
Tu dívku, z čirého rozmaru a při vzpomínce na poznámku o nevhodnosti jejího parfému, napadlo inu proč ne. A souhlasila. Druhá věta ji dostala: „Koupíš mi zbraně?“ Vykulila oči..“Proč?“ …“Já nemám.“ Nu nekoupila. Pak po několika log/odlog se konečně vydali na cestu. „Poběžíme“…asi ho nudila chůze. Neběžela. Sotva dorazili k vodě, vrhnul se dotyčný do ní. Elfí dívka (nebudu prozrazovat kdo to byl, ať nevytahuju IC), navrhla návštěvu potoka o kousek výše. Tam se válí diamanty! Rozběhl se opět.
Kousek od „přechodu“ se rozběhl k borovici a začal do ní mlátit rukama. Řekla mu tedy, že tam diamanty nerostou! „A kde?“ zeptal se. Ukázala na potok…rozběhl se. Usmála se při pohledu na veselý pohled vlčka, číhajícího nedaleko (ten je pro Dina). I začali spolu běhat..hobit a vlček. Elfí dívka měla dlouuuuuhou práci s jezevcem, byl fakt nebezpečném..a skončila přesně ve chvíli, kdy se zhroutila postava hobita. Pak umřel i jezevec a vlk (promin Dine, ale byl to vrah hobitu).. Došla tedy k tělu (objevil se zelený nápis „odneseš mě do chrámu?“). Dloubla do něj nohou aby zjistila, jeli mrtev a chtěla se ho zeptat jestli mu stále vadí parfém? V tu chvíli však dotyčný vstal a byl hodně na umření. Pak prohlásil „co budeme dělat jsem skoro mrtvej“ a vzápětí dívku napadl. Reflexy a instinkty zafungovaly automaticky a tentokrát už nevstal. Vlci měli co papat (zase pro tebe Dine).
Bavil bych se, kdyby mi to nepřišlo děsný. Nu což. Bohužel login občas vidím ve hře…a děsím se, že ji zas potkám.

to je...drsné, neněděl sem jestli se smát nebo jen kroutit hlavou
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

photter píše:@anurin
sdělovat někomu tellem že něco "NEvidí" je trochu nesmysl :bigwink:
Ano ano... rejpale :smile: . Máš pravdu, mohl jsem to zahrát jinak. Stačilo by to napsat do hvězdiček a pak ji vyhodit do koše. Asi jsem to udělal z důvodu aby si hráč nemyslel že se na něm chci obohatit. Chtěl jsem mu dát šanci aby až se z toho dostane, aby si ji pak mohl vylovit. Asi ten tel byl zbytečný. O ten tu ale nešlo, jako o tu skutečnost jak se někdo choval a reagoval.



Pro kokosáka: No... ohledně toho jestli kuše plave neplave, daloby se ohledně toho diskutovat, ale to sem nepatří. Já si myslím že kuše není jen ze dřeva :bigwink:
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

Kokosák: ujištuji tě, že neplave....jde ke dnu :)
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Hmmm... ale vážně, co se dá dělat s člověkem, kerej je takle natvrdlej? Kromě banu ovšem. Hmmmm... tak mě napadlo... nejde třeba zrušit postih na auru za zabití některé určité postavy? :biggrin: Ne, enem forek. Psychyckej teror je mnoooooohem učinější :biggrin:

Add kuše: sem napsal schválně "víceméně" a čekal, kdo neodolá nutkání mě poučit. Rejpalové rejpavý :D Ale lepší, než když jsem sebejistě tvrdil, že ten zmoklý dřevěný luk dám sušit k topení.… a nikdo nenašel dost jistoty aby mě jemně upozornil, že to není nejlepší nápad, takže sem to musel udělat za ně *zazubí se*

P.S. a stejně plove :megalol:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Odpovědět