Hrani postav podle přesvědčeni a nasledna reakce spoluhraču.

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Ixtremist
Příspěvky: 324
Registrován: 19. 2. 2006 11.10
Bydliště: DM chliv :)

Hrani postav podle přesvědčeni a nasledna reakce spoluhraču.

Příspěvek od Ixtremist »

Prosim byl bych rad, kdyby hráči brali chování druhých postav ve hře čistě IC. Rozjete flamy do tellu mi opravdu vadi. :crazy:

přiklad:
Je skupina postav se zlym přesvědčenim, dve tak trošku vynikaji, ne třeba jen silově, ale i vudcovsky, intrikuji proti ostatnim aniž to ony kumpáni-oběti vědí, a ve fazi jedne z docela šilenych intrik, ktera se už musi provalit na posledni chvili, bez šance návratu, ani zachrany poškozených(žadna vražda, třeba jen docela dobrá krádež, rozdeleni gangu..) hrači misto aby řešili věc IC tak rozjedou "tomu parchantovi" flame do tellu...
:shades:
Pokud hrajete postavu se zlym přesvedčenim s vice takovýma postavama(evil), tak od těch napohled nejhoršich(zvlašt když mluvi huř jak dlaždič se sklony k sadismu) to prostě čekat musite.. Skuste řešit situaci IC a ne se OOC vyptavat, je to velmi nepřijemne a kazi to dojem ze hry. Postava ani třeba nevi že se znate v realu, tak to neberte tak zle :clover:
A pokud hrajete postavu s jinym než zlym přesvědčenim a nějaké dvě(tři, čtyři... :D ) postavy vás slangově "podělají" o nějaký ten peníz, vaši pověst a podobně, tak bych byl taktež rad za IC řešeni..
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
JUNGLE MASSIVE!
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

Měl bych dva komentáře pro obě strany.

Máte-li jakkoli strach o svoji postavu, třeba máte-li problém unést její ztrátu cti a smrt (která bývá obvykle nevybíravá), nezakládejte si postavy do konfliktních míst. Např:
- jakákoli postava na ostrově vyvrženců
- trpaslík v Amfiberai
- elf nebo půlork v Hag Hargol :biggrin:

Raději jděte třeba pod ochranu nějakého královského města a klidně i se zlo postavou "kujte" pikle tam.

Na druhou stranu, pokud konfliktní situace nastane, prosím dobré hráče, aby OOC po tellu vstřícně vysvětlovali v případě problémů své IC jednání. Equilibrie je velmi otevřená a jsou tu hráči z různých světů s jinou herní kulturou a jsou tu i hráči úplně noví.

Mě se to dost osvědčilo, když jsem můj elf Salkathoron chtěl znásilnit nějakou holku na Iffu na Alhambrii, přičemž tahle hráčka ani nevěděla, co je RP. Nakonec to vypadalo, že by to i zkousla, ale nedohráli jsme to dokonce. :biggrin:
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

tys hrál elfa ? s násilnejma sklonama ? :dribble: kruci, u toho sem měl bejt :megalol:
mutiny
Příspěvky: 85
Registrován: 21. 2. 2006 2.55

Příspěvek od mutiny »

Jezura píše:Měl bych dva komentáře pro obě strany.

Máte-li jakkoli strach o svoji postavu, třeba máte-li problém unést její ztrátu cti a smrt (která bývá obvykle nevybíravá), nezakládejte si postavy do konfliktních míst. Např:
- jakákoli postava na ostrově vyvrženců
- trpaslík v Amfiberai
- elf nebo půlork v Hag Hargol :biggrin:

Raději jděte třeba pod ochranu nějakého královského města a klidně i se zlo postavou "kujte" pikle tam.

:biggrin:
ty ses vtipalek. kdyby meli pulorci moznost spawnovat se v pulorci vesnici, tak by ti nelezli do peti sachet. jaky mas iq v realu?
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »


ty ses vtipalek. kdyby meli pulorci moznost spawnovat se v pulorci vesnici, tak by ti nelezli do peti sachet. jaky mas iq v realu?
Dobrej výser... :biggrin:
Wanting something does not give you the right to have it.
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

jaky mas iq v realu?
Tenhle dotaz nepokládej, může se stát, že bude mít IQ větší než ty :)
mutiny
Příspěvky: 85
Registrován: 21. 2. 2006 2.55

Příspěvek od mutiny »

tady nejde vo mne ale vo nej.. ja se uz od prvni urovne snazim dostat do pulorci vesnice a nemuzu furt najit cestu.. at si to vyridi s wb kdyz ma problem s pulorkama.
Naposledy upravil(a) mutiny dne 26. 2. 2006 12.24, celkem upraveno 1 x.
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Zkuste se drzet tematu a nedelejte ztoho Flame
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

mutiny píše:ty ses vtipalek. kdyby meli pulorci moznost spawnovat se v pulorci vesnici, tak by ti nelezli do peti sachet. jaky mas iq v realu?
Mám větší IQ, než ty! :dribble:

Když to nejde v orkské vesnici, určitě v Mithalliru je to o dost méně nebezpečné, než v Hag Hargolu. Ale příspěvek není o tom, kde se máte spawnovat. To je věc každého hráče. Příspěvek je o tom, že si má každý hráč promýšlet, jak jeho charakter asi bude v daném místě okolím přijímán a být na to pak psychicky připraven.
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

Psanec píše:Zkuste se drzet tematu a nedelejte ztoho Flame
Ano, nebo to zmoderuju a smažu urážky proti mé osobě :smile:
Jezura
Příspěvky: 654
Registrován: 18. 12. 2005 5.30
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jezura »

photter píše:tys hrál elfa ? s násilnejma sklonama ? :dribble: kruci, u toho sem měl bejt :megalol:
Bohužel ho umučili k smrti, takže ti ho už neukážu.
Ixtremist
Příspěvky: 324
Registrován: 19. 2. 2006 11.10
Bydliště: DM chliv :)

Příspěvek od Ixtremist »

Dyš je blbej, měl se sbalit a jet na vostrov.. tam by asi dostal jestli je drzej pozici toho ochutnavače :)
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
JUNGLE MASSIVE!
mutiny
Příspěvky: 85
Registrován: 21. 2. 2006 2.55

Příspěvek od mutiny »

na ochutnavani jedu si musite poridit nakyho trasoritku. mne to nic neudela a s tebou to svihne a budu na vine ja ne?

ad jezura asi tezko se budu spawnovat do mesta rytiru.
usoudil jsem, a to i na zaklade mapky, ze pro me bude asi nejlepsi teleportovat se nekam daleko na severozapad a odtud najit rychlou cestu na sever do nasi rodne visky. jestli ti to prijde malo duvodne, tak muzem jit v peti sachtach klidne na ferovku. ja se tam necitim zrovna jako doma, ale u lidi by to bylo jeste horsi, zvlast kdyz se tam vsude prochazi "krasna zena, v krasnych satech. to by se tam uz kvuli tem zenskejm pokousel kdejakej cucak co si chce hrat na rytire. tak mysli trochu.
snowman
Příspěvky: 405
Registrován: 18. 12. 2005 5.33
Bydliště: Praha

Příspěvek od snowman »

Jezura píše: Mě se to dost osvědčilo, když jsem můj elf Salkathoron chtěl znásilnit nějakou holku na Iffu na Alhambrii, přičemž tahle hráčka ani nevěděla, co je RP. Nakonec to vypadalo, že by to i zkousla, ale nedohráli jsme to dokonce. :biggrin:
Jo, říká se, že do někteých postav si hráč podvědomě promítá sebe..hehe - ba ne - to v tomto případě není pravda.. :biggrin:

Ale žes hráči té holky věřil ooc, že je to "ona", to jsi teda fůl :megalol:
Hluchý slepec někdy vidí a slyší lépe než zdravý, kdož však odmítá vidět věci tak, jak jsou a neumí naslouchat
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

mutiny píše:na ochutnavani jedu si musite poridit nakyho trasoritku. mne to nic neudela a s tebou to svihne a budu na vine ja ne?

ad jezura asi tezko se budu spawnovat do mesta rytiru.
usoudil jsem, a to i na zaklade mapky, ze pro me bude asi nejlepsi teleportovat se nekam daleko na severozapad a odtud najit rychlou cestu na sever do nasi rodne visky. jestli ti to prijde malo duvodne, tak muzem jit v peti sachtach klidne na ferovku. ja se tam necitim zrovna jako doma, ale u lidi by to bylo jeste horsi, zvlast kdyz se tam vsude prochazi "krasna zena, v krasnych satech. to by se tam uz kvuli tem zenskejm pokousel kdejakej cucak co si chce hrat na rytire. tak mysli trochu.

Me spise prekvapuje, ze straze v Mithall … nechaji po hrade chodit Pulorka …
Ale zase na druhou stranu, beru, ze v podhradi slouzi pulork jako straz v obchode a moje postava ma za pritele pulorka. Tak to je asi v poradku.

Jen ta tvoje postava vypada opravdu desive, klobouk dolu, povedlo se ti u me postavy vzbudit respekt :shades:
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
mutiny
Příspěvky: 85
Registrován: 21. 2. 2006 2.55

Příspěvek od mutiny »

aa prosim zadne ooc o me postave, me to pak ovlivnuje pri hrani :D
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Prosím neflamovat mi do TELLU!!! Hraju svůj charakter a o blbý dotazy nestojím!!!! :angry:

Dotyčnej ví o kom mluvím, díky
Wanting something does not give you the right to have it.
Ixtremist
Příspěvky: 324
Registrován: 19. 2. 2006 11.10
Bydliště: DM chliv :)

Příspěvek od Ixtremist »

Arto píše:Prosím neflamovat mi do TELLU!!! Hraju svůj charakter a o blbý dotazy nestojím!!!! :angry:

Dotyčnej ví o kom mluvím, díky
Tak to tady zopakuju.
Pokud je problem, neřešitelnej(pro vás) pište mě. Pokud se nejste schopni domluvit, vyslechnu obě strany a udělam rozhodnuti.
Už par takovych věci proběhlo a problem se nakonec vyřešil ke spokojenosti obou stran.
Všichni jsme výsledkem toho, o čem jsme přemýšleli.
JUNGLE MASSIVE!
Odpovědět