Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam topic

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Anade »

Já jsem to zkoušel chvíli, ale nemám na to celkově čas a notes mi to neutáhl, tak se mi to nechce zkoušet dál.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Uživatelský avatar
Rodrigo
Příspěvky: 389
Registrován: 29. 10. 2006 9.48
Bydliště: Zleazná řise sever,Tvrz

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Rodrigo »

Van píše:Zkoušel někdo Neverwinter Online?
Chápu, že je to značně odlišné, ale jedni to označují za příliš primitivní a nepropracované a jiné za velmi propracované a v mnoha ohledech originální oproti generickým MMO WoW klonů.
Ano skoušel sjem to.¨
RP tam nenjadeš skoro vůbec.
řemesla tam jsou dosti jedednoduchá. But muže dělat vsechno od začatku dělat delniky nebo litat po nižích mapách kde budeš farmit slabší potvry a z nich looti surovyny. Na lepší věci už potm potřebudješ rare věci a ty se najdou jak jinak zabijením potvor. Jedno pozitivum je to že to je Fre to Play.
Herní měnu Diamaty získáš doclea snadno aniž by si musel paltit. Je tam aukce kde se dá docela dobře obchodovat pokud nejsí moc hrabivý tak tam věci neleží ani moc dlouhou.

Hra porbiha tak že tam máš 4 věci co děláš.
První je zabíjíš NPC na norlmálních maopách cca 50% času.
PvP akce Domination jsou chvílema cca 10-20% času.
Chození specilaní map udělaných hrači tam je šance na velice omezené RP. 10-20%
Chození specialnich týmových map.5-30%

Hra je přímočará. Moc význámných rozhodnutí neuděláš, Je to protě takový jdi kupředu zabit a jeste rychelj sundej nepřitele. Nejsilnejsí povolaní tam jsou máagové.
Co jsme testovla tak skupina 3 mágové a 2 klerdové jsou velice ultimatní složení týmu. Při rozumné urovni hračkých dovedností tato grupa nemá problem chodit cokoliv.
Pokud máš nějaké dotazy rád ti na ně odpovím.
Ted mě víc už nenapadá.
90% elfů jsou rasisté.
Zbraň není předmět ale stav mysli válečníka.
Term jediný elfí čaroděj v plné plátové zbroji.
Istar blia vesela bardka
Adria rudokabatnice
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od placidity »

Prostě klasický grinding mířící k endgame pvp, a celé to je okořeněné o nějaké ty drobnosti okolo pro ukrácení volné chvíle. Nejlepší asi bude zkusit a uvidíš, buď zaujme nebo ne.
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Van »

Mě zaujal vestavěný "toolset" (Forge), kterým se podle všeho dají vytvořit nějaké ty questíky přímo od hráčů pro hráče. RP není vynucované, ale uvidím jaké možnosti tam budou. Ono třeba na LOTRO jsou sice RP servery, ale nikdy jsem tam nepotkal někoho nějak reagovat a snažit se něco odehrát. :bang: Oproti tomu jsem na netu našel jakousi českou gildu, která vypadala, že tam jsou i nějaké RP základy a ono pokud by v RP jelo nějakých 20 lidí z gildy, tak to máte jako malou EQ :megalol:

Ale uvidíme...
Uživatelský avatar
Rodrigo
Příspěvky: 389
Registrován: 29. 10. 2006 9.48
Bydliště: Zleazná řise sever,Tvrz

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Rodrigo »

Ten toolset je možnotn na Q jediná jedna z mála co jde ale počitej s tím že pokud to nebude mít možnost se prorubat tak brzo to bude mít dost mizerné hodnocení tak z toho nebuď sklamán připadně otraven. Pokud je tam nějaká Guilda tak uvnitř to může vypadat dobře ale pokdu se pak zaměříte jen na RP tak pak nebude možné dělat další věci okolo protože budete mít nedostatky v kombech či výbavě nebo v něcem jiném. Pro Relax RP to asi by mohlo fungovat.

Dej mi sem jemno guildy možná bych někoho znal z ní pár znamejch to hrávalo a někteří hrají snad ještě.
90% elfů jsou rasisté.
Zbraň není předmět ale stav mysli válečníka.
Term jediný elfí čaroděj v plné plátové zbroji.
Istar blia vesela bardka
Adria rudokabatnice
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Van »

Jen takové shrnutí:
1) ve hře jsem potkal systémy zdatně kombinující věci, které jsem viděl třeba v SWtOR, nebo LotRO, hra má slušné zázemí a liší se oproti jiným MMO o něco vyšším důrazem na hráčský skill - např. útokům/spellům se dá skutečně uhnout, když jste zdatní, není to vše jen o nějakých čísílkách a tupém klikání, musíte promýšlet, které schopnosti využijete a které ne, protože můžete mít připraveno jen omezené množství
2) ve Foundry mají vysoká hodnocení ty questy, které nejsou jen o prorubání, ale mají i nějaký zajímavý příběh, někdy dokonce i jakési hádanky
3) lvlení jde velmi rychle, tak doufám, že obsah na max lvlu bude dost hodnotný, zatím to vypadá, že má hra co nabídnout

dodatek pro RP hrotiče - jedná se o MMO, jsou zde prostředky k tvorbě pozadí postavy a dalších drobností, ale samotné RP zde moc není... nicméně věřím, že když by se pár nadšenců našlo, tak by si dokázali udělat svůj prostor... ať už s pomocí foundry, či jiných záležitostí
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Mourisson1 »

A příjemní a mně supportující lidé! To je základ dobré hry! :megalol: :megalol:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Ondrasman
Příspěvky: 511
Registrován: 5. 4. 2010 17.21
Bydliště: Ostrov vyvrženů

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Ondrasman »

Vyšel Stronghold Crusader 2, hrál někdo? Za mě moc velké nadšení tedy není, spíše zklamání. Hlavní důvod je, že se stále opakuje to samé dokola, nic nového, žádné experimenty... Což je fakt škoda.. 5/10
Chard
Uživatelský avatar
Brambor
Příspěvky: 479
Registrován: 6. 2. 2014 11.52

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Brambor »

Takže starý Stronghold jen v novějším hávu?
Bandor syn Traktorův
Jišaj Ibn Šabetaj
Akruo
Uživatelský avatar
Ondrasman
Příspěvky: 511
Registrován: 5. 4. 2010 17.21
Bydliště: Ostrov vyvrženů

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Ondrasman »

Stronghold Crusader je asi tak 15161511511155x lepší.
Chard
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Woxa »

Nákup na MiniatureMarket

Tohle se týká asi hlavně naší deskovkářský bandy, ale kdyby měl zájem i někdo jiný, tak se klidně může ozvat (a pokud ho shledám důvěryhodným, tak mu objednávku vyřídím :megalol: ).

Zkrátka budu objednávat nějaký figurky na http://www.miniaturemarket.com, takže kdo od tama něco chce ať mi pošle odkazy do PM. Objednávat chci někdy během příštího týdne, takže ideálně když to stihnete do konce víkendu. Financování pořešíme asi na dalším hraní, případně individuálně. Poštovné rozpočítám buď podle počtu účastníků a nebo podle objemu jednotlivých objednávek (kdyby tam např nějaká "velká" objednávka udělala průvan).

Snad je vše jasné, pokud ne, tak se ptejte :)
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Mourisson1 »

Ještě dneska večer až se dostanu do Brna k rozumnému netu to omrknu a dám ti vědět :bigwink:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Woxa »

Tak jsem taky vyzkoušel NWN Online a zatím mě to nijak výrazně nezaujalo.
1) už jsem odvykl MMOčkům a tak mi města přijdou hrozně chaotická
2) naprosto hloupě vyřešené mi přijdou "ability scores", sice asi přílišnou roli nehrají, ale stejně mě irituje, že si je při tvorbě postavy nelze naklikat, ale musí se rollovat (a když se vám roll nelíbí, tak rollujete znovu, a znovu, a znovu... třeba půl dne, dokud to nepadne jak chcete)

Nicméně, zatím zkouším a hraju dál :)
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Selvagion
Příspěvky: 1255
Registrován: 30. 8. 2011 10.14
Bydliště: Praha

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Selvagion »

jo no to rollování je pitomý, kdyby aspoň šlo uložit si jedno nastavení jako si to pamatuju z nějaké singlovky
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Van »

Nu osobně se mi moc nelíbí systém herní měny, takže se asi vrátím k Lord of the Rings Online.
V zásadě mi příjde, že většina společníků, mountů a dalších věcí, o které bych měl zájem, se nedá prakticky získat jinak, než nákupem přes ZENy, které se kupují za reálné peníze. Plus náhodné chození dungeonů bývá občas o nervy :biggrin:
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Mourisson1 »

Mně zatím štve to že classa kterou jsem jel (lock) má jen jednu Path, a ta zrovna je na ty druhé spelly než ty které mi sedí :biggrin: :biggrin:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Woxa »

hmm... je fakt, že měny mi taky přijdou takový divný, na každou kravinu nějaký token či jinej výmysl, ale klasický zlato se jen sbírá :)
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Van »

Taky za klasický zlato od určitýho bodu nedostaneš nic jinýho, než stejně marnýho koně, stejně marnýho companiona a pak těch pár lektvarů no.
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od placidity »

Jen bych chtěl tímto upozornit všechny backery Kingdom Come, že alfa verze je venku (pokud o tom teda ještě nevíte nebo jste na ni zapomněli jako já) - pokud jste tedy přispěli dostatečným množstvím peněz, na stránkách http://kingdomcomerpg.com/game/technology-alpha se přihlašte, kód zadejte do Steamu, a mazejte testovat :)
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Van
Příspěvky: 422
Registrován: 25. 2. 2012 19.50

Re: Kecaci odpadni, nesouvisly a s EQ nesouvisejici spam top

Příspěvek od Van »

A shrnout dojmy nepodporujícím skeptikům :biggrin:
Odpovědět