Alternativní obrázky postav

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

The_Balrog píše:OK, OK, OK, kapituluju. Když se vám nelíbí moje vize, představujte si ji každý, jak chcete :))

A dík za názory, je zajímavý si poslechnout, jak ji vidíte vy .)
Já nevím, já ji rozhodně vidím spíš jako ty než jako ostatní...přijde mi že na tom jejich má moc vyzývavej čumák. Alky bych viděla mnohem víc takovou dívčí.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

NiamCK píše:
The_Balrog píše:OK, OK, OK, kapituluju. Když se vám nelíbí moje vize, představujte si ji každý, jak chcete :))

A dík za názory, je zajímavý si poslechnout, jak ji vidíte vy .)
Já nevím, já ji rozhodně vidím spíš jako ty než jako ostatní...přijde mi že na tom jejich má moc vyzývavej čumák. Alky bych viděla mnohem víc takovou dívčí.
Děkuju, náčelníku, že jsi se mne zastala :) Vidím to podobně, tam je to taková navoněná modelková ufrfňaná panenka. S laciným výrazem :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

NiamCK píše:
The_Balrog píše:OK, OK, OK, kapituluju. Když se vám nelíbí moje vize, představujte si ji každý, jak chcete :))

A dík za názory, je zajímavý si poslechnout, jak ji vidíte vy .)
Já nevím, já ji rozhodně vidím spíš jako ty než jako ostatní...přijde mi že na tom jejich má moc vyzývavej čumák. Alky bych viděla mnohem víc takovou dívčí.
Kate Beckinsale (ve verzi s cernymi vlasy napr v Underworld) je malo divci? :blink: :biggrin:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

cybermisa píše:
NiamCK píše:
The_Balrog píše:OK, OK, OK, kapituluju. Když se vám nelíbí moje vize, představujte si ji každý, jak chcete :))

A dík za názory, je zajímavý si poslechnout, jak ji vidíte vy .)
Já nevím, já ji rozhodně vidím spíš jako ty než jako ostatní...přijde mi že na tom jejich má moc vyzývavej čumák. Alky bych viděla mnohem víc takovou dívčí.
Kate Beckinsale (ve verzi s cernymi vlasy napr v Underworld) je malo divci? :blink: :biggrin:
O takových deset let a o výrazné lícní kosti :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

The_Balrog píše:
cybermisa píše:
NiamCK píše: Já nevím, já ji rozhodně vidím spíš jako ty než jako ostatní...přijde mi že na tom jejich má moc vyzývavej čumák. Alky bych viděla mnohem víc takovou dívčí.
Kate Beckinsale (ve verzi s cernymi vlasy napr v Underworld) je malo divci? :blink: :biggrin:
O takových deset let a o výrazné lícní kosti :)
ehm :ermm:

Nechci se vnucovat, ale coz treba Kate Beckinsale pred 10 lety? :biggrin:

PS: Kdo si mysli, ze K.B. je nejaka moje favoritka, tak … tak je :biggrin:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

cybermisa píše:PS: Kdo si mysli, ze K.B. je nejaka moje favoritka, tak … tak je :biggrin:
V tom případě jsme s Alkaran poctěni ;)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 947
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Myrpa
Příspěvky: 208
Registrován: 25. 2. 2010 15.34

Příspěvek od Myrpa »

Tak teda rozhodně úplně bezkonkurenčně totálně nejvíc nejhezčí je ta s polštářem!
Alkaran je elfka a elfky jsou jemnějších rysů, než lidi, ne? A když má být i na elfku krásná, tak musí být ještě jemnějších rysů! A navíc Alkaran není žádná ostrá povahou, takže nějaké ostré rysy jsou tak pro tu Aris spíš.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Ajé, tady se za chvíli budou porovnávat postavy.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Děkuju vám, pane Myrpo, že jste se mne také zastal :) Sice je tento můj příspěvek trochu OT, ale cítím povinnost poděkovat. :)

Pipi: bojíš se, co? ]:)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

The_Balrog píše:Děkuju vám, pane Myrpo, že jste se mne také zastal :) Sice je tento můj příspěvek trochu OT, ale cítím povinnost poděkovat. :)

Pipi: bojíš se, co? ]:)
Css, bych tě převálcoval jak Siva Albru. :D
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Pipi_CZ píše:
The_Balrog píše:Děkuju vám, pane Myrpo, že jste se mne také zastal :) Sice je tento můj příspěvek trochu OT, ale cítím povinnost poděkovat. :)

Pipi: bojíš se, co? ]:)
Css, bych tě převálcoval jak Siva Albru. :D
Jako zrzky jsou fajn, ale Kate Beckinsale je Kate Beckinsale … Hlavne jak pekne umi likvidovat vlkodlaky … Ja ti nevim hele, radsi se do toho srovnavani moc nepoustej … :biggrin:
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

cybermisa píše:
Pipi_CZ píše:
The_Balrog píše:Děkuju vám, pane Myrpo, že jste se mne také zastal :) Sice je tento můj příspěvek trochu OT, ale cítím povinnost poděkovat. :)

Pipi: bojíš se, co? ]:)
Css, bych tě převálcoval jak Siva Albru. :D
Jako zrzky jsou fajn, ale Kate Beckinsale je Kate Beckinsale … Hlavne jak pekne umi likvidovat vlkodlaky … Ja ti nevim hele, radsi se do toho srovnavani moc nepoustej … :biggrin:
Ty jsi z té své Kate nějak poblázněný co? :D
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Pipi_CZ píše:
cybermisa píše:
Pipi_CZ píše: Css, bych tě převálcoval jak Siva Albru. :D
Jako zrzky jsou fajn, ale Kate Beckinsale je Kate Beckinsale … Hlavne jak pekne umi likvidovat vlkodlaky … Ja ti nevim hele, radsi se do toho srovnavani moc nepoustej … :biggrin:
Ty jsi z té své Kate nějak poblázněný co? :D
Copak jde nebýt?
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

A Aris není zrzka!
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Nalk píše:
Pipi_CZ píše:
cybermisa píše: Jako zrzky jsou fajn, ale Kate Beckinsale je Kate Beckinsale … Hlavne jak pekne umi likvidovat vlkodlaky … Ja ti nevim hele, radsi se do toho srovnavani moc nepoustej … :biggrin:
Ty jsi z té své Kate nějak poblázněný co? :D
Copak jde nebýt?
Mě upřímně moc Alkaranovská nepříjde to zaprvé a zadruhé mě teda nerajcuje ani trochu.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

NiamCK píše:
Nalk píše:
Pipi_CZ píše: Ty jsi z té své Kate nějak poblázněný co? :D
Copak jde nebýt?
Mě upřímně moc Alkaranovská nepříjde to zaprvé a zadruhé mě teda nerajcuje ani trochu.
Cim to asi bude :biggrin:
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

cybermisa píše:
NiamCK píše:
Nalk píše: Copak jde nebýt?
Mě upřímně moc Alkaranovská nepříjde to zaprvé a zadruhé mě teda nerajcuje ani trochu.
Cim to asi bude :biggrin:
Nepřijde mi sexy jako žena, tělo hezký ale v obličeji má něco co mi nesedí. Je to prostě jako moc přesolená polévka. Uber trochu soli a bude vynikající, takhle je prostě jen přesolenou polévkou.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

NiamCK píše: Nepřijde mi sexy jako žena, tělo hezký ale v obličeji má něco co mi nesedí. Je to prostě jako moc přesolená polévka. Uber trochu soli a bude vynikající, takhle je prostě jen přesolenou polévkou.
Jo, krásně jsi to popsala... a z mého pohledu je tou solí ten naprosto na všech fotkách stejný naučený rádoby rozpustilý výraz. Chtěl bych ji někde vidět tvářit se přirozeně.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Aefar píše:
NiamCK píše: Nepřijde mi sexy jako žena, tělo hezký ale v obličeji má něco co mi nesedí. Je to prostě jako moc přesolená polévka. Uber trochu soli a bude vynikající, takhle je prostě jen přesolenou polévkou.
Jo, krásně jsi to popsala... a z mého pohledu je tou solí ten naprosto na všech fotkách stejný naučený rádoby rozpustilý výraz. Chtěl bych ji někde vidět tvářit se přirozeně.
No možná ani nechtěl hele :D třeba je úplně šílená, co víš.
Odpovědět