Pařba u Akirů

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Darmonlor píše:Koukám že budem muset vymyslet nějakou zábavu pro nás, sportovní antitalenty :)
Mhhh kdyz vemes nouta se stepmanii muzu ukecat Squopa aby mi pucil softpad... [btw dneska rekord, 4 hodiny na ddr v kuse bez prestavky ;]]

A jeste jednou

Mate nekdo misto v aute z prahy/okoli?
Na vlak proste nemam pokud me nekdo nevezme neuvidim se s vami jen proto ze se tam nedostanu [vypadam asi strasne neduveryhodne ale na stopovani mam smulu, jednou jsem jela z prahu do hradce stopem 8 hodin... ]
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Na 80 % pojede jedna malá ulomená větvička z Jihlavy, ale nemůžu po dálnici, páč na druhým autě nemáme známku a první má rozbité čelní sklo :-/.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Mhh domu se dostanu a na tech 50kilaku z pacova do jihlavy bych snad penize sehnala... prinejhorsim kdyz nesezenu nikoho z prahy tak se pridam...
Muf
Příspěvky: 45
Registrován: 21. 4. 2008 23.43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muf »

Nechci brát nikomu iluze, ale sedět doma můžem jindy a pařit cokoliv na komplech se taky nebude :nono2: maximálně bude dovoleno kuknout na počasí :bleh:

Nikdo neříká, že budem sportovat od rána do večera, vše je otázkou domluvy, akce je chlastací, vyznáváme turistiku od hospody k hospodě, ale... :shades:


Vidím pátek večer strávený na nějaké přilehlé zahrádce, na sobotu dopo (10-12h) je prozatím předběžně domluvený beach s tím, že kdo bude chtít půjde, ostatní můžou vyspávat, nebo přijít fandit, nebo se zruší...pak vyrazíme někde na oběd (pozdní snídani) a odpo hrad, koupání (lenošení u vody) u pivního kiosku a večer zakončený opět někde na zahrádce. Fakt to na Helfštýn není několikakilometrový výstup, ale fajn procházka, auto-moto doprava pod hrad, na kola nikdo překvapivě nechtěl :cray: V neděli se budou muset všichni hecnout, bo na 10h je objednaný ten paintball....to není tak hrozný, ne? Máme spousty stolních her do hospody i k vodě...možná seženem náš někomu půjčený petanque... :ermm:


Jinak vzhledem k (ne)vyjádření všech zúčastněných k bečce, se tato zatím nekoná... :no:
Jednoduše dokonalé, dokonale jednoduché.
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

slyšeli jste slovo booožííí...a tak to i bude... :bleh:
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Muf
Příspěvky: 45
Registrován: 21. 4. 2008 23.43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muf »

Akira píše:slyšeli jste slovo booožííí...a tak to i bude... :bleh:
Děkuji ti náčelníku, že ses mě zastal :blush2:

Fakt nikoho nebudeme do ničeho nutit..my jsme totiž ti hodní :diablo:
Jednoduše dokonalé, dokonale jednoduché.
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Muf píše: Fakt nikoho nebudeme do ničeho nutit..my jsme totiž ti hodní :diablo:
Kde? :biggrin:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Muf píše:pařit cokoliv na komplech se taky nebude
Pokud narážíš na Wendigo zmínku o DDR a notebooku, nabízí se otázka jestli jsi DDR někdy vůbec viděla :) Ono se to dá perfektně hrát i venku a člověk se u toho naběhá možná víc jak u beache :D
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

sice mi uniká co je DDR (pokud to není předpotopní RAM), ale IMHO jsem absolutně nepočítal s tim že bych někde seděl zavřenej na to můžete rovnou zapomenout, potřebuju akci voda je super nápad hrad se mi taky líbí s tím beachem sice to moc neumim ale proč si pořádně nerozbít tlamu a u dělat ze sebe šmirgl na tom písečku ne dyt jde o srandu(PO PÁR PIVECH O ZDRAVÍ) a přes svou "vetchou" tělesnou kostru jsem člověk kterej potřebuje adrenalin aby přežil takže jakejkoli pohyb mi neni cizí teda až na některý kolektivní blbosti typu hokej(a to jen v případě že to někdo bere moc vážně)
Každopádně jak Mufátor napsala program je to v cajku a vůbec mě to nevadí
osobně se sice řadím mezi nepřátele sportu ale pouze některých a někdy, neb jakákoliv činost dělaná s chutí je zábavná z donucení naopak (nenarážim na nikoho kromě našeho tělocvikáře na střední škole, no to byl ale komunista)
Ale co sem chtěl říct že i když se mi budete smát tak vám ten Beach třeba taky budu kazit :bleh:
PODPIS
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

Takže abych ujasnil nějaké informace: počítám, že se paintballu učastní všichni napsaní na úvodní stránce. Cena je 200,- (v ceně je vzduch do zbraní, poloautomatické zbraně, masky, oblečení, rukavice), kulička stojí á 1,- ale zážitek stojí za to, věřte mi. Je potřeba pevná obuv, v kristuskách to není ono! Dopravu už zajistíme (libra tankem, my sršní...). Zajistím i další kusy na doplnění počtu (at je nás tak 10 na 10).

Sciorpe: neboj, rozhodně nehodlám být zavřenej doma :) mimo nezbytně nutnou dobu :bleh:
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Do toho paintbalu byvh sla taky ale proste nemuzu slibit ze prijedu protoze se mi nikdo z prazaku nebyl schopnej ozvat jestli maji misto...

Nemate nekdo mobil na Libru?
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

Akira píše:… mimo nezbytně nutnou dobu :bleh:
...která bývá přímo úměrná množství vypitého alkoholu :smile:
@Wendigo: já neřídím, já se vezu. Musíš se zeptat Libry
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

OneHeart píše:
Akira píše:… mimo nezbytně nutnou dobu :bleh:
...která bývá přímo úměrná množství vypitého alkoholu :smile:
@Wendigo: já neřídím, já se vezu. Musíš se zeptat Libry
asi tak
PODPIS
Muf
Příspěvky: 45
Registrován: 21. 4. 2008 23.43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muf »

Darmonlor píše:
Muf píše:pařit cokoliv na komplech se taky nebude
Pokud narážíš na Wendigo zmínku o DDR a notebooku, nabízí se otázka jestli jsi DDR někdy vůbec viděla :) Ono se to dá perfektně hrát i venku a člověk se u toho naběhá možná víc jak u beache :D
Pravdu díš, vůbec nemám páru, co to je DDR...nechtěla jsem se nikoho dotknout a už vůbec ne narážet :dribble: ….program je nezávazný, můžem udělat klidne dve skupinky...

Já do ničeho nikdy nenutím...a už vůbec ne silou a taky nic neorganizuju...no, dobře, tak trošku jo :blush:
Jednoduše dokonalé, dokonale jednoduché.
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

Takže sa možem konečne definitivne na 100% potvrdit. Kde a kedy je planované vyzdvihnutie v Prahe?
Because I'm Batman !!!
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Muf píše: Pravdu díš, vůbec nemám páru, co to je DDR...nechtěla jsem se nikoho dotknout a už vůbec ne narážet
Jen jsem bránil oblíbený... Hmm, dalo by se říct sport :) Ono to má k sezení u kompu s rukama na klávesnici docela daleko... http://ddrportal.pocitac.com/?def=ddr http://cs.wikipedia.org/wiki/Dance_Dance_Revolution
Ovšem navzdory tomu že je to perfektní zábava na večer musím uznat že na prostřídání u jednoho padu nás bude moc, takže to zas až tak dobrý nápad nebyl...
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Muf
Příspěvky: 45
Registrován: 21. 4. 2008 23.43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muf »

Darmonlor píše:
Muf píše: Pravdu díš, vůbec nemám páru, co to je DDR...nechtěla jsem se nikoho dotknout a už vůbec ne narážet
Jen jsem bránil oblíbený... Hmm, dalo by se říct sport :) Ono to má k sezení u kompu s rukama na klávesnici docela daleko... http://ddrportal.pocitac.com/?def=ddr http://cs.wikipedia.org/wiki/Dance_Dance_Revolution
Ovšem navzdory tomu že je to perfektní zábava na večer musím uznat že na prostřídání u jednoho padu nás bude moc, takže to zas až tak dobrý nápad nebyl...
Ach tak...tak to potom jo...to věřím, že musí být zahul...ale on by to byl i zahul pro sousedy pod nama :ermm:
Jednoduše dokonalé, dokonale jednoduché.
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

No jak chcete me staci rict jestli mam nebo nemam privezt ;]
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Wendigo píše:No jak chcete me staci rict jestli mam nebo nemam privezt ;]
Hele, do batohu se ti to asi vejde, nijak zvlášť to nezatíží a jestli bude chuť a čas, můžem to vybalit.
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Kže... předpokládaný příjezd ~17:30 na zauralské nádražíčko vláčkem motoráčkem.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Odpovědět