Pařba u Akirů

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ikkie
Příspěvky: 1031
Registrován: 20. 2. 2006 17.10
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ikkie »

Tak já bohužel nedorazim :( víkend pracovně narván, ale budu na vás myslet a aspoň mi to příjemněji uteče (a nebo taky budu o to víc nasranej :smile: )
Tereza Smittová - RIP (portrait by NIAM)
Balkon, syn Daskův
Athriel
Muf
Příspěvky: 45
Registrován: 21. 4. 2008 23.43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muf »

kokosak píše:Kže... předpokládaný příjezd ~17:30 na zauralské nádražíčko vláčkem motoráčkem.
To je hodnej kluk, že hlásí :kiss2: … a sám nebo i s Kat? Vás možná čeká do vlaku překvápko, ale to přenechám Merlinovi :bigwink:
Ikkie píše:Tak já bohužel nedorazim :( víkend pracovně narván, ale budu na vás myslet a aspoň mi to příjemněji uteče (a nebo taky budu o to víc nasranej :smile: )

Škoda :cray:….budeš nám chybět...*škrtá si dalšího trpaslíka ze seznamu*….taky na tebe budeme u piva myslet :beer: , jak ti to pěkně ubíhá :shades: ….Sciorp teda bude na roztrhání :evillaugh:
Jednoduše dokonalé, dokonale jednoduché.
Libra
Příspěvky: 319
Registrován: 21. 2. 2006 19.45
Bydliště: Rodná hrouda

Příspěvek od Libra »

Prosim zbytek prazske delegace (Oneheart,Wendigo,Scirop) jestli mi muzete bud na ICQ nebo do PM poslat cislo na mobil. Zavolam vam a dohodnem se kdy presne a kde bude v patek sraz, aby uz jsme mohli dat Akirum vedet v kolik asi priblizne nas maji ocekavat :smile:
Kde čert nic nezmůže, tam nastčí krávu … nebo dvě kozy.
Muf
Příspěvky: 45
Registrován: 21. 4. 2008 23.43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muf »

Libra píše:Prosim zbytek prazske delegace (Oneheart,Wendigo,Scirop) jestli mi muzete bud na ICQ nebo do PM poslat cislo na mobil. Zavolam vam a dohodnem se kdy presne a kde bude v patek sraz, aby uz jsme mohli dat Akirum vedet v kolik asi priblizne nas maji ocekavat :smile:
Stejně tak prosím ještě i ostatní účastníky zájezdu, aby napsali přibližnou dobu příjezdu... jmenovitě Fryn ze severu, Photter s Darmem ze západu, příp. Drake (?) z jihozápadu. Počítám, že Libra jen pozapomněl zmínit Allekooa....sakra, jak se to skloňuje? Zajímavé, že z východu nikdo nepřijede :dntknw: ...styď se Allekoo :bleh:….

Tož tak...
Jednoduše dokonalé, dokonale jednoduché.
allekoo
Příspěvky: 681
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

:bleh: allekooa sa už informoval a preto nieje uvedený :biggrin:
Because I'm Batman !!!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Tak já se dostanu na místo buď v sedm, nebo (a to pravděpodobněji) o půl osmé.
Naposledy upravil(a) Braenn dne 2. 7. 2008 23.33, celkem upraveno 1 x.
Akira
Příspěvky: 884
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

Braenn píše:Tak já se dostanu do přerova buď v sedm, nebo (a to pravděpodobněji) o půl osmé.
fááákt? :swoon: tak to sem nečekal :bleh:
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Akira píše:
Braenn píše:Tak já se dostanu do přerova buď v sedm, nebo (a to pravděpodobněji) o půl osmé.
fááákt? :swoon: tak to sem nečekal :bleh:
kuš, to že to víš ty neznamená že se nemůžu podělit se zbytkem světa o dobu mého příjezdu, aby se měli na co těšit! Nebuď sobí hnusec a mysli taky na ostatní :dry: :bleh:
Akira
Příspěvky: 884
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

nečekáš, že si z toho vezmu ponaučení, že ne :innocent:
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

já se vozvu cestou vod ňáký blízký benzínky, páč sem pacholek toulavej a nespolehlivej a kdoví kudy zas pojedu.. :horse:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Akira
Příspěvky: 884
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

photter píše:já se vozvu cestou vod ňáký blízký benzínky, páč sem pacholek toulavej a nespolehlivej a kdoví kudy zas pojedu.. :horse:
ale přibližně..+- hodina
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

předběžnej plán je cca. 10 odjezd KV, 11:30 vyzvednutí darma v praze...hodinka přes prahu...kutná hora, vysoký mejto, olomouc, přerov....hmm, tam to nemám najetý...kolem 16 - 17 ?
otázkou jako dycky zustává, jestli se vykopu včas z pelechu :megalol: ale je záložní možnost valit to z prahy po dálnici.… *krčí ramenama*….domluva s motorkářema, no :no: :bigwink:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Wendigo
Příspěvky: 1001
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Takze DDR neberu, je to docela krava i kdyz se to slozi a v aute bude malo mista, ani kytaru ne [sousedi u Akiru by asi ze zlata stejne radost nemeli] takze dovezu jen sebe ;] Respektiva Libra me doveze ;]
Fryn
Příspěvky: 636
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

Muf píše:Stejně tak prosím ještě i ostatní účastníky zájezdu, aby napsali přibližnou dobu příjezdu... jmenovitě Fryn ze severu, Photter s Darmem ze západu, příp. Drake (?) z jihozápadu.
Příjezd vidím nejblíž tak něco po 18:30 hod, ještě záleží v jaké formě se projeví České dráhy. Očekávám patřičně dochvilnou uvítací delegaci a slavnostní doprovod z nádraží na pohostinnější místa (to které je označováno jako shromaždiště této akce by snad mohlo stačit).
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
Akira
Příspěvky: 884
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

Fryn píše:
Muf píše:Stejně tak prosím ještě i ostatní účastníky zájezdu, aby napsali přibližnou dobu příjezdu... jmenovitě Fryn ze severu, Photter s Darmem ze západu, příp. Drake (?) z jihozápadu.
Příjezd vidím nejblíž tak něco po 18:30 hod, ještě záleží v jaké formě se projeví České dráhy. Očekávám patřičně dochvilnou uvítací delegaci a slavnostní doprovod z nádraží na pohostinnější místa (to které je označováno jako shromaždiště této akce by snad mohlo stačit).
to přijedeš zrovna v tom nejblbějším období :)
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1996
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

Libro
tel na mě máš v PM ale pokud se představim nějak divně nic si z toho nedělej páč je to služební
PODPIS
Muf
Příspěvky: 45
Registrován: 21. 4. 2008 23.43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muf »

Wendigo píše:Takze DDR neberu, je to docela krava i kdyz se to slozi a v aute bude malo mista, ani kytaru ne [sousedi u Akiru by asi ze zlata stejne radost nemeli] takze dovezu jen sebe ;] Respektiva Libra me doveze ;]
Jestli se kytara vleze a chce se ti tahat, klidně vem...my rádi škádlíme sousedy

Akira píše:
Fryn píše:
Muf píše:Stejně tak prosím ještě i ostatní účastníky zájezdu, aby napsali přibližnou dobu příjezdu... jmenovitě Fryn ze severu, Photter s Darmem ze západu, příp. Drake (?) z jihozápadu.
Příjezd vidím nejblíž tak něco po 18:30 hod, ještě záleží v jaké formě se projeví České dráhy. Očekávám patřičně dochvilnou uvítací delegaci a slavnostní doprovod z nádraží na pohostinnější místa (to které je označováno jako shromaždiště této akce by snad mohlo stačit).
to přijedeš zrovna v tom nejblbějším období :)
Neber si to Fryne osobně :blush: ...prostě zrovna dorazíš v mrtvém čase, kdy já odcházím a Merlin ještě nebude doma, holt zrovna jediná hodinka. Takže je několik možností...buď se pokusíš dorazit k nám sám s tel. navigací a čtvrteční sekce tě počká (doma nebo někde v hospě), nebo zkusíš dojet dřív, později (Brněnská sekce dorazí kolem 19,30) a budeš mít uvítací výbor :bleh: Jiné možnosti mě nenapadají... :no:

Jinak ostatní účastníky s vlastními dopravními prostředky vyzývám k opatrnosti při cestě...přeci jen jedete do divočiny :dribble: Moskva venkov se těší :yes:
Naposledy upravil(a) Muf dne 3. 7. 2008 10.59, celkem upraveno 1 x.
Jednoduše dokonalé, dokonale jednoduché.
Jája CZE
Příspěvky: 668
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

Možná Bobánek doveze jednu podivnou postavu v zeleném. Máme ale dlouhodobě naplánováno Slovinsko (popřípadě Slovensko), takže nezaručuju. Vzhledem k faktu, že jsem se v divočině narodil a terén tím pádem znám, tak nevyžaduju žádných velkých úlev. Myslím že na pár účastníků zájezdu telefon mám, takže bych cinknul. Ale láká mne ten Helfštýn, už jsem tam skoro rok nebyl. :o)

Ani netuším, kdy a na jak dlouho se zastavím, ale rád se na vás přijedu podívat.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Akira
Příspěvky: 884
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

co se týče škádlení sousedů...zrovna písní zlato zlato by to být nemuselo...ta je psychicky i zvukomalebně náročná i pro mě


fryn: myslím, že tě zvládnu odnavigovat bravurně fonem... :helpsmilie: ..602561587
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Fryn
Příspěvky: 636
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

Navigaci po telefonu bych i zkousl, plahočení osamotě pro mě né zrovna známým městem taky, ale nakonec jsem se teda rozhodl pro pozdější spoj. Nebudu muset aspoň spěchat přímo z práce na vlak a pak je tu ta možnost si vychutnat uvítací výbor. Nový čas dojezdu se posunul kolem 19:30.
P.S. Číslo si každopádně zapíšu, kdyby mě třeba znenadání posedl nápad přece jen vyjet dřív.
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
Odpovědět