Pařba u Akirů

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

pivo točej určitě i pod kopcem a zřícenina se nejlíp vychutná z podhledu...pozdravujte nahoře :megalol:
volejbal jen v sebeobraně, rybník bude do tý doby zelenej, jestli bude takhle teplo a na bowlingu je kravál a často nekuřácko....já spíš ten hospodskej trojboj - šipky, fotbálek, kulec
a střelba do zad...hmmm... :hunter1: ...jo.… :biggrin:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

:cray: teda jak vidim co propásnu tak mě sdírá neodolatelná myšlenka vyprdnout se na celý skotsko a jet za váma :crazy: ...helééé slíbíte mě, že se udělá podobná akce až se vrátííím? :console:
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Tak já osobně sem líné prase, ale dotlapu kamkoli a přinejhoršim budu dělat publikum. Nadšené. :biggrin: Paintball... no, zabalim si nějakej ten hadr navic..
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

magnumik píše::cray: teda jak vidim co propásnu tak mě sdírá neodolatelná myšlenka vyprdnout se na celý skotsko a jet za váma :crazy: ...helééé slíbíte mě, že se udělá podobná akce až se vrátííím? :console:
to závisí vod toho, kolik suvenýrů z toho skotska dotáhneš....že víš, na kterej suvenýr si právě myslim ?
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

photter píše:
magnumik píše::cray: teda jak vidim co propásnu tak mě sdírá neodolatelná myšlenka vyprdnout se na celý skotsko a jet za váma :crazy: ...helééé slíbíte mě, že se udělá podobná akce až se vrátííím? :console:
to závisí vod toho, kolik suvenýrů z toho skotska dotáhneš....že víš, na kterej suvenýr si právě myslim ?
na sukni...je mi to jasny
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

no..budu předpokládat, že případného paintballu se zůčastníte v plné palbě...seženu zbytek..at je nás aspon osm na osm

kokos...nevadí, ušetříš kuličky a věnuješ je těm méně zbabělejším :) a budete si s photterem povídat na shromáíždišti než dohrajem...a pomužeš mu setřít ze zad těch několik otisků
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Muf
Příspěvky: 45
Registrován: 21. 4. 2008 23.43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muf »

photter píše:kurva, to znám, nakonec stejně bude jako "nejzábavnější kombinace" vyhodnoceno všichni proti photterovi...
a upozorňuju, že po zříceninách chodim jen pokud nejsou na kopci, v opačným případě hlídám základní tábor
Tak za prvé...Helfštýn není zřícenina, ale hrad, a to největší ve střední Evropě! A za druhé... už jsi někdy viděl zříceninu, hrad v údolí? Je to jen malý kopeček...výběžek Moravské brány (nekecám?)...hodí se to i na kolo (do 15 km), kdyby někdo opravdu toužil, jdu klidně do toho...krásná a placatá (!) cyklostezka kolem Bečvy a pak ten malý kopeček :bigwink: Ovšem kola by se museli nějak vymyslet.

Jinak já střílím po všem, co se pohne...pravda někdy je to i spolubojovník :dntknw:


Další věc...protože si beru dovču už čtvrtek, pátek...je možné si udělat prodloužený víkend od čtvrtka (?) s možností v pátek prohlídky města P a jeho mnoha hospůdek...průvodkyně v ceně. Dále mám v pátek od 7h večer hodinu bodystylingu :bb: (to jako tvarování postavy *koukne na trpasličí sekci* :shades: ), proto zvu odvážné, aby ukázali, jestli jsou i pohybově nadaní. Přizpůsobím hodinu i pro pány...třeba základy Kickbox ae? Odměna bude dohodou... :dribble:


Dávejte vědět, jestli beach jo..musí se taky případně zamluvit. Nehrající se můžou při opalovaní a popíjení piva dívat :drinks_cheers: A taky už pomalu dejte vědět, kdo kdy přijedete...První bojovka bude hned od nádru...vede k nám tmavá nebezpečná soutěska...

Tož tak
Jednoduše dokonalé, dokonale jednoduché.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

photter píše:to závisí vod toho, kolik suvenýrů z toho skotska dotáhneš....že víš, na kterej suvenýr si právě myslim ?
Hmm...porcelánovýho slona? :biggrin:
Muf píše: Další věc...protože si beru dovču už čtvrtek, pátek...je možné si udělat prodloužený víkend od čtvrtka (?) s možností v pátek prohlídky města P a jeho mnoha hospůdek...průvodkyně v ceně. Dále mám v pátek od 7h večer hodinu bodystylingu :bb: (to jako tvarování postavy *koukne na trpasličí sekci* :shades: ), proto zvu odvážné, aby ukázali, jestli jsou i pohybově nadaní. Přizpůsobím hodinu i pro pány...třeba základy Kickbox ae? Odměna bude dohodou... :dribble:
ÁÁÁÁÁ :crazy::cry2:
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

kdy já přijedu ted je čistě v rukou hrdého nebojácného a pravdomluvného barda Tengawara (tanka) Theoliona
//edit: doufám že sem to napsal dobře
PODPIS
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Akira píše:kokos...nevadí, ušetříš kuličky a věnuješ je těm méně zbabělejším :) a budete si s photterem povídat na shromáíždišti než dohrajem...a pomužeš mu setřít ze zad těch několik otisků
Hele, víš že todle na mě neplatí. Mimo jiné esli se naučiš čist uvidiš, že s pejntbólem tak nějak jako počítam ;)
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

takže....akce "Zabijte je všechny, Merlin už si je nahoře přebere 2008" platí:

Místo: Olomouc Neředín pevnost XV.
Čas: 10,00 (mohl jsem i odpoledne,ale to nevím jak budete odjíždet, takže holt budete muset vstát ráno, at to zvládnem..budou to tak dve, dvea pul hodiny)

podmínky:

- dva typy poloautomatických paintballových zbraňí se zásobníkem a vzduchovou lahví (dostatek vzduchu na celou akci)
- v zájmu bezpečnosti atestovanou ochrannou paintballovou celoobličejovou masku a ochranné oblečení (půjčovné za zbraň v kompletu, masku a oblečení je 200Kč.)
- paintballová kulička 1ks - 1Kč (jedná se o značkové kuličky)

myslím, že by vás to nemuselao zruinovat..případně se domluvíme co a jak dál
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

kuliček mi stačí 8 do každýho kola (vlastně 15 jestli pudu i do vlastních :megalol: )
spíš mi dělá starost, kdo mě probudí tak, abych byl v deset v olomouci...to bude daleko horší boj
vo čtvrtek se klidně pokusim, jestli mi šéfko schválí dovču
na kolo nevlezu
na zříceninu nejdu
na žádný cvičení nejdu
na beach nejdu
máte nějakej príma gauč ?
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

photter píše:kuliček mi stačí 8 do každýho kola (vlastně 15 jestli pudu i do vlastních :megalol: )
spíš mi dělá starost, kdo mě probudí tak, abych byl v deset v olomouci...to bude daleko horší boj
vo čtvrtek se klidně pokusim, jestli mi šéfko schválí dovču
na kolo nevlezu
na zříceninu nejdu
na žádný cvičení nejdu
na beach nejdu
máte nějakej príma gauč ?
nemáme doma ani postel :megalol: a pc ti vypnu
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

20 kuliček na kolo
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Cha, vy máte takový štěstí, že se nemám za ten ural jak dostat, jinak bych vám předvedl, co je to 200+ kuliček za kolo (doufám, že tam mají i samočinné pušky).
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

tě tam vodvezu,, jesli se nebojíš....má bejt hezky :yes:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

jedna věc já sem uplně tupej na tydle kolektivní srandy (toho ste si asi už všimly) takže počítejte s tim že bude hodně obětí :bleh:
PODPIS
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

photter píše:tě tam vodvezu,, jesli se nebojíš....má bejt hezky :yes:
É, popravdě motorka je pro mě zlé divoké zvíře, které pokud je za mřížemi tak ho obdivuju, ale riskovat přiblížení se mi ani trochu nechce.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

photter píše:tě tam vodvezu,, jesli se nebojíš....má bejt hezky :yes:
Nechceš se otočit ve skotsku? Když drake tak pohrdá tvou velkorysou nabídkou? :biggrin:
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

@ drake
motorka JE veliký, zlý a divoký zvíře, nic pro plyšáctvo :bicycle:

@ magnumik
když vono je to zvíře suchozemský, plave fakt nahovno...ale vod kanálu by to šlo :shades:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Odpovědět