Uříznutí hlavy

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Carda
Příspěvky: 32
Registrován: 23. 9. 2007 14.56
Kontaktovat uživatele:

Uříznutí hlavy

Příspěvek od Carda »

nešlo by na eq udělat něco jako sem viděl na thalii možnost znesvěcení mrtvoly--uříznout mrtvole hlavu a nechat si její hlavu jako suvenýr :smile:
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Re: Uříznutí hlavy

Příspěvek od anurin »

Carda píše:nešlo by na eq udělat něco jako sem viděl na thalii možnost znesvěcení mrtvoly--uříznout mrtvole hlavu a nechat si její hlavu jako suvenýr :smile:
Myslím že na tohle stačí **. A zavádět by to nešlo kvůli reáliím světa. Viz. druhý strana. Hlavu uřízneš ale tělo ti zmizí jakmile postava přejde přes Avatary.

Edit: Bylo by asi nesmyslné aby postava chodila po světě a tys ji pak ukázal její vlastní hlavu. :bigwink:

Udám možná drastický příklad jak si představuju že to tu chodí. Když půjdu a uříznu tvé postavě ruce před tím než ji zabiju a po smrti ji uříznu hlavu, ona projde přes avatary, vrátí se s hlavou ale ruce by asi mít neměla. Samozřejmě to záleží na hráči popřípadě DM. Ale hlavně na tom hráči.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Uříznutí hlavy

Příspěvek od George »

anurin píše:
Carda píše:nešlo by na eq udělat něco jako sem viděl na thalii možnost znesvěcení mrtvoly--uříznout mrtvole hlavu a nechat si její hlavu jako suvenýr :smile:
Myslím že na tohle stačí **. A zavádět by to nešlo kvůli reáliím světa. Viz. druhý strana. Hlavu uřízneš ale tělo ti zmizí jakmile postava přejde přes Avatary.

Edit: Bylo by asi nesmyslné aby postava chodila po světě a tys ji pak ukázal její vlastní hlavu. :bigwink:

Udám možná drastický příklad jak si představuju že to tu chodí. Když půjdu a uříznu tvé postavě ruce před tím než ji zabiju a po smrti ji uříznu hlavu, ona projde přes avatary, vrátí se s hlavou ale ruce by asi mít neměla. Samozřejmě to záleží na hráči popřípadě DM. Ale hlavně na tom hráči.
Dovolím si nesouhlasit, ruce těsně před smrtí je zranění a jako zranění je vyléčeno vstupem na druhou stranu :)… stejně jako to že někdo podlehne zranění a na druhé straně je vyléčen. Ale to je individuální. :smile:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Re: Uříznutí hlavy

Příspěvek od anurin »

George píše:
anurin píše:
Carda píše:nešlo by na eq udělat něco jako sem viděl na thalii možnost znesvěcení mrtvoly--uříznout mrtvole hlavu a nechat si její hlavu jako suvenýr :smile:
Myslím že na tohle stačí **. A zavádět by to nešlo kvůli reáliím světa. Viz. druhý strana. Hlavu uřízneš ale tělo ti zmizí jakmile postava přejde přes Avatary.

Edit: Bylo by asi nesmyslné aby postava chodila po světě a tys ji pak ukázal její vlastní hlavu. :bigwink:

Udám možná drastický příklad jak si představuju že to tu chodí. Když půjdu a uříznu tvé postavě ruce před tím než ji zabiju a po smrti ji uříznu hlavu, ona projde přes avatary, vrátí se s hlavou ale ruce by asi mít neměla. Samozřejmě to záleží na hráči popřípadě DM. Ale hlavně na tom hráči.
Dovolím si nesouhlasit, ruce těsně před smrtí je zranění a jako zranění je vyléčeno vstupem na druhou stranu :)… stejně jako to že někdo podlehne zranění a na druhé straně je vyléčen. Ale to je individuální. :smile:
Jak jsem psal píšu jak to vidím já. Samozřejmě to záleží na hráči. Ale to jsem OT.
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

A také na konkrétní situaci. Pokud mu uřízneš ruce, následkem čehož by vykrvácel, ale navíc mu uřízneš hlavu, zregeneruje se úplně. Pokud mu ale uřízneš ruce, on se z toho vylíže a stane se "zdravým" (v rámci možností), načež ho zabiješ useknutím hlavy, tak při oživení ruce zpět nezíská.
Tj. pokud někoho zmrzačíte k smrti, zregeneruje se průchodem přes Avatary úplně, zatímco pokud zabijete mrzáka, mrzákem zůstane (a tedy mu tím určitou "službu" neuděláte).

IMHO ;)
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Absolutně nechápu co tu proboha řešíte.
Byla tu vznesena jednoduchá otázka a vy ztoho uděláte během chvíle chat na téma se zraněním.




Hlavu uříznout můžeš. Avšak nastal by zde paradox, pokud by dotyčný prošel přes soud. Tudíž, se běre to, že jakmile postava opět vstoupí mezi smrtelníky, vše co zde po ní zůstalo před smrtí zmízí.

Viz. možnost spálení mrtvoly na drué straně. Tudíž nelze uchovávat trofeje z CvC v podobě lidských ostatků.

Ps: neočekávám, že se zde někdo z výše uváděných bude nadále zabívat něčím co k tomuto tématu nepatří. Pokud si chce vyjasnit postoj se zraněním, založte k tomu patřičný topic a držte se tématu.
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Re: Uříznutí hlavy

Příspěvek od labir »

Carda píše:nešlo by na eq udělat něco jako sem viděl na thalii možnost znesvěcení mrtvoly--uříznout mrtvole hlavu a nechat si její hlavu jako suvenýr :smile:
Ne. Tohle podporováno nikdy nebude.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Terezz
Příspěvky: 12
Registrován: 25. 5. 2008 23.30

Re: Uříznutí hlavy

Příspěvek od Terezz »

labir píše:
Carda píše:nešlo by na eq udělat něco jako sem viděl na thalii možnost znesvěcení mrtvoly--uříznout mrtvole hlavu a nechat si její hlavu jako suvenýr :smile:
Ne. Tohle podporováno nikdy nebude.
Já bych souhlasila s Labirem, nezažila jsem přímo tohle, ale dost jsem o tom slyšela v jednom světě, a nakonec to museli zrušit. :shades:
Obrázek
Drog
Příspěvky: 346
Registrován: 10. 3. 2006 20.50
Bydliště: Valašské Království:D /Hag Hargol

Příspěvek od Drog »

A jak by to fungovalo dejmetomu skrze vyhlášku: odměna bude vyplacena jak za živého tak za mrtvého ? Když někoho takového zabiju, tak jak pak ve městě strážím dokážu, že jsem ho doopravdy zabil ?
Čili předmět v podobě hlavy mě nezajímá, leč když někoho na koho je vypsana odměna má postava zabije, a hvězdičkově mu tu hlavu uřeže, tak by se to mělo, přestože ta postava už dávno prošla soudem avatarů, respektovat. A tak se ptám - platí v tomhle případě vyjímka či nikoliv ?

Add: Omlouvám se, že se tážu zde, ale zakládat kvuliva tomu jinej topic, mi přijde zbytečné.
Neberte život příliš vážně. Beztak z něho nevyváznete živí.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Drog píše:A jak by to fungovalo dejmetomu skrze vyhlášku: odměna bude vyplacena jak za živého tak za mrtvého ? Když někoho takového zabiju, tak jak pak ve městě strážím dokážu, že jsem ho doopravdy zabil ?
Čili předmět v podobě hlavy mě nezajímá, leč když někoho na koho je vypsana odměna má postava zabije, a hvězdičkově mu tu hlavu uřeže, tak by se to mělo, přestože ta postava už dávno prošla soudem avatarů, respektovat. A tak se ptám - platí v tomhle případě vyjímka či nikoliv ?

Add: Omlouvám se, že se tážu zde, ale zakládat kvuliva tomu jinej topic, mi přijde zbytečné.
Odměna za dopadení živého nebo mrtvého je že přineseš ukázat tělo. Vím že dotyčný má možnost jej zničit, ale proto jsou také ty odměny docela vysoké. Tělo můžeš předat strážím i bez DM ve hvězdičkách (+screen že se tak stalo pro DM). V takovém případě DM vyplatí odměnu zpětně. Následně pošleš OOC hlášku tomu hráči, o jehož postavu jde že nemá jít přes Avatary, protože být tam DM tak jeho tělo bude oživeno ve vězení.

Vím že to vyžaduje spolupráci "oběti". V opačném případě je každá situace řešena individuálně.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Odpovědět