PLACOS

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

PLACOS

Příspěvek od Naylun »

Otázka asi na Labira: Jak reaguje PLACOS na periodické a často opakované hvězdičkování stejného textu? Např. moje postava má několik zlozvyků a ty se projevují neustále. Takže když jdu např. sám do Amfiberai, tak za tu dobu moje postava např. 10x řekne: *upraví si vlasy*. Log potom za cca 5 IR minut může v extrémním případě vypadat i takhle:
*upraví si vlasy*
*upraví si vlasy*
*upraví si vlasy*
*upraví si vlasy*
*upraví si vlasy*
*upraví si vlasy*
*upraví si vlasy*
*upraví si vlasy*
*upraví si vlasy*
*upraví si vlasy*
Co na tohle PLACOS?
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Domnivam se, ze to system vyhodnoti jako makrostyl hrani, tj. jako by sis napsal makro, co by ti samo hazelo za postavu hlasku.
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

cybermisa píše:Domnivam se, ze to system vyhodnoti jako makrostyl hrani, tj. jako by sis napsal makro, co by ti samo hazelo za postavu hlasku.
Ehm... vcera: TEST NA MAKROSTYL HRY... udělejte to a to... dle navodu jsem tak učinil... výsledek: Test na makro styl hry nesplněn.… :megalol:

Ale jak psal Labir, Placos hlášky ignorovat ! :crazy:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

Panathiane, nejsem Labir a nevidím do Placosu, ale myslím, že když budeš stát na místě a jen psát to samé, tak to bude bráno jako makro, ale pokud jak píšeš procházíš lokacema tak to jako makro brát nebude.
Leda by jsi tržel pořád jen chůzi v před, nebo by jsi klikal myškou na chůzi do jednoho směru ve stejných úsecích (periodicky opakoval kompletní chován í postavy).

//A nebo si jednou za čas ty vlasy pro změnu rozcuchej, ať je co upravovat
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

cybermisa píše:Domnivam se, ze to system vyhodnoti jako makrostyl hrani, tj. jako by sis napsal makro, co by ti samo hazelo za postavu hlasku.
Ale rating by mi PLACOS snížil až pokud bych neprošel makrotestem, nebo už takhle průběžně?
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Panathian píše:
cybermisa píše:Domnivam se, ze to system vyhodnoti jako makrostyl hrani, tj. jako by sis napsal makro, co by ti samo hazelo za postavu hlasku.
Ale rating by mi PLACOS snížil až pokud bych neprošel makrotestem, nebo už takhle průběžně?
Promin, ale na tuto otazku ti umyslne neodpovim. Presna dokumentace jak funguje PLACOS neni dostupna pro hrace z toho duvodu, aby se nenasli taci, kteri by toho zneuzivali. Hraj na EQ za svoji postavu, snaz se, aby jeji chovani bylo co nejvernejsi jejimu charaketeru a pokud na hrani nemas cas nebo naladu, proste odlogni a neres nejaky PLACOS …
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

OK, přesně tak to dělám. Tak jen doufám, že mě za to systém netrestá. :dry:
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Panathian píše:OK, přesně tak to dělám. Tak jen doufám, že mě za to systém netrestá. :dry:
System se ladi, bezi v monitorovacim rezimu. Neopravneneho postihu od systemu se zatim bat nemusis :smile:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Panathian píše:OK, přesně tak to dělám. Tak jen doufám, že mě za to systém netrestá. :dry:
Prinejhorsim dostanes varovani a budes moc tu frekvenci ulizavani se prehodnotit ; ) Vetsi tragedie se zatim stat nemuze.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Queewee
Příspěvky: 42
Registrován: 25. 11. 2006 17.51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Queewee »

dneska po přihlášení sem měl v inventáři knížku jak na to aneb vaše hra není žádoucí ani přínosná, načež mě hlášky PLACOSu pronásledovaly při jakékoliv činnosti...nic proti, já si jsem vědom toho, že to není ideální a musím ledacos zlepšit, ale aby mi to házelo ty hlášky furt dokola jen proto že dělám něco dvakrát a to z toho důvodu že to je buď záměrně (jdu na lov tak stahuju a porcuju maso, ale vypsalo se to hned při prvním úlovku) nebo že to bylo nevyhnutelné (zabiju dva skřety kteří se mi spawnuli v lokaci-hláška, vejdu do budovy, pakl vyjdu a s tím samým spawnem se potýkám opět a pak zas ta hláška)
má to takhle fungovat? :ermm:
Naposledy upravil(a) Queewee dne 13. 8. 2008 17.48, celkem upraveno 1 x.
Barbar z hor.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Možná jsi se vyskytoval na hranici. Podívám se na to.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Mě se to taky stalo postava dostala hlad ok... Vidim oheň zaběnu tam opekam první rybu,pohoda, opeču drhou lup a už jsem se válel v hláškach a v knížkach od Placosu... Jinej případ poté... Procházíme se po lesích, vyběhne jezevec tak ho picnu a šup hláška už tma zase straší... Přece se nenecham ukousat a neumřu hlady, protože to ten program chce...

PS: Chtěl jsem jen doplnit, že se to stalo i někomu dalšímu. Nijak nekritizuju nebo podobně. :bigwink:
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Je to jen hranice a ty věci byly jen posledními kapkami co tě přes tu hranici postrčily. samotné zabití jezevce má extrémně malý vliv ale může se stát že to je poslední kapkou a posune tě to. Spíš se ptej co byla ta povodeň co jsi dělal před tím že jsi se k té hranici dostal.

Je tam sice ochranný interval aby se to nehlásilo stále ale i tak se to může stát.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

Spíš jen takový ujištění...
13.8 asi ve 2 hodiny jsem zapnul hru a hned první hláška byla, že jsem přišel o bnus z PGR, souvisí to se změnou verze 3.68.255, že?
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Roma píše:Spíš jen takový ujištění...
13.8 asi ve 2 hodiny jsem zapnul hru a hned první hláška byla, že jsem přišel o bnus z PGR, souvisí to se změnou verze 3.68.255, že?
Jj, taky jsem o něj přišel *fňuk*
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Ano. Předtím měli všichni nahnané PGR kvůli chybnému koeficientu. Teď si to musíte zasloužit.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

labir píše:Ano. Předtím měli všichni nahnané PGR kvůli chybnému koeficientu. Teď si to musíte zasloužit.
Přemýšlí jaká je šance, že v souladu s Murphyho zákonem O chybách - při opravě jedné chyby v systému PGR vznikly dvě další chyby, které ve výsledku... *dál rozvíjí trudomyslně myšlenku* :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:
Obrázek
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

labir píše:Teď si to musíte zasloužit.
Tak téhle odpovědi jsem se bál nejvíc /.-)
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

To mi povídej... :crazy: :helpsmilie:
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Queewee
Příspěvky: 42
Registrován: 25. 11. 2006 17.51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Queewee »

při automatickém BANu to po odpykání trestu hned hodí další odznova...
je možné, že to nevymaže trestní rejstřík a ponechá ho tak jako předtím takže to hodí další BAN?
Barbar z hor.
Odpovědět