Spawn

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Michall
Příspěvky: 74
Registrován: 21. 3. 2007 12.33

Spawn

Příspěvek od Michall »

předem se omlouvám za chybi .. jazyky mi nejdou.,,

Takže.. nešlo by prosím něak nastavit ty spawny(nevim ja se píše) aby když je tam postava tak neprobíhaly? já vybiju celou jeskyni a jdu se prospat, přijde za mnou brácha velký antitalent na pc že si chce stáhnout film.. tak mu du pomoct v domění bespečnosti a když se vrátím 5000exp v prdeli protože mě ukousal vrrrk.… má postava se samozřejmě dobře prospala.. ani ji to nevzbudilo... asi měla špatnej sen... a já ted musím čekat jak idiot až tam někdo dojde... opravdu mi to zkazilo celej den a celý týdení plány...

děkuji za odpověd...
Jiper
Příspěvky: 150
Registrován: 24. 12. 2006 15.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiper »

Na to se dá odpovědět jediný. Nelez do jeskyní sám, nespi v jeskyních sám (pokud jsi spal před jeskyní, vyměń slovo "v jeskyni" za "na výpravě"). V reálným prostředí pochybuju, že by si tvoje postava natáhla nožky v jeskyni, kde se může ještě někde za rohem eventuelně skrývat nějaká potvora nebo byla zrovna na lovu a vrátila se ke smečce. Jdeš na výpravu? Udělej družinu a hlídkujte, postupně se vyspěte. Nebo jdi s mágem a nechte si na spánek vyvolat bytost, ať vás brání před případným nepřítelem. Že ti to zkazilo náladu? … bez urážky, ale můžeš si za to v tomhle případě sám :no: I fantasy literatura nebo filmy - hrdinové jdou spát, vyměňují se hlídky.
"Inu, rád bych..." Zachariash
Michall
Příspěvky: 74
Registrován: 21. 3. 2007 12.33

Příspěvek od Michall »

hm...
dík ale je kravina to že mě to niak nevzbudilo.. ještě mi to po tom co sem umřel napsalo "krásně jsi sis udpočinul"
a krom toho.. jsem tu sám... nikdo jiný tady ted nehraje... myslím tam kde jsem já...
šel jsem jen plnit ukol... ale brácha něco pořeboval..,
hm.. stejně to nemá cenu že.. to je jedno.. jen jsem chtěl narazit na ty spawny či jak se to píše...

co s toho plyne? když hrajete EQ kašlete na real svět:D:D:D:D:D:D
Jiper
Příspěvky: 150
Registrován: 24. 12. 2006 15.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiper »

Zadupej bráchu do země holt :bleh: Nevím co bys chtěl. Aby se tvá postava BEZ TEBE automaticky probudila a automaticky se začala bránit, posléze nejlépe odešla po svých domů, bez tebe? :) Nebyls u počítače a důvod, proč jsi byl napaden je očividný :) Chápu, že sis tu potřeboval ulevit, ale - je to chyba, kterou jsi udělal. Přejdi jí, pouč se do příště a kašli na XPy. Umřeš ještě párkrát,…
"Inu, rád bych..." Zachariash
Michall
Příspěvky: 74
Registrován: 21. 3. 2007 12.33

Příspěvek od Michall »

NWN na EQ mě baví zedvou důvodů,… občas dobré RP... a za druhé hraji již tak dlouho že jsem se naučil neumírat... a když už umřu tak mě to vždycky tak strašně naštve
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Když chceš na dýl vod kompu radši to vypínej. :bigwink: Vo afk v doungeonech ani nemluvím. Když jsi sám, tak to stačí chvíle a je vymalováno...
Vono na EQ moc neplatí, že risk znamená zisk. :smile:
Odpovědět