zmizelé věci

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Queewee
Příspěvky: 42
Registrován: 25. 11. 2006 17.51
Kontaktovat uživatele:

zmizelé věci

Příspěvek od Queewee »

Už delší dobu jsem nehrál EQ a po návratu jsem zjistil že mi u jedné postavy chybí docela dost věcí, které nebyly zrovna levné. Když jsem si dával od eq pauzu tak jsem měl všechno, ale hned po návratu mi toho scházelo docela dost takže o okradení se asi nejedná. Nepamatoval jsem si úplně přesně co všechno jsem ztratil ale podle vyexportované postavy před pauzou jsem zjistil, že toho bylo víc než jsem myslel... :no:
dalo by se uvažovat nad nějakým dohledáním příčiny této anomálie?
Barbar z hor.
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

A byla ta tvá postava někdy na Eq2? Jestli ne, tak se nezkonvertovala z verze 1 do verze 3 a tak jí všechno zmizelo
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Queewee
Příspěvky: 42
Registrován: 25. 11. 2006 17.51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Queewee »

určitě jsem na dvojce byl a všechny věci nezmizely, jen většina těch hodnotnějších..
Barbar z hor.
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Tak v tom případě netuším
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

A co třeba "kamarádi" co se nalogují na konto a jako dobrý žert zničí předměty? :ermm:
Obrázek
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Nebo CEP chyba a předměty máš a jen je nevidíš. Zkus popřetahovat na prázdná místa nějaký malý předmět. Pokud to nepůjde tak máš tuhle chybu. Pokud ano tak ti to buď někdo ukradl nebo jinak zlikvidoval, tohle skripty nedělají. Taky si zkus projít log (pokud máš) co se vypsal po prvním nalogování postavy do EQ3, mimo jiné je tam kompletní seznam předmětů postavy.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Queewee
Příspěvky: 42
Registrován: 25. 11. 2006 17.51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Queewee »

ukládá se ten log někam automaticky? neviditelné ty předměty nejsou... :no:
Barbar z hor.
psin
Příspěvky: 555
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Příspěvek od psin »

Queewee píše:ukládá se ten log někam automaticky? neviditelné ty předměty nejsou... :no:
Info k Logu:
viewtopic.php?p=40540#40540

Ten soubor se přemazává každým spuštěním NWN, takže tam nejspíš bohužel už nebude to co jsi udělal před x dny.
Vše má své meze.

Petr Hrozný †, Vilém z Ofenburgu †, Voxeos - NPC, Jakub Poutník - M. I. A. / OFFLINE - NEDOSTUPNÝ
Queewee
Příspěvky: 42
Registrován: 25. 11. 2006 17.51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Queewee »

tak to musel být nějaký dobrák, který se mi záhadně dostal na účet, pohrál si s chudákem Justonem a jeho majetek je tentam...tady už asi nic nepomůže, jen si na to znovu vydělat.…
Barbar z hor.
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Queewee píše:tak to musel být nějaký dobrák, který se mi záhadně dostal na účet, pohrál si s chudákem Justonem a jeho majetek je tentam...tady už asi nic nepomůže, jen si na to znovu vydělat.…
Zapínejte si ISA ochranu účtu. Bez ní si sice zahrajete z jiných PC a CD klíčů, ale to zabezpečení NWN je pro každého znalého *luskne prsty* nulové.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Darmonlor
Příspěvky: 801
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

drake127 píše:
Queewee píše:tak to musel být nějaký dobrák, který se mi záhadně dostal na účet, pohrál si s chudákem Justonem a jeho majetek je tentam...tady už asi nic nepomůže, jen si na to znovu vydělat.…
Zapínejte si ISA ochranu účtu. Bez ní si sice zahrajete z jiných PC a CD klíčů, ale to zabezpečení NWN je pro každého znalého *luskne prsty* nulové.
:yes: Protokol NWN zrovna bezpečností neoplývá.
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

POMOC!!!!!!!!

Příspěvek od Akruo »

Po chvíli hraní, kdy jsem na sobě brnění něměl jsem zjistil, že mi zmizlo Elfí Plnoplátové brnění a Plᚍ dobrodruha z inventáře!!!!
Přísahám, že jsem s tím nic nedělal a vůbec.… POMOC!
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

resp. já jsem ho ze sebe sundal do inventáře (opravdu mi nikde nevypadlo - to bych viděl) a pak jsem si oblékl s postavou něco jiného … pak jsem se odlogoval a začas, když jsem se nalogoval, tak to tam nemám.
Prosím, moc prosím nějaké DM jestli by se na tento rpoblém nemohlo podívat a pomoct mi ho vyřešit.
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Koukni se, jestlis ho náááhodou nedal omylem do nějakého kontejneru - košíku, batohu, šperkovnice. Mě se to stává celkem často
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

kokosak píše:Koukni se, jestlis ho náááhodou nedal omylem do nějakého kontejneru - košíku, batohu, šperkovnice. Mě se to stává celkem často
ne :_( mám jen váček na peníze a v tom to není, dokonce ani nejsou neviditelné, protože v žádném místě inventáře není "neviditelný blok kam se nic nedá dát"
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
hrusi
Příspěvky: 398
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Akruo píše:resp. já jsem ho ze sebe sundal do inventáře (opravdu mi nikde nevypadlo - to bych viděl) a pak jsem si oblékl s postavou něco jiného … pak jsem se odlogoval a začas, když jsem se nalogoval, tak to tam nemám.
Jako opravdu bych uvažoval o té situaci, že jsi ho možná stratil, i když to je nepříjemné. Protože je to opravdu možné zvlášť jestli jsi měl třeba opravdu nabouchaný inventář tak není problém, aby předmět 2x3 zmizel. Z osobní zkušenosti vím, že jdou stratit i menší předměty jako jsou např. chrániče obratnosti a to je jen předmět 2x1. Je to sice nepříjemná představa, ale je opravdu nutné připravit se i na tuto možnost. :ermm:
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

hrusi píše:
Akruo píše:resp. já jsem ho ze sebe sundal do inventáře (opravdu mi nikde nevypadlo - to bych viděl) a pak jsem si oblékl s postavou něco jiného … pak jsem se odlogoval a začas, když jsem se nalogoval, tak to tam nemám.
Jako opravdu bych uvažoval o té situaci, že jsi ho možná stratil, i když to je nepříjemné. Protože je to opravdu možné zvlášť jestli jsi měl třeba opravdu nabouchaný inventář tak není problém, aby předmět 2x3 zmizel. Z osobní zkušenosti vím, že jdou stratit i menší předměty jako jsou např. chrániče obratnosti a to je jen předmět 2x1. Je to sice nepříjemná představa, ale je opravdu nutné připravit se i na tuto možnost. :ermm:


no jistě, jenže já to v tom nabouchaným invu měl - resp. že to bylo v invu a já si to neoblíkal .. další log a už to tam nebylo
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Psanec
Příspěvky: 1389
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC!!!!!!!!

Příspěvek od Psanec »

Akruo píše:Po chvíli hraní, kdy jsem na sobě brnění něměl jsem zjistil, že mi zmizlo Elfí Plnoplátové brnění a Plᚍ dobrodruha z inventáře!!!!
Přísahám, že jsem s tím nic nedělal a vůbec.… POMOC!
Pokud si vzpomínám u tebe bylo zjištěno, že ti věci byli přendány z jiné postavy, což je porušení pravidel.
Zřejmě ti je DM sebrali ….
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Re: POMOC!!!!!!!!

Příspěvek od Akruo »

Psanec píše:
Akruo píše:Po chvíli hraní, kdy jsem na sobě brnění něměl jsem zjistil, že mi zmizlo Elfí Plnoplátové brnění a Plᚍ dobrodruha z inventáře!!!!
Přísahám, že jsem s tím nic nedělal a vůbec.… POMOC!
Pokud si vzpomínám u tebe bylo zjištěno, že ti věci byli přendány z jiné postavy, což je porušení pravidel.
Zřejmě ti je DM sebrali ….


ne … to jsem už dávno řešil z labirem - přendaná věc byla "nepřendaná" :-D ..prostě k mé postavě došla náhodou když jsem ji obarvoval jiné postavě … takže to by byl tvrdý žertík
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

to Psanec

Příspěvek od Akruo »

a k tomu tyto věci byli věci čistě této postavy... (tu "přendávanou" vrátil během minuty - obarvení- jiné postavě)
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Odpovědět