Zima a nemoci

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Zima a nemoci

Příspěvek od Jája CZE »

Tedy, mám další nemoc. Chápu že odolnost 11 není bůhvíco, ale abych chytal nemoci jak na běžícím páse je trošku síla. Navíc se teplota vážně chová podivně. V kožichu jsem střílel na terče. V lokaci jsem strašil asi 10 minut. Bylo mi celou dobu trošku zima. Pak jsem došel i terči, najednou jsem riskoval nachlazení, hned nato "riskuješ zápal plic"
a už jsem chrchlal. Tohle už je docela šílené. To abych hleděl jen na řádek.. Navíc v kožichu a u Tirianu? to už je trošku přehnané.. :no:

Zkuste se prosím zamyslet nad hratelností u takovýchto extrémů v běžných lokacích. Tohle už není zábava, ale pruda. :ermm:
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

No k teplote čo som si všimol tak zotrvačnost funguje pekne a to ti asi len postupne vychladli šaty.

Ono v tom mojom kožušku ked sa trochu zahrejem tak ono aj pri -20 chvilu trva pokial to začne hadzat zimu a nachlazení. Skus počitat s tým že chvilu trva pokial preberieš teplotu okolia a možno to pojde lahšie :bigwink:
Because I'm Batman !!!
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Možná sleduj i IC phorum. Píše se tam o tom že přijde krutá zima. DM není všemohoucí aby vstával ve 4 ráno a nastavoval teplotu všude na -x. Počítej s tím a hraj to že je krutá zima i když DM nastaví zimu až se logne. A ta nemoc.… no co, Serin má odolnost xx a holt je náchylnej. Tak si prozměnu zahraješ nemoc, nevidím v tom nic špatného.
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

Pro změnu už třetí nemoc tento IR týden... Skoro přemýšlím, jestli se nenechám zavřít do basy za Vikorem, alespoň si budeme moct nadávat přes mříže, bude to větší zábava, než o samotě blít v mém 4x4m.

O kruté zimě vím.. ale pokud proti ní nepomůže kožich, uvažuju, jestli je to zábavné.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Jája CZE píše:Pro změnu už třetí nemoc tento IR týden... Skoro přemýšlím, jestli se nenechám zavřít do basy za Vikorem, alespoň si budeme moct nadávat přes mříže, bude to větší zábava, než o samotě blít v mém 4x4m.

O kruté zimě vím.. ale pokud proti ní nepomůže kožich, uvažuju, jestli je to zábavné.
Nejsi sám kdo trpí i v kožichu.. hold někdo snese to, že venku je zima jak cyp a prostě ani kožich tě neochrání.. a někdo prostě podmínky ala Antarktida musí obrečet na fóru.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

Ano, brečím na fóru, nebudu spamovat DM kanál. Prostě mi tohle zábavné neřipadá. Pokud se vy bavíte, prosím respektujte to, že já ne. Pořád do mě někdo hustí, že potřebuje zpětnou vazbu. Tak tady je.

děkuji..
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Jája CZE píše:Ano, brečím na fóru, nebudu spamovat DM kanál. Prostě mi tohle zábavné neřipadá. Pokud se vy bavíte, prosím respektujte to, že já ne. Pořád do mě někdo hustí, že potřebuje zpětnou vazbu. Tak tady je.

děkuji..
mě jen příjde hloupé, že nováčci to zkousnou a prostě nějak přežívají kruté mrazy, kdežto člověk co tu hraje postavu už aspoň rok (co já vím) si tu stěžuje na vlastní blbost :bleh:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Imho, mám za to že zpětná vazba je do PM. Tohle je spíš pláč na phoru. Nalk má pravdu, nováčci to zvládají a ty ne. Zkus se zamyslet zda není chyba u tebe. Přijde mi to stejně hloupé jako když sis stěžoval na to že Serin moc umírá.
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

Ano, když jsem moc umíral, postěžoval jsem si a odstranil se 1% spawn a také mně od té doby nevymlelo DM přesílenou skupinkou, takže považuju brečení za celkem úspěšné.. navíc, jak se potom projevilo, 1% spawn stral daleko více lidí, jen mlčeli...
Teď si stěžuju na nehratelné pédmínky pro postavy, které jsou rády venku.. Doufal jsem že se někdo přidá.. a že DM trošku ubere. Jak vidím, jsem opět za debila.. Ale to nevadí, já rád budu, když zbytek mlčí.. navíc, poslední dobou je nějak podezřele nízká návštěvnost, že by na tom brečení něco bylo?
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Schneck
Příspěvky: 55
Registrován: 20. 6. 2008 13.58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schneck »

anurin píše:… Nalk má pravdu, nováčci to zvládají a ty ne …
Hehe :biggrin: spíš myslim, že se nováčci jen neozývají!
Zima je krutá a nováčci to musej mít pekelně těžký, protože sem nikde nenašel nějaký oblečení, který by bylo slušný a zároveň levný na tohle počasí. (třebas sem hledal málo, co já vim ;)
Já si nestěžuju na zimu, noaco stejně vidim jak budu mít zápal plic až do jara a tak mě nemusí zima vzrušovat :smile: spíš lituju právě těch novejch, který k tomu přídou jak "nahej do zimy" :bleh:
[20080901 -> 20093006] Jsem ve škole na intru, takže EQ jen o víkendech?
-dávám si pauzu!
Ganzar
Příspěvky: 61
Registrován: 2. 8. 2007 20.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ganzar »

No ono je fakt že je to pro chudáky nováčky docela brutální, ale Equilibrie je skoro jako reálnej svět, ten se taky nikoho neptá. A zvládnout se to dá, občas jsou výkyvy kdy si můžou jít něco nasbírat nebo tak no a zbytek času si holt budou muset posedět u čajíčku... třeba alespoň někoho poznají
Hráč - Už nehraje
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Nikdo neříká že jsi debil, nerad bych se dostal do flamu. Jen říkám že je prostě tuhá zima a že bys s tím jako postava měl počítat. A jak už tu říkal aleko, setrvačnost u hadrů funguje pěkně, s čímž souhlasím. A dost pochybuju o tom že je návštěvnost malá protože je zima. Spíš protože končí prázdniny a i tak mi nepřijde malá.


Jednoprocentní spawn ti neberu. Je fajn že je omezenej, ale co jsme si psali PM, nebyli o 1% spawnu ale to máš fuk. :bigwink:
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Schneck píše:Hehe :biggrin: spíš myslim, že se nováčci jen neozývají!
Zima je krutá a nováčci to musej mít pekelně těžký, protože sem nikde nenašel nějaký oblečení, který by bylo slušný a zároveň levný na tohle počasí. (třebas sem hledal málo, co já vim ;)
Já si nestěžuju na zimu, noaco stejně vidim jak budu mít zápal plic až do jara a tak mě nemusí zima vzrušovat :smile: spíš lituju právě těch novejch, který k tomu přídou jak "nahej do zimy" :bleh:
Když by se ozval někdo nový, tak prosím.. ale teda jestli to chceš rozpatlávat tak:
1) Nováček který si dle rad přečte fórum si všimne toho, že je prý velká zima. Načež logicky si může vzít v dotvořovací lokaci alespoň jedny teplé šaty.
2) Mé postavě půlelfa, který nemá runu teplotní odolnosti, nestačí ani kožich (jak jsem dnes zjistil, nemám ten nejvíce výhřevný, ale to je už blbost hráče, že si neověří kvalitu toho co kupuje), ale pokud jde o nějaké přesuny v té zimě, tak je tu jedno velice slušné oblečení do zimy za (přepočet.. takže + -) 24 stříbrných - je to pálka, dál pokud se dobře pamatuji, tak další .. nejsem si jist jestli má stále stejnou cenu, ale pokud ano tak.. za 8 stříbrných. Není to žádnej luxus ta zima, ale s tím se musí počítat.
3) ono teď myslím že všichni, krom pár šťastných runařů, jsou zalezlí nejlépe v hospodě někde a tlachají co je nového. Těch pár odvážlivců s kožichem čas od času vyleze a něco udělá, načež donesou do hospody nové drby :smile:

Tak nějak bych to viděl.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Třeba já málem umrzl (na smrt) při cestě z Mithalliru do Hag Hargol (mám runu chladnokrevnosti, je mi příjemně třeba u lávovejch proudů :)) - nebýt ohýnku SKORO VŠUDE po cestě. Když je někdo hraničář, má výhodu. Zastávky u ohně byly vždycky tak na sedm IR minut, než jsem se ohřál aspoň tak, aby mi byla Trochu zima :)))

A co je na tom?

Příjemný zpestření, zima je fakt super :)
Kraki Skengdrang
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

Omlouvám se všem, že jsem si dovolil napsat do topiku "nápady a připomínky", potažmo na fóru. Již slovo fórum je od slova mlčet že.

Neumím hrát svou postavu a jen si stěžuju, konečně to vím. Není to o tom, že bych chtěl upozornit na nějaký problém, který mně trápí a myslím si, že může být obtěžující/odpuzující pro ostatní hráče. Je to pouze o mé uražené ješitnosti. Omlouvám se ještě jednou. Budu držet hubu a prosím ostatní, aby mi občas napsali do PM, kdybych na toto zapoměl.

Děkuji za pochopení i otevření očí.

EDIT: prosím někoho o smazání..
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

ach jo.. nemínil jsem své příspěvky k tomu, aby to takhle skončilo.. :ermm: ale stalo se mno
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Jája CZE píše:……
Říká někdo něco takového? Jen ti říkají své názory na danou situaci. Urážet se z důvodů že je někdo proti je hloupost.

A Jon to vystihl taky pěkně. Šaty mají teplotní setrvačnost, tudíž když hráč vyrazí z mithu do hagu, tak se pořádně někde v mithu u krbu ohřeje a udělá si zastávku u ohniště v lesíku. Super záležitost, aspon je ta dálka mezi dvěma městy hnedle delší. Looboval bych i za léto aby se člověk musel zastavit někde na půli cesty, ale to je hloupost. V létě přeci není -30 :bigwink:
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

anurin píše:
Jája CZE píše:……
Říká někdo něco takového? Jen ti říkají své názory na danou situaci. Urážet se z důvodů že je někdo proti je hloupost.

A Jon to vystihl taky pěkně. Šaty mají teplotní setrvačnost, tudíž když hráč vyrazí z mithu do hagu, tak se pořádně někde v mithu u krbu ohřeje a udělá si zastávku u ohniště v lesíku. Super záležitost, aspon je ta dálka mezi dvěma městy hnedle delší. Looboval bych i za léto aby se člověk musel zastavit někde na půli cesty, ale to je hloupost. V létě přeci není -30 :bigwink:
hlavně tu není nic co by postavu pořádně zchladilo - válení se v potoku není úplně nejúčinnější :clover:

EDIT: Arto napsal, tak už mlčím..
PaUr: sice jsem první dva příspěvky přehnal ale byly myšleny stejným způsobem jak třetí :bleh:
Naposledy upravil(a) Nalk dne 24. 8. 2008 12.07, celkem upraveno 1 x.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Léto je zas příjemnější pro nás chudáky runaře co trpíme v zimě :))) Od toho ty runy jsou, že :))
Kraki Skengdrang
Schneck
Příspěvky: 55
Registrován: 20. 6. 2008 13.58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schneck »

Nalk píše:...ale pokud jde o nějaké přesuny v té zimě, tak je tu jedno velice slušné oblečení do zimy za (přepočet.. takže + -) 24 stříbrných - je to pálka, dál pokud se dobře pamatuji, tak další .. nejsem si jist jestli má stále stejnou cenu, ale pokud ano tak.. za 8 stříbrných...
Nechci to rozpatlávat, ale když už, kdybys ještě doplnil třeba co je to za oblečení. :smile:
Ale pro nováčka i těch 24 st muže být hodně. Chce si koupit nůž na stahování, čutoru, nějaký jídlo. Sám si vzpomínám na mojí první hru, hned sem neběžel zabít jelena abych měl co jíst (:
[20080901 -> 20093006] Jsem ve škole na intru, takže EQ jen o víkendech?
-dávám si pauzu!
Odpovědět