Slabší druidská tišící moc

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Ganzar
Příspěvky: 61
Registrován: 2. 8. 2007 20.54
Kontaktovat uživatele:

Slabší druidská tišící moc

Příspěvek od Ganzar »

Nevím jestli to tady už někde nebylo, tak mě neukamenujte, ale nešla by používat i v proměně ve zvíře? Docela mi to chybí :smile:
Hráč - Už nehraje
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Slabší druidská tišící moc

Příspěvek od George »

Ganzar píše:Nevím jestli to tady už někde nebylo, tak mě neukamenujte, ale nešla by používat i v proměně ve zvíře? Docela mi to chybí :smile:
Jde používat, ale musíš to mít jako feat a ne jako předmět.
Ti lepší z nás ho mají jako odbornost. :biggrin: :shades:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Re: Slabší druidská tišící moc

Příspěvek od Nalk »

George píše:
Ganzar píše:Nevím jestli to tady už někde nebylo, tak mě neukamenujte, ale nešla by používat i v proměně ve zvíře? Docela mi to chybí :smile:
Jde používat, ale musíš to mít jako feat a ne jako předmět.
Ti lepší z nás ho mají jako odbornost. :biggrin: :shades:
Jako feat to má pár pochybných druidích vyjímek, zrozených někdy v EQ2 :megalol:
My lepší co jsme z EQ1 nebo z EQ3 máme buď předmět (a tedy neutišíme v proměně ani močálovou krysu), nebo silnější tišení, což je feat a funguje trochu speciélně. :bleh:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

@George: On taky nemluví o silnější, ale slabší druidské moci a ta holt nejde. Musíš mít ten desátý levl druida.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

darmian píše:@George: On taky nemluví o silnější, ale slabší druidské moci a ta holt nejde. Musíš mít ten desátý levl druida.
@darmian: Já taky nemluvím o silnější, ale o slabší druidské moci a ta jde. Musíš mít odbornost druidské tišící moci.. a tu maj asi prej jen druidi z EQ2 viz. Nalk's reply. :shades:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

… esli maj, tak očividně ne šici :ermm:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Ganzar
Příspěvky: 61
Registrován: 2. 8. 2007 20.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ganzar »

A proto sem píšu jestli to nejde nějak pořešit. Jistě, desátého levelu se dočkám ale čekat půl roku se mi taky nechce :bigwink: , on feat by to řešil dobře, ale asi byl důvod proč to zrušit...
Hráč - Už nehraje
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Ganzar píše:A proto sem píšu jestli to nejde nějak pořešit. Jistě, desátého levelu se dočkám ale čekat půl roku se mi taky nechce :bigwink: , on feat by to řešil dobře, ale asi byl důvod proč to zrušit...
Noo on se feat nerušil.. spíš se nějak nedařilo, aby se přidával druidům, tak se přešlo zpět na itemy.. je to někde v bugs
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

kokosak píše:… esli maj, tak očividně ne šici :ermm:
Přidávám se, ani já "v kruhovém menu" nikdy Slabší druidskou tišící moc neměl. Měl jsem od začátku jen item "medvídka". Na 10.lvl jsem do "kruhového menu" získal Silnější tišení.
Obrázek
Ganzar
Příspěvky: 61
Registrován: 2. 8. 2007 20.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ganzar »

Je to docela hnus, chci se jako vlčice proběhnout a musím se hned měnit zpátky třeba jen kvůli jezevci na cestě...
Hráč - Už nehraje
Kapik
Příspěvky: 400
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

O tomhle moc nevim,ale prijde mi to podobny jako byl na EQ2 hranicarskej featcteni stop,melo ho taky jen par stastlivcu
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
Sylmael
Příspěvky: 58
Registrován: 5. 6. 2007 17.40
Bydliště: SK

Příspěvek od Sylmael »

Nalk píše:
Ganzar píše:A proto sem píšu jestli to nejde nějak pořešit. Jistě, desátého levelu se dočkám ale čekat půl roku se mi taky nechce :bigwink: , on feat by to řešil dobře, ale asi byl důvod proč to zrušit...
Noo on se feat nerušil.. spíš se nějak nedařilo, aby se přidával druidům, tak se přešlo zpět na itemy.. je to někde v bugs
Asi aj viem preco to nechcelo postavam pridat ten feat. Som totiz presne na toto narazil pri tvorbe vlastnych featov. Samozrejme, viem aj kde je chyba, takze ak by bol zaujem *na Labira* vysvetlim po PM ako nato. Samozrejme, to si vyzaduje upravu hakov.

PS : Pripadne je este jedna moznost ako pridat tento feat druidom v premene. Bez nutnosti delevelu. Samozrejme tiez potrebuje upravu hakov. :)
ICQ uz nepouzivam. Piste len PM, dik.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Mno Labir psal, že featování zavede s EQ3 F3 a zavedením nových haků (příslušné téma se mi zrovna nechce hledat :bleh: )
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Ganzar
Příspěvky: 61
Registrován: 2. 8. 2007 20.54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ganzar »

Nalk píše:Mno Labir psal, že featování zavede s EQ3 F3 a zavedením nových haků (příslušné téma se mi zrovna nechce hledat :bleh: )
Aha, no super... :biggrin: , v pohodě, tak to už budu mít třeba ten 10 level :bleh:
Hráč - Už nehraje
Odpovědět