Obchodní pondělky

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Dostal jsem od DM reakci na obchodní dotaz v pondělí?

Ano
4
11%
Ne
13
37%
Nic jsem do družiny v pondělí ohledně předmětů nepsal, ale mám nezřízenou touhu hlasovat
18
51%
 
Celkem hlasů: 35

kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Obchodní pondělky

Příspěvek od kokosak »

Znáte tohle?
Labir píše:když je v pondělí večer DM ve hře tak vyřizuje objednávky - viewtopic.php?t=1087 dole
Může se ozvat hráč, který má s tímto způsobem pozitivní zkušenost, tj. dostal v pondělí obchodníka?

Otázka na tým: je tento systém považován v současné chvíli za aktivní?
Naposledy upravil(a) kokosak dne 3. 9. 2008 7.56, celkem upraveno 2 x.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Nechci mluvit za DM, ale včera jsem si dva alokoval na docela dlouhou dobu, takže to bude asi moje chybka. Pardon. :clover:
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

drake127 píše:Nechci mluvit za DM, ale včera jsem si dva alokoval na docela dlouhou dobu, takže to bude asi moje chybka. Pardon. :clover:
Tak nevim... alokoval sis je na obchod, tj. dobrá zkušenost s tímhle systémem? Nejedná se mi o včerejšek jako konkrétní datum (to je minimálně několika DM/hráčům jasné), spíš o nastavení systému objednávek jako takového. Jestli funguje, nebo ne.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

:bleh: před časem, když jsme chtěl v pondělí něco obchodního, sem byl odmítnut, že na to nemají DM čas :bleh: naštěstí jsem to pak pořešil jinak
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Akira píše::bleh: před časem, když jsme chtěl v pondělí něco obchodního, sem byl odmítnut, že na to nemají DM čas :bleh: naštěstí jsem to pak pořešil jinak
Ty nejsi pozitivní. Styď se. :bigwink:

Ne, vážně, nepiště sem když jste nic nedostali, zajímalo by mě jestli někdo něco dostal.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Naposledy upravil(a) Jon dne 2. 9. 2008 13.55, celkem upraveno 2 x.
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Moje zkušenost je taková, že po asi třech měsících jsem vyřídil půlku toho co jsem potřeboval :smile:

upřesňující EDIT: tedy záležitost jsem vyřídil, ale zatím je v chodu a ještě si pár měsíců počkám..takže mnoo jsem na 50%
Naposledy upravil(a) Nalk dne 2. 9. 2008 13.56, celkem upraveno 1 x.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

omlouvám se, nějak jsem to špatně přečetl ...tak jsem přehlídl požadavek na pozitivitu...
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Nalk píše:Moje zkušenost je taková, že po asi třech měsících jsem vyřídil půlku toho co jsem potřeboval :smile:

upřesňující EDIT: tedy záležitost jsem vyřídil, ale zatím je v chodu a ještě si pár měsíců počkám..takže mnoo jsem na 50%
Bylo to v pondělky? Tedy, reagovali obchodníci v pondělí, nebo sis je sháněl jindy, ať už po domluvě nebo bez předchopzí domluvy s DM?
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

kokosak píše:
Nalk píše:Moje zkušenost je taková, že po asi třech měsících jsem vyřídil půlku toho co jsem potřeboval :smile:

upřesňující EDIT: tedy záležitost jsem vyřídil, ale zatím je v chodu a ještě si pár měsíců počkám..takže mnoo jsem na 50%
Bylo to v pondělky? Tedy, reagovali obchodníci v pondělí, nebo sis je sháněl jindy, ať už po domluvě nebo bez předchopzí domluvy s DM?
Prvních pár věcí jsem sháněl po domluvě s DM (díky Piti) buď OOC nebo IC cestou (Selu nepovažuji za úplně hráčskou postavu .. takže i díky Labirovi).. a pak jsem ten zbytek odchytával někdy od přelomu duben/květen v ty pondělky. Někdy v červnu jsem zmákl jednu věc, další věc se táhne doteď.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Někdo další úspěšně pondělil?
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Ja se otevrene priznam, ze obchodni pondelky nedodrzuji.
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Kokosáku, já to zatebe shrnu jo ? :)

Pondělky nefungují, jak si představuješ a jak by se ti líbilo. DM na tvoje IC komunikace nereagují. Proto jsi založil tohle téma, aby jsi se dozvěděl, zdali je to jen u tebe a nebo ostatních hráčů.

No odpověd je taková, že je to +- u všech. DM v pondělí a nejen Pondělí vezme nějaké zakázky a ty udělá. Leč nebere se jich nějak moc.

Co se občas do hry lognu v Pondělí, abych se podíval co je nového, tak na mě vyskočí jeden max dva požadavky. A to ještě tak 2x do měsíce.
Počítám, že u ostatních je to podobné. Takže nezbyde, než se bud obrnit trpělivostí a nebo to zkusit natolik furiantsky a napsat PM s tím rizikem, že tě DM/DS odkáže na Pondělky.

Moje rada zní, zkus to měsíc reál ve hře. Pokud neuspěješ obrat se na DM po PM s prozbou a vysvětlením, že jsi to OOC měsíc zkoušel ve hře a nepovedlo se.



Ps: pokud se bude jednat o jednu věc. max o 2 DM většinou vyhoví. pokud si naporoučíš hafo věcí, budeš mít asi smůlu.

Ps2 : Já jsem neaktivní DM. Neřeším takovéto věci. Jen restarty serveru, nebo zakousnutí postavy ve hře. Případná žádost od jiného DM/DS o pomoc ve hře.
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Jo chtěl bych dodat že moje žádosti / nákupy nejsou úplně toho pondělkového charakteru, leč pondělí je pro to nejvhodnější doba (DM na 90% ve hře = solidní šance to po 5ti měsících dotáhnout do konce)
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Ja bych jen pripomnel, ze Obchodni pondelek neznamena den, kdy se budou VSECHNY zadosti hracu vyrizovat, ale znamena to, ze mimo Obchodni pondelky se nebudou vyrizovat ZADNE zadosti hracu o nadstandardni itemy/upravy atd …
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Psanec: Nahodou ses netrefil, já už hooooooooooodně dlouho nechtěl po DM žádné itemy. Tak asi deset, jedenáct měsíců. Tema sem založil za á z čiré zvědavosti a za bé aby měl Labir zpětnou vazbu jak tohle nastavení funguje. Zatím jsem se dozvěděl, že vlastně nefunguje vůbec.

cybermisa: Labir psal, že v pondělí by takové žádosti měly být pro DM prioritou.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

kokosak píše: cybermisa: Labir psal, že v pondělí by takové žádosti měly být pro DM prioritou.
To ovsem neni v rozporu s tim, co jsem napsal :smile:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

a dobre je se taky zamyslet, proc to nefunguje. Nehraji treba roli prazdniny? nehraje treba roli tech par soudu, co se tu udalo a ktere se musely resit a (i ty sam urcite bys to tak urcil) maji prioritu nez nejaky objednavani predmetu u DMek?

A nekdy se da objednavka udelat i na necekanem miste od necekane postavy : )
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

The_Balrog píše:a dobre je se taky zamyslet, proc to nefunguje.
Mám tu vyjádření zatím dvou z týmu. Tato úloha není těžká.
The_Balrog píše: Nehraji treba roli prazdniny? nehraje treba roli tech par soudu, co se tu udalo a ktere se musely resit a (i ty sam urcite bys to tak urcil) maji prioritu nez nejaky objednavani predmetu u DMek?
System pondělků je nastaven od 13.5. Zatím stále čekám na jednoho hráče, který by zahlásil úspěšné používání.
The_Balrog píše:A nekdy se da objednavka udelat i na necekanem miste od necekane postavy : )
Trochu irelevantní, nemyslíš?
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

- Mne pouze k debate a k tomu co rekl Balrog napada ze mnoho se presto ze system craftu jeste neni zabyva craft cinnosti a proto neni vzdy nutne spolehat se na DM, pokud hrac ktery neco schani a nema cas nebo chut resit to s DM a cekat na vyrizeni sveho pozadavku jiste se najde mnoho jinych hracu kteri radi za drobny poplatek dotycnou vec vyrobi nebo sezenou a starosti se schanenim DM a domlouvanim par pripadnou jim a to zcela dobrovolne navic si budou moci odehrat jak na predmet schaneji material, informace o vyrobe a vyrabeji ji coz zabavi i hodne hracu kteri by se radi venovali craftu ale zatim jen cekaji na system. Vysledkem by mohla byt dobra hra pro obe strany. A co se tyce hledani sikovnych remeslniku a tak dale neni nic snazsiho nez "hleda se..." na nastenku. Navic si tak vydelaji i nebojove postavy a otevrou se moznosti novym hracum diky zakazkam od tech starsich a nepochybne i bohatsich.

Napriklad mne napada Alkaran a koroptvicky na turnaj, mohla vam nakoupit kurata ale takhle vznikl maly ale pekny questik.
Ja se snazim take ziskavat vse potrebone na svadbu pouze od hracu a mam za chvilku domluvene saty, napad na zlatnika a doufam ze se sezene i schopny kuchar.


- Samozrejme vas k tomu nikdo nenuti, pak nezbyva jen obrnit se trpelivosti.
Predevsim protoze si myslim ze tento system nevznikl pro to aby v pondeli DM sedeli ve hre a vydavali veci ale predevsim aby nemuseli resit tyto zadosti porad a mohli se zamerit i na jine zalozitosti, pokud se v tomto pletu tak se omlouvam ale ja jsem si to tak vylozila.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Odpovědět