Zoznam a ceny vykupovanych vecí

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Zoznam a ceny vykupovanych vecí

Příspěvek od allekoo »

Ako hrača i postavu a myslim že nielen mna by zaujimalo či by bolo možne pridat do nakupno predajnych rozhovorov položku niečo ako (Mohol by ste mi prosim povedat kolko mi date za jednotlive veci v truhle ? (kludne aj za drobny poplatok za namahu :smile: ))
Nakolko ako som zistil tak z pohladu DM ktore pride uprostred a nevidi hviezdičky o baveni sa o obchode na začiatku, zjavne posobí opakovane kolečkovanie vaha/truhla obchodnik dost blbo. Ak by to znamenalo komplikovanu nutnost upravi privelkeho množstva rozhovorov, ale bolo by to systemovo možne navrhoval by som, ak smiem, aspon vypis pri požiadavke na cenu predavanych vecí.
:clover:
Because I'm Batman !!!
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

- Domnivam s,e ze tady muze byt problem kdyz se prodavaji najednou i veci s ruznou hodnotou [napriklad kozesiny, ruzne druhy dreva a tak dale] proto by to nejspis na udelani nebylo tak snadne. Pripadne sledujici dm jiste tve chovani pochopi ze se snazis jen zjistit cenu.

- I tak je dobre po obchode jeste truhlu zkontrolovat protoze zvlast pri prodeji najednou vice veci se stava ze se proda pouze cast v nich, cast v truhle zustane a hrac odejde. Snazte se na to nezapominat uz nekolikrat se mi stalo ze otevru truhlu a v ni jeste neco zustalo po predchozim prodejci. Takze doporucuji bud rozhovor dvakrat zopakovat a nebo truhlu tak jako tak znovu otevrit.

- A jeste mne napada kdyz uz se bavime k tematu je drobny problem v truhle na vykup kozesin u Plotnicky, jde pomerne spatne nakliknout a neotevre se dokud se vam nepodari postavit se pred otevrenim truhly na urcite misto vedle ni.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Odpovědět