Komiks

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Praetor
Příspěvky: 406
Registrován: 2. 5. 2006 19.25
Bydliště: Amfiberai

Příspěvek od Praetor »

Darmonlor píše:The noob comic http://www.thenoobcomic.com/index.php?pos=1, zaměřený na MMORPG a RP.
"he's a roleplayer" - "is that some mental illness?" - "no!" :megalol:

tak ti pekne dekuju, to toho dneska v praci zase udelam … :crazy:
Dives, qui sapiens est
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

Praetor píše:
Darmonlor píše:The noob comic http://www.thenoobcomic.com/index.php?pos=1, zaměřený na MMORPG a RP.
"he's a roleplayer" - "is that some mental illness?" - "no!" :megalol:

tak ti pekne dekuju, to toho dneska v praci zase udelam … :crazy:
sme dva je to desne dlouhý ale good
PODPIS
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Re: Komiks

Příspěvek od The_Balrog »

Jezura píše:Předpokládám, že mezi náma budou i odborníci na komiksy. Máte nějaké tipy na zajímavý fantasy komiks? Nebo i nějaký jiný?

Před nějakou dobou jsem četl Busiek Kurt, Nord Cary, Yeates Thomas: Conan - Dcera pána mrazu a další povídky a byl to úžasný, řekl bych něco jako filmový zážitek.
Jiste, ze tu jsou na slovo vzati odbornici na komixy : ) Muzu ti nabidnout par vecicek, ruznych zanru:

(nemam bohuzel cas ti k tomu davat relevantni odkaz,y tak si to budes muset malicko poresit a pohledat sam, co by se ti mohlo libit : ))


manga Records of the Lodoss war - epicky hrdincky true fantasy vypraveni (zhruba 3000 stranek, mam skeny Eng. muzu nejak predat : ))

Thorgal - belgický komix, kterej spojuje raně středověký vikingský svět s lehkým nádechem scifi. Má to nádech 80. let a příběhů jako je "kruanova cesta" co v ty dobe letely v Abickach : ) (mam skeny 14 sesitu, cesky)

Donjon - ztřeštěný fantasy komix, ale hodně dobře udělaný a báječně vtipný. Česk pouze 4 knihy, mám je všechny tady u sebe, můžu půjčit.

Polární hvězda - :D to píšu jen tak pro úplnost, vyšly asi tři sešity a asi se to dá najjít někde v levných knihách. Nic extra, komix ze středověku. (nemam u sebe)

ted me uz nic dalsiho nenapada, treba jeste casem na neco prijdu : ) Fey winds, ktere doporucovala Wendigo, doporucuju taky, jeden z mych oblibenych taky : ) Jen uz vubec nepokracuje Q.Q
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

no ..komixů mám doma slušnou hromádku :) případným zájemcům možná dopravím na slezinu..
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Libra
Příspěvky: 318
Registrován: 21. 2. 2006 19.45
Bydliště: Rodná hrouda

Příspěvek od Libra »

Akira píše:no ..komixů mám doma slušnou hromádku :) případným zájemcům možná dopravím na slezinu..
Radši ale případné zájemce informuj co je to za komix, přeci jen nevím jestli někoho ještě budou zajímat ty tvoje starší vydání Čtyřlístku :bigwink:
Kde čert nic nezmůže, tam nastčí krávu … nebo dvě kozy.
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Libra píše:
Akira píše:no ..komixů mám doma slušnou hromádku :) případným zájemcům možná dopravím na slezinu..
Radši ale případné zájemce informuj co je to za komix, přeci jen nevím jestli někoho ještě budou zajímat ty tvoje starší vydání Čtyřlístku :bigwink:
Ctyřlístek? Ten geniální Furry komix spojující v sobě sci-fi, fantasy, detektivku , horror a spoustu jiných žánrů? Jistě že budou :D

Balrog: O Lodoss bych měl zájem.
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

+ ještě jsem zapomněl na Sláineho, komix s ketskou mytologickou tématikou. Vycházelo jich dost česky od Crwe, snad se ještě nějaký speciály dají koupit. Měl jsem jich doma pěknou řádku, bohužel asi už nemam; něco jsem si ale prozřetelně naskenoval O:) - ale skvělá kvalito to nejni :/
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Odpovědět