5. setkání hráčů Equilibrie i jiných sfér

Akce co již proběly ale je škoda přijít o informace. Jak ty v realitě tak ty ingame.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Taky rád přijedu. A vyhovují mi všechny tři termíny...
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Ja bych prosim take velmi rad dorazil, nejvice se mi hodi 22.11, urcite ne 29.11.
mkov
Příspěvky: 304
Registrován: 9. 9. 2006 14.03
Bydliště: Mladé Buky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mkov »

Tak všechny 3 termíny zatím vypadají, že bych měl být v Praze. Avšak to, zda-li dorazím, záleží na mnoha faktorech. Takže zatím 60%
Zkušenost je nejlepší učitelka, jen je někdy příliš drahá.
Jsem zodpovědný za to co píšu ale ne za to co čtete!
http://mkov.wz.cz
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

Kdykoliv.. :o)) To bych měl být v dovolené před odchodem z práce :o))
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

NiamCK píše:Hmm po zkušenosti s taháním do rána bych raději někde přespala...a vzhledem k neustálým obavám své drahé matky nejlépe u někoho kdo nevypadá jako strýček uchylák:D
Vidím někde strejdu Kayna se hlásit? :biggrin:

Ne, tak já věřím, že nějaké to místo se určitě najde, přinejhorším se dá hlava složit i u mě, když dáte vědět předem (možná víc hlav, když vykopu spolubydlící, což by na víkend neměl být problém).

A co se týče mého stavu, tak jsem dle zákona bezúhonný, spolehlivý, bez duševních poruch či poruch osobnosti, chování a mnoha dalších a dokonce netrpím ani sníženým intelektem (o čemž by mohli někteří začít po přečtení této věty pochybovat, ale mám to na papíře, tak se ani nesnažte hádat).
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

drake127 píše:
NiamCK píše:Hmm po zkušenosti s taháním do rána bych raději někde přespala...a vzhledem k neustálým obavám své drahé matky nejlépe u někoho kdo nevypadá jako strýček uchylák:D
Vidím někde strejdu Kayna se hlásit? :biggrin:

Ne, tak já věřím, že nějaké to místo se určitě najde, přinejhorším se dá hlava složit i u mě, když dáte vědět předem (možná víc hlav, když vykopu spolubydlící, což by na víkend neměl být problém).

A co se týče mého stavu, tak jsem dle zákona bezúhonný, spolehlivý, bez duševních poruch či poruch osobnosti, chování a mnoha dalších a dokonce netrpím ani sníženým intelektem (o čemž by mohli někteří začít po přečtení této věty pochybovat, ale mám to na papíře, tak se ani nesnažte hádat).
Fajn a teď to zkus na moji matku :D A tím že mi 18 už bylo se neoháněj to ona neakceptuje :D Určitě jsi nebezpečný zlý úchyl co se maskuje za masku slušňmáka..to neznáš? V krimináokách je to vždycky ten co na to vypadal nejmíň :P
Smrt je jen začátek druhého dějství.
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

NiamCK píše: Určitě jsi nebezpečný zlý úchyl co se maskuje za masku slušňmáka..
ty hele, velký Draku, vona tě prokoukla :biggrin: (impérium vrací úder)

Já bych taky nocleh našel helejte. Pokud mi to ty nevogrcáš (ty ,jedna osobo...páč víc jich tu asi nenaskládám. Leda na věšák) :zorro:
edit: jo a taky aby případný zájemce nechrápal, prosím :biggrin:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Hehe, s matkami je vždycky potíž, ale já mám epický skill přesvědčování (nebo je to spíš Intimidate? :hmmm:), takže žádné strachy, všechno se zařídí.

Hlavu kde složit určitě bude, takže toho bych se nebál. O důvěryhodnosti místního osazenstva se sice dají vést dlouhé polemiky *koukne o příspěvek výše*, ale pár bílých vran tu taky najdeš *koukne na ten svůj*. A argument "Vždyť hraje paladina." musí být neprůstřelný, ne?
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Ano ale já shánim někoho u koho budu spát, to znamená, že počítám že se pujde někdy v tu noc i spát...ne že se to potáhne do rána :D Kdo mi je schopný zaručit tohle? :D
Smrt je jen začátek druhého dějství.
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

NiamCK píše:Ano ale já shánim někoho u koho budu spát, to znamená, že počítám že se pujde někdy v tu noc i spát...ne že se to potáhne do rána :D Kdo mi je schopný zaručit tohle? :D
No, nemám v plánu se zdržet nijak dlouho, ovšem dva měsíce předem sotva něco slibovat, když ještě ani není stanovený termín. Zatím bych to neřešil, ono to nakonec nějak dopadne.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

NiamCK píše:Ano ale já shánim někoho u koho budu spát, to znamená, že počítám že se pujde někdy v tu noc i spát...ne že se to potáhne do rána :D Kdo mi je schopný zaručit tohle? :D
K nám přinejhorším trefíš, ne? (pravda je to o půlhodinu busem či vlakem dýl) :-D Ona už si tě Sůša na spaní v postýlce srovná - a proti ní nemůže mít matka vůbec nic, ne? :megalol: :megalol:
Obrázek
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

NiamCK píše:Ano ale já shánim někoho u koho budu spát, to znamená, že počítám že se pujde někdy v tu noc i spát...ne že se to potáhne do rána :D Kdo mi je schopný zaručit tohle? :D
No, ode mě to byly taky trochu velký oči :) Vzhledem k tomu jak jsem poslední dobou strhanej, to vidím tak do jedné, nejvýš do dvou.
Ještě mám dvě místa zaručená, tak jestli nevyjde Drak, klidně tě u nás umístím :) Matce ukážeš fotku s krollcertu, tam vypadám jako slušný člověk, tedy… Kroll.
Jinak. kdo chcete na akci ubytování v centru města (v každou noční dobu za chvíli doma, od Florence pět minut chůze), hlaste se.
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

:blink: Jste jak kohouti na dvorku :megalol: … jak jde o ženskou, tak se najednou všichni můžou spřetrhat. Kdo další nabídne noclech? Aby ti mimopražští věděli kdo má kolik fleků. :clover:
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

anurin píše::blink: Jste jak kohouti na dvorku :megalol: … jak jde o ženskou, tak se najednou všichni můžou spřetrhat. Kdo další nabídne noclech? Aby ti mimopražští věděli kdo má kolik fleků. :clover:
Závidíš, co? Pche, za dobrotu na žebrotu.

Já mám jedno místo tzv. "tady a teď" a pokud by byl vážný zájem o moji společnost, potom bych mohl připravit tak další dvě. Ale jak už jsem napsal, nemá to smysl řešit, dokud nebude jasný termín a místa na spaní bude určitě dostatek, takže mimopražští, ničeho se nelekejte a doražte - za západ od Uralu se nespí pod hvězdami, jak jste možná zvyklí ze svého bydliště.

Edit: Jo, tady z Jona si berte příklad (po minulé zkušenosti věřím, že mnoho z vás bude).
Naposledy upravil(a) drake127 dne 16. 9. 2008 1.04, celkem upraveno 2 x.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Já jsem schopnej vyspat se i U sadu, když na to přijde :))) A to jsem, prosím, z Prahy...
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

Jon píše:Já jsem schopnej vyspat se i U sadu, když na to přijde :))) A to jsem, prosím, z Prahy...
ty seš beduín
PODPIS
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

sciorp píše:první ubytovaný Ikkie
je ještě jedno pohjodlné a druhé méně pohodlné(vlastní spacák :-D)
its free
ehm tak tady teda se taky !!!!znovu!!!! přidávám s ubytováním *mrkne na Braenn a Frina*
vy už to tam znáte
PODPIS
Uživatelský avatar
Paklic
Příspěvky: 672
Registrován: 4. 1. 2008 16.40

srazík

Příspěvek od Paklic »

Když na to tak kouknu, tak mi vyhovuje termín toho devětadvacátého.
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

no snad se pro nás taky případně najde místečko...ale přinejhorším si nějak poradíme...pár známých máme i v té díře co jí říkáte hlavní město
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

Akira píše:no snad se pro nás taky případně najde místečko...ale přinejhorším si nějak poradíme...pár známých máme i v té díře co jí říkáte hlavní město
nemel a nacpi mufa do stříbrné sršně a at ste tam jak na koni
PODPIS
Odpovědět