Modlitební přírodní kniha

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Michall
Příspěvky: 74
Registrován: 21. 3. 2007 12.33

Modlitební přírodní kniha

Příspěvek od Michall »

*postava přijde k lesu z něhož se ozývají temné zvuky nebespečné zvěře, chvíli stojí pak polkne*
sakra*poškrábe se na hlavě* bohové pomostemi *klekne si, sepne ruce* přejte mi klidnou cestu, potřebuji jen projít, nebudu zneužívat vaši moc, jen se potřebuji dostat na určité místo. Děkuji*postav se zvedne a nejistě vkročí do lesa*

// tak mě napadlo udělat knihu která by snižovala množství příšer v určitých lokacích, prostě by se postava modlila ka zlidnou cestu . Určitými lokacemy myslím třeba sesta Hag hargol a osada Drahan, je jasné že by tuto knihu postavy zneužívaly na vybírání pokladů a proto by fungovala na malou část lokací cest mezi "hlavními" místy, městy a vesnicemi.
Naopak takový trpaslík by se mohl modlit za slušný boj a tudíš by se zvěř v lokaci "rozmnožila" , tedy , byloby jí více.

Z hlediska RP je to celkem přijatelné, pokud nelze omlouvám se, jen mě to tak napadlo..
Váš kritik , potížista a kdo ví co Michall :-)
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Drehan je hůř přístupný a to mu dává kouzlo. A ty si můžeš cestu projít naprosto bezpečně i jinak :bigwink:
Michall
Příspěvky: 74
Registrován: 21. 3. 2007 12.33

Příspěvek od Michall »

jo vím.. ale po cestě je to přecejen lepší:-)

a většina postav chodí skrytá nebo neviditelná, ale když by tam bylo mín příšer mohli by chodit normálně a tudíš taky někoho potkat..:-)
newbo by se mohl udělat hide jen na skrytí před zvěří:D a postavy by se normálně viděli :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:

:-)
jde mi taky op to že všichi se všem vyhýbají ale kdyžý by chodili všixchni po cestě a byla by bespečná tak yb se aspon potkaly a mohli si zahrát,
možná je drehan špatnej příklad ale taky se tam občas musí někdo dostat a byl by rád kdyby to šlo bezbolestně a bez prolití krve:-)
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

já tam chodím normálně, a když se stane že na mě něco skočí tak to dostane sekerou, no.
k věci tohle mi přijde jako zbytečnost, některá místa prostě nejsou určena pro "všechny" a když už se chceš někam na takovéhle místo dostat proč nezkusit zapojit ostatní :)
PODPIS
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

Lepší jak si s někým zahrát a přitom někam projít, je přece někoho požádat o doprovod, než abych čekal, jestli někoho potkám na cestě. Navíc můžeme jit po cestě oba stejným směrem a jeden vyjde o chvilku dřív a když nebudu běhat, taky se nepotkáme...

A co kdyby se někdo na jednom konci cesty modlil o méně zvěře a na druhé někdo o více?
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

To už by ale trochu kolidovalo s tím, že les a zvířátka nepatří do domény každého boha.
Modtlitební knížky jsou udělaný docela chytře právě v tom, že ovlivňují pouze modlící se osobu. Takže je možné je bezproblému používat u každého boha.
Tohle už by ovlivňovalo okolí, a k tomu je imo třeba, aby s ním ten bůh byl nějak spjatý.
Naposledy upravil(a) OneHeart dne 26. 9. 2008 1.25, celkem upraveno 1 x.
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

no a navíc by to nebyla žádná sranda...takhle když pořád čekáš, kdy na tebe něco skočí..a když je to tak blbý a udělá to..tak má smůlu :P
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Odpovědět