Reklama

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Reklama

Příspěvek od labir »

Reklama

Taková menší reklama.. V práci jsem po čtyřměsíčním vývoji včera konečně spustil nové stránky, tak abyste věděli na čem jsem dělal. ještě to není tak dobré jak jsem chtěl ale na to nemám čas, takže některé věci budou až v další verzi... Teď bych po odladění měl mít mnohem víc klidu a volna.

Jo a kdybyste někdo chtěl nějaký foťák nebo příslušenství tak se koukněte k nám. Vlastně koupí u nás nepřímo podporujete i Equilibrii. Teď nám tam běží zaváděcí akce u příležitosti spuštění stránek a ceny jsou v ní fakt zajímavé. :bigwink:

www.azfoto.cz
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Musím uznat že je to dokonale přehledný web. Až budu shánět něco z vašeho repertoáru, mrknu se.
Jenom malý bugreport: V konqueroru 4.1.67 je horní lišta s loginem nepatrně rozhozená, ale kdo by se pro to promile namáhal :D

Hmm… A teď jsem koukal po mp3, i-Tec SLIMplayer 1GB má popisek „P3 přehrávač“
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Swordfish
Příspěvky: 209
Registrován: 21. 1. 2007 15.00
Bydliště: Praha;Tirian; Říše
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Swordfish »

To neznáš? Přehraje až tři péčka současně :smile:
Labir: Jinak moc pěkný web, chtěl bych začít trochu koketovat s fotografováním, takže jsem se vážně pokochal :bigwink:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Bezva.. chybku jsem opravil, spáchal ji Psanec. :bigwink:

S lištou toho moc nenadělám, odlaďuji to jen pro hlavní prohlížeče navíc nemám čas, páč jsem na vývoj sám...
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

já si koupil před pár týdny foťák ve Skotsku, nicméně na český poměry tam máte pěkný ceny :) a web je taky pěkná práce... jinak přemýšlim o mp3 na vánoce, tak uvidim :P
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Už jsem podporovala o vánocích při tvorbě kalendáře :smile: A velká spokojenost, doporučuji. :bigwink:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

magnumik píše:já si koupil před pár týdny foťák ve Skotsku, nicméně na český poměry tam máte pěkný ceny :) a web je taky pěkná práce... jinak přemýšlim o mp3 na vánoce, tak uvidim :P
Dík. S MP3 teď počkejte bude se na nich zaučovat nová posila týmu Onyx takže budeme mít zajímavou nabídku za zajímavé ceny. :bigwink:

Jinak ceny v Čechách - je to fakt bída, my jako finální prodejci na tom máme asi ze všech z toho řetězce výrobce - zastoupení/distribuce - prodejce nejméně. Ty superdrahé ceny v ČR dělají nenažraná zastoupení. A koupit odjinud nelze... není cz manuál a vzít si při dnešním stavu výrobků na vlastní triko druhý rok záruky to taky nejde... No nic, to jsou jen takové stesky. Ještě že nejsem nákupčí a manažer. :smile:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

díky za radu, počkám :) pak kdyžtak upozorni, až se zlevní :)… a když už sme u těch bugreportů, tak pár popisků je tam slovensky, takže nevim jestli to tak má byt nebo ne :D...např. tenhle: http://www.azfoto.cz/_web/_webshop/deta … 8_gb_black

a pokud to chyba neni, tak v tom popisku je "...S vstavaným mikrofnom mžete kedykovek..."

Věřim, že je to těžký s těma cenama :/ ale hold se nedá nic dělat... to samý s hudebníma nástrojema... cena dvojnásobná oproti USA... mno ale hold... sme někde jinde ;) (v prdeli)
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

magnumik píše: mno ale hold... sme někde jinde ;)
díky bohům! jak já to tu mám rád :zorro:

Stránky to jsou hezké, a jak koukám některé ceny lepší, než v mém oblíbeném Cybexu :smile:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

magnumik píše:díky za radu, počkám :) pak kdyžtak upozorni, až se zlevní :)… a když už sme u těch bugreportů, tak pár popisků je tam slovensky, takže nevim jestli to tak má byt nebo ne :D...např. tenhle: http://www.azfoto.cz/_web/_webshop/deta … 8_gb_black..
Heht... a to jsem se to snažil všechny Psancoviny opravit.. Opravíme příští týden.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

labir píše:Heht... a to jsem se to snažil všechny Psancoviny opravit.. Opravíme příští týden.
dycky se na něco zapomene ;)
OneHeart píše:
No jo no, já docela taky, ale ne když kupuju kytaru :biggrin:
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

labir píše:Bezva.. chybku jsem opravil, spáchal ji Psanec. :bigwink:

S lištou toho moc nenadělám, odlaďuji to jen pro hlavní prohlížeče navíc nemám čas, páč jsem na vývoj sám...
Jasné :) Jestli se budu zase někdy nudit, zkusím poslat bugfix stylu.
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Croden
Příspěvky: 97
Registrován: 18. 9. 2006 17.17
Bydliště: Miltharský koš za smíšeným zbožím
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Croden »

Pěknej web jako většina, neobsahuje nic speciálního ani zvláštního :idontno:
Perzistentní fantasy online svět - sferie.wz.cz
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

tak jak to vypadá s vánočníma slevama mp3 přehrávačů? :biggrin: :shades:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

magnumik píše:tak jak to vypadá s vánočníma slevama mp3 přehrávačů? :biggrin: :shades:
Vánoční slevy? Já psal že budeme mít zajímavou nabídku za zajímavé ceny a to už máme. Onyx to rozšířil o dost zajímavé modely. Níž už jít s cenou nemůžeme, ale mrkněte se na Mivvy - neměl jsem je sice v ruce ale vypadají dost dobře na poměr cena/výkon. Teď máme pár jiných akcí na foťáky, i s mobilem zadara.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
Pitikule
Příspěvky: 1082
Registrován: 4. 8. 2006 14.21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pitikule »

Nevím jestli nekoukáte přes nějaké slepecké brýle, ty ceny s nabídkami jsou pěkné. Moje oblíbené Nikony a ještě s mobilem? Pff moc pěkný! Zrovna jsem si říkala, že by mamka potřebovala mobil, ten minulý ji ukradli a teď má prd a protože ráda fotí a Foťák nemá, proč to nezkombinovat ;) Asi kluky zaúkoluju :bleh:
Reklama: Piti - práce všeho druhu, vysoká kvalita, nízká cena - spokojenost zaručena!
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

No nazval sem to vánoční slevy no :smile: a rozhodně sem tím nechtěl říct, že to máte předražený a jestli ještě neslevíte... neporovnával sem ceny v jiných obchodech, takže sem prostě nevěděl a tak sem se zeptal :)… ty Mivvy sou pěkný, akorát mě štve ta miniSD karta, páč já mám doma 16GB SD kartu, tak bych to chtěl nějak skombinovat...a jelikož mám vyzkoušený, že funguje v Creative ZENu, tak to asi vidim na něj...mno...uvidime uvidime :smile:
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Pitikule píše:Nevím jestli nekoukáte přes nějaké slepecké brýle, ty ceny s nabídkami jsou pěkné. Moje oblíbené Nikony a ještě s mobilem? Pff moc pěkný! Zrovna jsem si říkala, že by mamka potřebovala mobil, ten minulý ji ukradli a teď má prd a protože ráda fotí a Foťák nemá, proč to nezkombinovat ;) Asi kluky zaúkoluju :bleh:
Tak to máš čas jen do 12.12. odpoledne. :bigwink:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Bas
Příspěvky: 271
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

A co..Nikon D60 s objektivem bez mobilu, ale o 5K levnější? :megalol: :megalol: :megalol:
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Bas píše:A co..Nikon D60 s objektivem bez mobilu, ale o 5K levnější? :megalol: :megalol: :megalol:
To už jsi pod naším nákupem bez daně. Oproti všeobecně rozšířenému a mylnému názoru že nejvíc na tom mají prodejci je tomu přesně naopak. Prodejci mají minimální marži často ani ne 7%.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Odpovědět