Purple Dragon Knight

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Michall
Příspěvky: 74
Registrován: 21. 3. 2007 12.33

Purple Dragon Knight

Příspěvek od Michall »

A jsem tu zase jáá megalol
Dnes se spolu podíváme na jeden podivuhodné obrázek který bude uveden níže, založím si postavu (důvody nepoctatné) dám jí 5.lvl, dám jí 4.lvl X a 5.tý lvl jidám prestižního purpla a co nevidím.. on je to spíše d nástroj jak povolání... prosím o pomoc, já bych rád něco zjistil a ono to něak nejde.. místo spešl věcí které by měl mít má dm nástroje.. viz obrázek..

http://imb.lide.cz/photo/big/21/67/1356 … 052167.jpg

Děkuji:-)

edit: odkaz mi blbnul ted už snad pojede
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

To je známá chyba patche 1.69. Ty nástroje stejně nejsou funkční.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Michall
Příspěvky: 74
Registrován: 21. 3. 2007 12.33

Příspěvek od Michall »

no to vím.. ale já chci ty věcičky a ne nefunkční nástroje...
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

ahoj,

tohle hlášení by bylo k něčemu, pokud:

1/ bys napsal něco jako:
Ahoj, udělal jsem si novou postavičku s extras runou 5.level a na druhém levelu Purple dragona se mi neobjevil feat "supermegafeat". Místo něj mám njaké podivné DM featy.

Mohl bych ho nějak dostat, prosím?
2/ dal bys to do fora Chyby: Chyby u hráčských postav
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Michall
Příspěvky: 74
Registrován: 21. 3. 2007 12.33

Příspěvek od Michall »

ok.. opravím, já sem právě nevěděl kam...
no já to radši dám kámošovi:D já se v tom nevyznám anglický názvy mi nic neříkaj:D
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Myslím si, že Michallovi jde o featy, které poskytují zmíněnému prestižnímu povolání speciální vlastnosti a schopnosti (Rallying Cry, Heroic Shield, …). Tyto by narozdíl od featů ovládající koně funkční být měly.

Michall mi přijde, že si chtěl PDK jen vyzkoušet, a nevím, do jaké míry je obtížné přečíslovat featy, ovšem pokud by si chtěl PDK zahrát vážněji, možná by bylo vhodné zvážit vydání ještě jednoho HAK hotfixu, protože nepředpokládám, že nové haky jako součást Eq3F3 vyjdou v rozumné době.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Méně chápavý se ozval:
Takže teda prozatím je PDK nezískatelný, je třeba dodat nějaký HAK, který umožní vzít si ten nějaký feat, ale zároveň blokující jízdu každého hráče s featem?

EDIT po ghostovi: Aha.. říkám že jsem méně chápavý, jak na to koukám.. takže HAK je potřeba k tomu aby vůbec PDK mělo smysl jo? :biggrin:
Naposledy upravil(a) Nalk dne 29. 9. 2008 20.58, celkem upraveno 1 x.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Já to pochopil tak, že nedostal featy, které má PDK dostat
Bratrstvo zabanovaných!
Michall
Příspěvky: 74
Registrován: 21. 3. 2007 12.33

Příspěvek od Michall »

jojo... nedostal jsem featy, chtěl jsem si jen vyskoušet délku trvání, protože v singlu mi to hází na pár vteřin a ten štít ani nejde a takl jsem to chtěl vyskoušet, PDK má podporující schopnosti a tak mě napadlo že jelikož na eq je vše něak upravované i časově tak pokud by mi ty podpory vydrželi déle než pár vteřin měl bych perfektní postavu která by podporovala družinu v akcích..

abych to trochu osvěžil měl jsem v plánu to skombinovat s barbarem, má barbatskou řuřivost, a ic vysvětlení?

Půorčí válečník čelí se svopjí družinou útokům nepřátel, zuřivě je seká až odrazí první linii a neodvratně se blíží druhá daleko silnější, naděje na víteství klesá, půlork neváhá a zuřivě se vrhne do davu, jeho odhodlanost a schopnosti dávají celé družině naději na vítěství..

;)
Woxa
Příspěvky: 3698
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

Má někdo tušení, zda má tento problém nějaké řešení?

Na zkoušku jsem si vyexpil postavu, vzal PDK, ale místo těch jeho dvou featů dostává nějaké nepoužitelné "vychytávky"
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Woxa píše:Má někdo tušení, zda má tento problém nějaké řešení?

Na zkoušku jsem si vyexpil postavu, vzal PDK, ale místo těch jeho dvou featů dostává nějaké nepoužitelné "vychytávky"
No, řešení asi má, ale spíš od té doby, co to tu Michall napsal to nikdo neřešil... možná tedy :dntknw:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Olymar
Příspěvky: 1734
Registrován: 2. 2. 2010 23.15

Příspěvek od Olymar »

Pes je zakopán v tom, že labir při úpravě haků, aby byly kompatibilní s novým patchem, zapomněl upravit několik konfiguračních souborů a skriptů. Bohužel, toto může opravit jedině WB na serveru.
Mithirwen Celeavaeil
Odpovědět