Ignorování atmosféry a ostatní věci o jedné výpravě

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Já sem ještě znovu přidám apel na hráče, aby nespoléhali na DM jakožto na záruku toho, že jejich postavy přežijou. Například včera DM umístilo silně varovné popisy atmosféry o tom, že druhý břeh se hemží bandity a přeplutí loďkou tam je nejspíš sebevražda, ale co udělal dav postav? "Hm, jsou tam banditi" a bez dalšího komentáře přepluli. A příkladů by se našlo víc.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Panathian píše:Já sem ještě znovu přidám apel na hráče, aby nespoléhali na DM jakožto na záruku toho, že jejich postavy přežijou. Například včera DM umístilo silně varovné popisy atmosféry o tom, že druhý břeh se hemží bandity a přeplutí loďkou tam je nejspíš sebevražda, ale co udělal dav postav? "Hm, jsou tam banditi" a bez dalšího komentáře přepluli. A příkladů by se našlo víc.
Ohledně toho.. mé postavě ani mě nejde dohlavy, jak může být více banditů neý obyvatel Tirianu a Amfi dohromady :megalol: :megalol:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Re: re

Příspěvek od cybermisa »

Vugi píše: Ohledně toho.. mé postavě ani mě nejde dohlavy, jak může být více banditů neý obyvatel Tirianu a Amfi dohromady :megalol: :megalol:
EQ spawn spusteny skupinou 13 PC, vetsina high level? :shades:
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Vugi »

cybermisa píše:
Vugi píše: Ohledně toho.. mé postavě ani mě nejde dohlavy, jak může být více banditů neý obyvatel Tirianu a Amfi dohromady :megalol: :megalol:
EQ spawn spusteny skupinou 13 PC, vetsina high level? :shades:
Vyjádřil jsem se špatně, spawn chápu, ale IC vysvětlení pro ty počty banditů nechápe postava ani já...
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Panathian píše:Já sem ještě znovu přidám apel na hráče, aby nespoléhali na DM jakožto na záruku toho, že jejich postavy přežijou. Například včera DM umístilo silně varovné popisy atmosféry o tom, že druhý břeh se hemží bandity a přeplutí loďkou tam je nejspíš sebevražda, ale co udělal dav postav? "Hm, jsou tam banditi" a bez dalšího komentáře přepluli. A příkladů by se našlo víc.
Asi se ti ztratilo v logu to, nejdříve bojovníci, lučištníci nás budou z břehu krýt.. :smile:
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Alfray »

Vugi píše:Vyjádřil jsem se špatně, spawn chápu, ale IC vysvětlení pro ty počty banditů nechápe postava ani já...
Ber to z tý lepší stránky, zas jich je teď vo dost míň :smile:
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Vugi píše:
Panathian píše:Já sem ještě znovu přidám apel na hráče, aby nespoléhali na DM jakožto na záruku toho, že jejich postavy přežijou. Například včera DM umístilo silně varovné popisy atmosféry o tom, že druhý břeh se hemží bandity a přeplutí loďkou tam je nejspíš sebevražda, ale co udělal dav postav? "Hm, jsou tam banditi" a bez dalšího komentáře přepluli. A příkladů by se našlo víc.
Ohledně toho.. mé postavě ani mě nejde dohlavy, jak může být více banditů neý obyvatel Tirianu a Amfi dohromady :megalol: :megalol:
Mé postavě ani mě zase nejde do hlavy jak můžeš jít s nějakou skupinou a jen s rucema za zády vobírat mrtvoly.(Prostě se jít jen napakovat a nepomoct ničím ani v boji) :no: Přitom postavy v první linii ztratili tolik peněz za lektvary. (Při tom to není první případ kdy jsem to u tebe viděl)
Naposledy upravil(a) hrusi dne 29. 10. 2008 15.52, celkem upraveno 1 x.
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

Včera tam šli nejdříve průzkumníci, podali hlášení a pak došlo k přepravě.. První jsem tam byl já a Ewka, pak jsem se pro vás vrátil..
Tedy pokud myslíš naší invazi a ne nějakou jinou situaci.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Alfray píše:
Panathian píše:Já sem ještě znovu přidám apel na hráče, aby nespoléhali na DM jakožto na záruku toho, že jejich postavy přežijou. Například včera DM umístilo silně varovné popisy atmosféry o tom, že druhý břeh se hemží bandity a přeplutí loďkou tam je nejspíš sebevražda, ale co udělal dav postav? "Hm, jsou tam banditi" a bez dalšího komentáře přepluli. A příkladů by se našlo víc.
Asi se ti ztratilo v logu to, nejdříve bojovníci, lučištníci nás budou z břehu krýt.. :smile:
Asi sis nevsim, ze Naylun jako jediny z lucistniku opravdu vasi plavbu kryl...
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

The_Balrog píše:Asi sis nevsim, ze Naylun jako jediny z lucistniku opravdu vasi plavbu kryl...
Ne, toho jsem si na druhým břehu nevšim
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

hrusi píše:
Vugi píše:
Panathian píše:Já sem ještě znovu přidám apel na hráče, aby nespoléhali na DM jakožto na záruku toho, že jejich postavy přežijou. Například včera DM umístilo silně varovné popisy atmosféry o tom, že druhý břeh se hemží bandity a přeplutí loďkou tam je nejspíš sebevražda, ale co udělal dav postav? "Hm, jsou tam banditi" a bez dalšího komentáře přepluli. A příkladů by se našlo víc.
Ohledně toho.. mé postavě ani mě nejde dohlavy, jak může být více banditů neý obyvatel Tirianu a Amfi dohromady :megalol: :megalol:
Mé postavě ani mě zase nejde do hlavy jak můžeš jít s nějakou skupinou a jen s rucema za zády vobírat mrtvoly.(Prostě se jít jen napakovat a nepomoct ničím ani v boji) :no: Přitom postavy v první linii ztratili tolik peněz za lektvary. (Při tom to není první případ kdy jsem to u tebe viděl)
Pokud je to jeho charakter, nevidím v tom problém. Tahle věc nepatří na fórum.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Alfray píše:
Panathian píše:Já sem ještě znovu přidám apel na hráče, aby nespoléhali na DM jakožto na záruku toho, že jejich postavy přežijou. Například včera DM umístilo silně varovné popisy atmosféry o tom, že druhý břeh se hemží bandity a přeplutí loďkou tam je nejspíš sebevražda, ale co udělal dav postav? "Hm, jsou tam banditi" a bez dalšího komentáře přepluli. A příkladů by se našlo víc.
Asi se ti ztratilo v logu to, nejdříve bojovníci, lučištníci nás budou z břehu krýt.. :smile:
To jsem postřehl, ale situaci to vůbec nezachránilo ze dvou důvodů: zaprvé by ten rozkaz musel poslechnout i někdo další kromě Nayluna a zadruhý si představ jak v reálu pádluješ v loďce a mágové na druhym břehu ti do ní házej firebally a ostřelujou balistama - moc ti nepomůže, že máš plátovku a jsi bojovník. Ale nechci tady rozebírat tu výpravu, která byla stejně celá strašná. Jen prostě apel na hráče, aby nebrali na lehkou váhu situace s DM a jejich popisy atmosféry.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

[quote="Panathian"][/quote]
PM :clover:
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Panathian píše:Jen prostě apel na hráče, aby nebrali na lehkou váhu situace s DM a jejich popisy atmosféry.
:yes: :yes:

Bohuzel, byly tam jen ty popisy, DM zadne …
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

:clover: Nevím jak ostatní, ale já jak vidím červené NPC ovladané DM tak na 100proc počítám se smrtí, ostatní je jen bonus :megalol:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
psin
Příspěvky: 554
Registrován: 27. 5. 2006 20.11
Bydliště: Plzeň / západní pobřeží EQ

Příspěvek od psin »

Nějak mi nejde do hlavy, že když vás valná většina viděla jak je to "strašný" a "všechno špatně", "že tam všichni umřete", že jste se prostě nezastavili a neřekli: "Já dál nejdu! Je to proti zdravýmu rozumu, vracim se do Tirianu pro posily!" Nebo to někdo z vás řekl, udělal?
Vše má své meze.

Petr Hrozný †, Vilém z Ofenburgu †, Voxeos - NPC, Jakub Poutník - M. I. A. / OFFLINE - NEDOSTUPNÝ
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

.) Par takovych hlasu zaznelo, efekt byl samozrejme nulovy. : )

Zvlast smesne by bylo vyjadreni "jdem pro posily", jelikoz na vyprave byl snad cely PC Tirian a natahat straze k banditum je asi trochu utopie : )

Navic, kdyz se Kat s bojovne vystrcenou bradou hnala dopredu, nasledovana svymi pohunky : )
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Někdo tam vepředu tu hnusnou práci dělat musel no :bigwink:
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

psin píše:Nějak mi nejde do hlavy, že když vás valná většina viděla jak je to "strašný" a "všechno špatně", "že tam všichni umřete", že jste se prostě nezastavili a neřekli: "Já dál nejdu! Je to proti zdravýmu rozumu, vracim se do Tirianu pro posily!" Nebo to někdo z vás řekl, udělal?
nedá mi to nezeptat se, proč to neudělala tvá postava, která tam šla ke všemu sama?
Celá naše výprava tam nebyla jen proto, že se náhodou setkala u průsmyku, slovo dalo slovo a jdem vymlátit bandity. Důvod tam byl, myslím že i víc než jeden (nějak se mi nechce věřit že mi tam šli všichni pro můj meč:) Šlo se s tím, že je jdeme porazit. A byla nás skutečně (malá) armáda - právě proto, že jsme tušili/věděli jak hrozné to tam je. Tedy žádný prvoplánový počin - kdo tam šel vědět s čím má počítat. Tak možná proto.

P.S. hnala bych se i víc, nemít místo hry sadu půlminutových diáčků :crazy:
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

psin píše:Nějak mi nejde do hlavy, že když vás valná většina viděla jak je to "strašný" a "všechno špatně", "že tam všichni umřete", že jste se prostě nezastavili a neřekli: "Já dál nejdu! Je to proti zdravýmu rozumu, vracim se do Tirianu pro posily!" Nebo to někdo z vás řekl, udělal?
Hovori sa tomu viera v toho hore :smile: a On tam ako som pochopil z prispevkov nikto nebol :biggrin: :clover:
Because I'm Batman !!!
Odpovědět