Úpal (a zápal plic)

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Podle me pravidelne zvraceni je nejhorsi trest pro RP hrace.

PS: Kdyz nepocitam nemoci od DM, tak Daemian nikdy nechytil nic a to nemam zadne extras bonusy :smile:
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

cybermisa píše:Podle me pravidelne zvraceni je nejhorsi trest pro RP hrace.

PS: Kdyz nepocitam nemoci od DM, tak Daemian nikdy nechytil nic a to nemam zadne extras bonusy :smile:
Démon s křipkou? :megalol: to by stálo za vidění HEPČÍ *podpálí tirian*
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Re: re

Příspěvek od Darmonlor »

Vugi píše: Démon s křipkou? :megalol: to by stálo za vidění HEPČÍ *podpálí tirian*
Myslím že zrovna tohle by spíš než u Daemiana hrozilo u (bohové s nimi) našich RDD… Slečen Palleas a Stilleto.
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

cybermisa píše:PS: Kdyz nepocitam nemoci od DM, tak Daemian nikdy nechytil nic a to nemam zadne extras bonusy :smile:
Tak ono je to těžké srovnávat, ty jsi DS a máš DS povinnosti, Daemiana tolik nehraješ :bigwink: Ale vím jak si to myslel... opatrnost nadevše..
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Zpet k tematu - vymenit zvraceni za omameni mi prijde jako mnohem lepsi napad. U upalu muze dojit k dezorientaci, chvilkovym ztratam vedomi a tak podobne takze se to mnohem lepe blizi realite, je to do boje stejne neprijemne jako zvraceni ale nikterak to neomezuje RP hrace.

Mimochodem jak jsem rekla ja jsem se Zelem dostala snad jednou kasel a to i prez to ze prvni zimu nemel vubec kozich ale mam na to stesti, nicmene chapu ze jini nemaji a na srazu se toto tema ukazalo jako jedno z mist nejcastejsi kritiky proto jsem chtela to tema zase otevrit. [A bylo mi lito Serinka ktery je jasnym prikladem Darrenova stesti v oblasti chytani teplotnich nemoci]
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Pavel Urban
Příspěvky: 5860
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Mě to nijak tragické nepřijde (taky jsem s nemocemi zadobře), ale souhlasím, že zvracení každou chvíli je na úpal docela síla. To zmámení je dobrý nápad, jen prosím o nepřebíjející animaci (tj. bez vstvávání ze židle apod.). Zvracení bych nevyškrtával úplně, protože mi docela dobře k úpalu sedne), ale přidělil bych mu nějakou malou pravděpodobnost výskytu.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Odpovědět