Parádní fotky/obrázky

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

Obrázek
ani ne tak forma mne zaujala, jako obsah
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

Obrázek
wosáp?
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

Obrázek
mocný estetický dojem z týhle krásky :-O
(Jensen Interceptor Mk.III 1974)
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

Obrázek
"Fooood!"
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Obrázek
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

každá matka miluje své děti

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Tohle je pro onehearta. I vojáci jsou lidi a mají možnost se rozhodovat se...

http://www.youtube.com/watch?v=-EFqmkIK … re=related

Obrázkové video.
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »


Obrázek
This story was about a Japanese wildlife photographer who was killed by a brown bear in Kamchatka, Russia. This was yesterday spread across blogs as his last photo, taken seconds before death. Impressive isn’t it?

fatální
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

OneHeart píše:
***
This story was about a Japanese wildlife photographer who was killed by a brown bear in Kamchatka, Russia. This was yesterday spread across blogs as his last photo, taken seconds before death. Impressive isn’t it?

fatální
teda, když porovnám světla a stíny toho médi, (hlavně dopad světla na čumák který by měl být tím stanem ve stínu), nedá mi to nezeptat se jestli se spíš nejedná o sakra dobře udělaný fake? Máš zdroj těch fotek, myslím nějaký hodnověrný? Přes odkaz se nemůžu nějak doklikat a název stránek mi nic neříká.
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

Braenn píše:
OneHeart píše:
***
This story was about a Japanese wildlife photographer who was killed by a brown bear in Kamchatka, Russia. This was yesterday spread across blogs as his last photo, taken seconds before death. Impressive isn’t it?

fatální
teda, když porovnám světla a stíny toho médi, (hlavně dopad světla na čumák který by měl být tím stanem ve stínu), nedá mi to nezeptat se jestli se spíš nejedná o sakra dobře udělaný fake? Máš zdroj těch fotek, myslím nějaký hodnověrný? Přes odkaz se nemůžu nějak doklikat a název stránek mi nic neříká.
já si také spíše myslím, že to bude fejk. Ať už je či není, ten medvěd docela budí respekt :)
Ale zase je to z englishrussia.com, tam nebejvaj fejky co jsem si všiml.…
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Bas
Příspěvky: 271
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

OneHeart píše:
Braenn píše:
OneHeart píše:
***
This story was about a Japanese wildlife photographer who was killed by a brown bear in Kamchatka, Russia. This was yesterday spread across blogs as his last photo, taken seconds before death. Impressive isn’t it?

fatální
teda, když porovnám světla a stíny toho médi, (hlavně dopad světla na čumák který by měl být tím stanem ve stínu), nedá mi to nezeptat se jestli se spíš nejedná o sakra dobře udělaný fake? Máš zdroj těch fotek, myslím nějaký hodnověrný? Přes odkaz se nemůžu nějak doklikat a název stránek mi nic neříká.
já si také spíše myslím, že to bude fejk. Ať už je či není, ten medvěd docela budí respekt :)
Ale zase je to z englishrussia.com, tam nebejvaj fejky co jsem si všiml.…
Světlo svítí zleva a prosvítá mu na pravou část čumáku....stan teda pokud nejde vidět asi nemá stříšku, takže to možný je. No ale zase když vleze medvěd do stanu, tak první co brát je foťák?…
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

už jen ta pravá (z pohledu levá) noha vypadá divně :)
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Street_cz píše:už jen ta pravá (z pohledu levá) noha vypadá divně :)
Recht, je nějaká mázlá na tom přechodu noha-okolí.… ale stejně si myslím, že převládají spíš pro než proti, takže podle mě je to ne-fake :)
Medvěd má pravděpodobně pořádně hustej kožich, proto to "mázlý"
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Bas
Příspěvky: 271
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

George píše:
Street_cz píše:už jen ta pravá (z pohledu levá) noha vypadá divně :)
Recht, je nějaká mázlá na tom přechodu noha-okolí.… ale stejně si myslím, že převládají spíš pro než proti, takže podle mě je to ne-fake :)
Medvěd má pravděpodobně pořádně hustej kožich, proto to "mázlý"
Většina takovejchle fotek je mázlých :smile: Ono buď měl asi těžko dost času nastavovat expoziční čas, nebo to nechal na programu P a ten vyvážil nedostatek světla ve stanu kratším časem expozice a nižší clonou....jednoduše..čím delší čas, tím tmavší fotka
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

stejně pochybuju, že kdyby někomu vlez do stanu medvěd, že by vzal foťák a fotil :D by ho ejště víc nas...ehm naštval :)
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Street_cz píše:stejně pochybuju, že kdyby někomu vlez do stanu medvěd, že by vzal foťák a fotil :D by ho ejště víc nas...ehm naštval :)
Vo tom ta fotka je, fotek západu slunce je dost, ale takových s medvídkem ne ;)
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

já myslim že to fake je... když se podíváte na stín, kterej by měl vrhat na stan zbytek medvědova těla (vlevo) tak je to jako by byl na tom stanu uplně namáčklej a ještě by muselo slunce svítit uplně debilně nad obzorem aby dokázalo vytvořit takovej stín, kterej přímo navazuje ve stejné rovině na to medvědovo tělo, který je vidět. Pak by ale už nesvítilo na ten čenich a taky ne na to tělo, který je směrem ke stanu... já bych řekl, že je to docela dost povedenej fake, ale fake :smile: Prostě ten stín je FAKT divnej... a navíc se mě zdá ten medvěd až moc přesvětlenej v porovnání s oblohou a okolím venku...
Bas
Příspěvky: 271
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

Street_cz píše:stejně pochybuju, že kdyby někomu vlez do stanu medvěd, že by vzal foťák a fotil :D by ho ejště víc nas...ehm naštval :)
Fotograf:-) Když padá, taky první, co nechce aby se rozbilo je foťák, kdo nefotí, nepochopí :smile:
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Bas píše:
Street_cz píše:stejně pochybuju, že kdyby někomu vlez do stanu medvěd, že by vzal foťák a fotil :D by ho ejště víc nas...ehm naštval :)
Fotograf:-) Když padá, taky první, co nechce aby se rozbilo je foťák, kdo nefotí, nepochopí :smile:
to s tím pádem je logické... to do toho netahej - taky když padám a mám foťák, budu ho tělem bránit, aby se nerozbil a to nemusím být fotograf :)..přecijen to většinou nejsou levné hračky
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Pěkné, ale tipoval bych na fake. Způsob osvětlení medvěda a úhel stínu na něm by seděl na světlo dopadající seshora - přitom čumák má ale strčený do stanu dále než hlavu, takže by měl být už o to víc ve stínu, ale přitom se zleva dost leksne. To by ještě vysvětlila chybějící stříška, ale je to už dost nepravděpodobné. Celková světelnost ve stanu však chybějící stříšce příliš neodpovídá a čenich je osvětlený jen zleva, což neodpovídá původnímu předpokladu světla dopadajícíhé seshora. A hlavně když se podíváte na směr stínů kamenů a rostlin pod medvědem, vypadá to, že světlo jde zprava a slunce je už dost nízko. Tomu by také odpovídalo osvětlení předmětů ve stanu v levém dolním rohu obrázku a vystínování záhybů stanu v levém dolním rohu.

Poznáte fake ? :biggrin:
Obrázek
Naposledy upravil(a) Naylun dne 30. 5. 2009 23.09, celkem upraveno 4 x.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Odpovědět