PGR hláška

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Darthirii
Příspěvky: 148
Registrován: 26. 8. 2008 16.29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darthirii »

hoodedskull píše:OT - ono taky záleží s kým jdete, někteří hráči sou tak "zkušení a rychlí" že než se k nějaké té mrtvolce dostanete, je vybíleno :D
To už je ovšem na hráčích. Rada je snadná, nechodit s nimi.
Amber
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

jo, to záleží na tom s kým jdeš a za jakým účelem...kolem se válelo tolik mrtvolek :), že jsem na ten stříbrnák narazil vlastně náhodou když jsem na ni šlápl (zaleskl se mrcha). A pokud vím, tak se tam ty hromady kostí válely neobrané ještě když jsme odcházeli :) ale to je vlastně úplně mimo :)
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
DenGrasse
Příspěvky: 207
Registrován: 22. 10. 2007 11.51

Příspěvek od DenGrasse »

Takže ještě abych nosil v hlavě seznam věcí, která se dá za kolik prodat a vyhýbal se těm příliš laciným? Opravdu dobré...

Takže loot mohu zase s klidem opustit, byl to jen takový pokus. Ano, postava byla skrytá, takže proto asi ta větší penalizace, ale to že mi rovnou (po tomto prvním pokusu) naskočí hláška, že bych měl výběr z lootu omezit, mi přišlo komické. A jestliže teď slyším, že jiní na výpravách obírají mrtvoly, aniž by jim to s PGR hýbalo, nezbývá než nad tím pokrčit rameny... prostě logika toho systému mi jaksi uniká.
Díky všem za komentáře.
malinový harwester a arcilooter
hoodedskull
Příspěvky: 86
Registrován: 28. 12. 2008 11.21

Příspěvek od hoodedskull »

To je pak jasny, po jednom takovem uchmatu v jiz prazne lokaci dungu sem taky chmatnul po obsahu jisteho zasobniku v hidu a lup, hláska a minuska byla na svete, treba na totok si davat pozor no :) ono se to zas do plusu po case narovnalo.
_________________
GID: hoodedskull
Irma Střapatá - průzkumníčka a hudebníčka
Ramcen syn Erlordův - mistr řemesla kamenického
Thaldor Rakhum - poustevník z Fagadu

"Kdo s hrdostí nepřizná vlastní chyby, nemá hrdost!" Charles Dickens
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Já jsem v hidu taky obral mrtvoly a vybral poklady a skočila mi třeba jen regenerace 1 hodinu. A to jsem byl na nule. Myslim že si byl na hranici něčeho Grasi.
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Moje osobní zkušenost je taková, že po vyšplhání na nulu (přesnou nulu pomocí neutrální hry) a následném vybrání v HIDE my to kleplo na 4 neutárlní a 1 hodinu dobrý hry. (musim se přiznat, že do tý doby než se změnil systém na to, že když jde člověk lootit sám a má z toho mě%Dák už jsem na truhlu pytel nebo něco podobnýho ani nesáhnul.) :clover:
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Je třeba si uvědomit, že PGR určuje i časový poměr mezi jednotlivými činnostmi ve hře. Pokud jsi se tedy nalogoval jednou za rok a prohrábl pár inventářů v hidu, přičemž jsi nedělal žádnou jinou činnost, je to jasné.
Kraki Skengdrang
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Jon píše:
To si uvědomuju neboj. :smile: Jen jsem chtěl ostatní obohatit ostatní o moji zkušenost. A mezi tím jsem hrál postavu to se neboj.

Je co by mě zajímalo: Jestli je nějak ošetřeno, když se jde na výpravu ve větším počtu lidí, tak většinou bejvá určenej jeden, co všechno pobírá, vybírá poklady a obírá potvory. Tak teoreticky je PRG sráženo jen jemu a dalo by se říct, že to odnese za ostatní.
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
dave
Příspěvky: 141
Registrován: 2. 7. 2007 23.32

Příspěvek od dave »

Když se na to teda ptáš...
Byl jsem určen na vybírání pokladů na poslední výpravě většího počtu lidí a i když jsem nakonec nebyl sám kdo něco sebral, tak toho bylo poměrně dost. Žádného pohybu PRG jsem si nevšiml.
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

dave píše:Když se na to teda ptáš...
Byl jsem určen na vybírání pokladů na poslední výpravě většího počtu lidí a i když jsem nakonec nebyl sám kdo něco sebral, tak toho bylo poměrně dost. Žádného pohybu PRG jsem si nevšiml.
Není možné, že jsi měl nahráno a tak se to neprojevilo?
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Kapik
Příspěvky: 400
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

hrusi píše:
dave píše:Když se na to teda ptáš...
Byl jsem určen na vybírání pokladů na poslední výpravě většího počtu lidí a i když jsem nakonec nebyl sám kdo něco sebral, tak toho bylo poměrně dost. Žádného pohybu PRG jsem si nevšiml.
Není možné, že jsi měl nahráno a tak se to neprojevilo?
anebo je možné že ve více hráčích máš jednak rostoucí PGR za to že si ve skupině(nebop nějaký bonus při hře, nevim přesně), a většinou se i toho pěkně hraje, takže PGR neklesá takovým rapidním způsobem
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
dave
Příspěvky: 141
Registrován: 2. 7. 2007 23.32

Příspěvek od dave »

hrusi píše:Není možné, že jsi měl nahráno a tak se to neprojevilo?
Kapik píše:anebo je možné že ve více hráčích máš jednak rostoucí PGR za to že si ve skupině(nebop nějaký bonus při hře, nevim přesně), a většinou se i toho pěkně hraje, takže PGR neklesá takovým rapidním způsobem
Možný je všechno... nahráno jsem měl :-)
hrusi
Příspěvky: 393
Registrován: 11. 7. 2008 18.18

Příspěvek od hrusi »

Právě mě to zajímalo, protože se mi to osobně jednou stalo něco podobného. Šli jsme se skupinooou už se přesně nepamatuju pět možná více lidí. Já, poněvadž postava je zloděj jsem otvíral a vybíral poklady. Pak mi tak blesklo hlavou co asi dělá PRG, když jsem se kouknul kolik mam hodin na regeneraci skoro jsem ani nevěřil. :biggrin: (tušim, že to tenkrát bylo snad 30 hodin při neutrální hře) Proto se ptam potom co je upraven systém pokladů, jestli je to nějak ošetřeno, aby ten chudák(co vybírá) při té výpravě nedostal snad i BAN. :smile:
Pro vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

hrusi píše:Právě mě to zajímalo, protože se mi to osobně jednou stalo něco podobného. Šli jsme se skupinooou už se přesně nepamatuju pět možná více lidí. Já, poněvadž postava je zloděj jsem otvíral a vybíral poklady. Pak mi tak blesklo hlavou co asi dělá PRG, když jsem se kouknul kolik mam hodin na regeneraci skoro jsem ani nevěřil. :biggrin: (tušim, že to tenkrát bylo snad 30 hodin při neutrální hře) Proto se ptam potom co je upraven systém pokladů, jestli je to nějak ošetřeno, aby ten chudák(co vybírá) při té výpravě nedostal snad i BAN. :smile:
Stejně tak pokud se jde na nějakou výpravu pro surovinové zdroje, ti, co to oddřeli počítali s jistou velkou regenerací a ti, co je buffovali jen okolo seděli a usmívali se s přibívajícím PGR.
Nevím, jestli je to od tý doby nějak upravený, ale tak to dřív bývalo.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Odpovědět