Padání NWN

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Prvni tusim, hned co jsi to vydal, ja sem to zkusila asi jen trikrat a pak to vzdala protoze odinstalovat a nainstalovat NWN pokazde kvuli tomu bylo docela zdlouhave.

Jeste jsem si vzpomela na dalsi zajimavost. Pokazde se to stalo presne takhle: Nainstaluju mod, spustim a prvni spusteni vse v poradku, mod fungoval, reflexivni materialy taky. Vypnu hru a zapnu ji znova a uz to neslo. Zapnu reflexivni materialy a zmizi mi vsechny PC a NPC, nezustanou ani blank modely a vubec nezalezi na tom jestli postava na sobe ma neco co to mapovani vyuziva nebo ne. A i kdyz mod odintsaluju tak to tak zustane. Ze vsech tri pokusu vzdycky takhle, prvni spusteni to bylo v poradku. A nepouzila jsem zadny jiny mod nebo override a vse fungovalo bez ohledu na pocet zapnuti/vypnuti dokud jsem nenainstalovala tvuj mod.

Pro me je to naprosta zahada...
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Dr.Lizard
Příspěvky: 238
Registrován: 13. 4. 2009 13.51
Bydliště: Konec světa

Příspěvek od Dr.Lizard »

Wendigo píše:V tom pripade ti pomuze reinstal NWN.…
zdlouhavá a otravná reinstalece nepomohla, problém se vyskytl cca 3 minuty po vstupu do hry.
Přijímám další návrhy

Pozn.: format C: není návrh
Ludwig von Vergesenburg - "Jen jsem potřeboval na toaletu.… Deska říkáte."
Hubert Boural mladší - už jen nostalgie
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

Wendigo píše:Prvni tusim, hned co jsi to vydal, ja sem to zkusila asi jen trikrat a pak to vzdala protoze odinstalovat a nainstalovat NWN pokazde kvuli tomu bylo docela zdlouhave.
Zkus druhou verzi. A nejlepší by bylo, kdyby jsi to zkusila monitorovaně v programu Total Uninstall (původně je to program k navrácení systému do stavu před instalací nových programů - udělá analýzu systému, nainstaluje nový program a udělá komparační analýzu -> rozdíly zobrazí a umožní zvrátit). Ale o tom více raději až v PM, pokud o to budeš mít zájem.

Dr.Lizard: Já bych to viděl na chybu grafiky, ale jako kusu hardwaru. Jaká grafika to je, jak je stará, jaké má teploty a je přetaktovávaná? A co jiné hry?

EDIT: A pokud ti to háže BSOD tak jaký je to výpis?
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
Sethiel
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

Dr.Lizard píše:
Wendigo píše:V tom pripade ti pomuze reinstal NWN.…
zdlouhavá a otravná reinstalece nepomohla, problém se vyskytl cca 3 minuty po vstupu do hry.
Přijímám další návrhy

Pozn.: format C: není návrh
V případě takovýchhle problémů grafiky ve hře bych řekl, že jsou čtyři hlavní možný příčiny. Chyba hry, chyba ovladačů, chyba DirectX a chyba Windows. Pokud to není hra ani ovladače (tj. to, co už jsi zkoušel přeinstalovat), jako další bych zkusil DirectX … už se mi stalo, že instalace hry mi poškodila nainstalovanej DirectX a pak jsem dost koukal, když mi ostatní hry vždycky naskočily jen jako černá obrazovka.
Imagination is the only weapon in the war against reality.
Uživatelský avatar
Dr.Lizard
Příspěvky: 238
Registrován: 13. 4. 2009 13.51
Bydliště: Konec světa

Příspěvek od Dr.Lizard »

Roma píše: Dr.Lizard: Já bych to viděl na chybu grafiky, ale jako kusu hardwaru. Jaká grafika to je, jak je stará, jaké má teploty a je přetaktovávaná? A co jiné hry?

EDIT: A pokud ti to háže BSOD tak jaký je to výpis?
GeForce 8600 GT, stráří necelý rok. tepolotka lehce nad 50, v taktování jsem se nehrabal takže tovární. Jiné hry no jediné další co pouštím je MTWII a to běhá v pohodě.
nic to neháže, vetšinou to zklopím hned jak začne zrnění dvakrát jsem to nestlihl a to pak zamrzlo na hard reset
Ludwig von Vergesenburg - "Jen jsem potřeboval na toaletu.… Deska říkáte."
Hubert Boural mladší - už jen nostalgie
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

DirectX bych nezkoušel, protože NWN běží pod OpenGL
A singl v NWN dělá co?

EDIT: Jinak bych zkusil PowerStrip a vynutit jiné nastavení, a třeba i snížení frekvence jadra a pameti.
Trošku se tady o tom píše tady viewtopic.php?p=40563#40563 Popřípadě PM
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
Uživatelský avatar
Dr.Lizard
Příspěvky: 238
Registrován: 13. 4. 2009 13.51
Bydliště: Konec světa

Příspěvek od Dr.Lizard »

Power strip jsem zkoušel moc jsem si s ním nepotykal.
V singlu se po krátkém testu problém nevyskytl, zřejmě to bude něco přímo na EQ
Ještě jsem se v tom rochňal nakonec jsem zkusil snížit všechna nastavení na minimum a nevím, zatím to tu chvíli běželo, nebo jsem se nestřetl s tím efektem kerej mi to rozhasí. Uvídím, zatím díky za ochotu
Ludwig von Vergesenburg - "Jen jsem potřeboval na toaletu.… Deska říkáte."
Hubert Boural mladší - už jen nostalgie
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

Zrovna jsem narazil na FurMark nož je OpenGL benchmark http://www.geeks3d.com/20090703/furmark … s-is-back/ dej mu Stability test a chvilku koukje na chlupatý kroužek... schválně, jestli se sekne.
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 522
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Prosím o pomoc :helpsmilie: , na eq, se můžu normálně připojit založit si novou postavu, nebo hrát už založené, ale jedna jedniná postava se mi bugla tak, že když se za ní připojim, načte se mi lokace kde je a hned po načtení to spadne do hlášky "neodesílat". Předem děkuju za pomoc.
Sethiel
Příspěvky: 286
Registrován: 14. 4. 2008 19.23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethiel »

hemendo píše:Prosím o pomoc :helpsmilie: , na eq, se můžu normálně připojit založit si novou postavu, nebo hrát už založené, ale jedna jedniná postava se mi bugla tak, že když se za ní připojim, načte se mi lokace kde je a hned po načtení to spadne do hlášky "neodesílat". Předem děkuju za pomoc.
Tohle se nám dělo, ale už nevím, za jakých okolností ani jak jsme to vyřešili. Zkus zkrouhnout grafiku i efekty na minimum a otestovat.
Imagination is the only weapon in the war against reality.
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Pokud ani to nepomůže (hlavně vypnout efekty vody), budeš muset poprosit o pomoc DM, který tvoji psotavu teleportuje, než se ti lokace načte. Myslím, že se to dá vyřešit i tak.
Bratrstvo zabanovaných!
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

Tohle se stavalo Darmovi kdysi davno a nakonec jsme to museli resit tak ze prez nektere lokace [tusim ze v pousti] jsem ho musela lognout ja a postavu mu prevest.

Nakonec jsme tusim zjistili ze se tam spatne nacitala nejaky efekt ktery se zacyklil a schodil cely NWN.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Odpovědět