RŮZNÉ OČI, STEJNÁ MÍSTA

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Gran píše:Šlo by nějak zkonkretizovat tu "situačku"? "Mithallirské útesy" je vskutku málo.
jak jsi si mohl všimnout, hned po tom, co to akruo řekl, jsem ho o to požádal.

Zbrklý moc padawane jsi, času vyčkej svého.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

Balrog: to byl joke s malbyschopností :D IC nemám důvod něco malovat...:) jen si musím najít důvod, abych se zašel mrknout na utesy, at vůbec vím jak vypadaj.…(ale už mám v hlavě ideu :bleh: )
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Bas
Příspěvky: 271
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

Bude se dát i fotit podle daného tématu? Jako IC věci, ale vyfotit je v IR světě(teda spíš jím podobný) Plánuju na vánoce digitální zrcadlovku a hodlám fotit krajinky, i když na útesy ve Znojmě fakt nenarazím :megalol:
Jen kdyby se náhodou vyskytla podobná "lokace" v IR světě, tak jestli to taky platí :smile:
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

podle mě "mithallirské útesy" jsou jasné zadání :)… prostě nějak ztvárnit útesy z lokace Mithallir, útesy (nebo jak se to přesně jmenuje)… kdyby akuro napsal "mithallirské cvičiště" tak to je v té stejné lokaci ale prostě se člověk nesoustředí na útesy ale na cvičiště... a i když je postava na druhé straně desky, je přece otázka pár minut udělat si "nějakou" další postavu tam kde je potřeba...hm? ;)… mimochodem...já už mám nakresleno :bleh: :biggrin: ještě nascanovat a sem ready :smile:
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

magnumik píše:podle mě "mithallirské útesy" jsou jasné zadání :)… prostě nějak ztvárnit útesy z lokace Mithallir, útesy (nebo jak se to přesně jmenuje)… kdyby akuro napsal "mithallirské cvičiště" tak to je v té stejné lokaci ale prostě se člověk nesoustředí na útesy ale na cvičiště... a i když je postava na druhé straně desky, je přece otázka pár minut udělat si "nějakou" další postavu tam kde je potřeba...hm? ;)… mimochodem...já už mám nakresleno :bleh: :biggrin: ještě nascanovat a sem ready :smile:
To ano, ale víš jak na útesy se lze dívat od moře nahoru nebo z útesu dolů :) Nechci to omezovat nějak úplně, ale pro podobnost by se to hodilo, už tak bude každý kreslit jiný úhel, z jiného místa, na jinou stranu atp.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Jak já bych se rád přidal, ale moje "kresba" je no.. "silně technická" (když se povede tak to vypadá jako stínovaný plán nebo rys).. Ale zkusit to můžu...takže Útesy Mithallirské..no dobře, to je výzva. Pak mi neříkejte že jsem vás nevaroval. :bleh:
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

jo no :) o to právě jde :) at si každej vybere pohled co se mu líbí... to si myslim já :) ale pokud to chcete pak nějak objektivnějš hodnotit, jakože "kdo to nakreslil nejlíp" tak je mě to jedno, ale já to mám z pohldedu od moře na útesy a kreslit znova mě ani nehne :megalol:
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

magnumik píše:jo no :) o to právě jde :) at si každej vybere pohled co se mu líbí... to si myslim já :) ale pokud to chcete pak nějak objektivnějš hodnotit, jakože "kdo to nakreslil nejlíp" tak je mě to jedno, ale já to mám z pohldedu od moře na útesy a kreslit znova mě ani nehne :megalol:
Ono se to právě NEMÁ hodnotit, spíš porovnat kdo má jaký náhled na danou oblast.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

no dyt to říkám :D at si "to co se má kreslit" nakreslí každej z jakýho úhlu chce...:) at už zhora dolu, zespoda nahoru, zprava doleva, od moře k útesům, od útesům k moři... no ne?… šak je to aj v úvodním slovu Balroga... :smile:
The_Balrog píše:Téma bude i víc konkrétní. Nebude znít "Tirian", to je moc všeobecné a nemůžeme na něm tak dobře ukázat různé pohledy.
labir
Příspěvky: 6702
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

magnumik píše:no dyt to říkám :D at si "to co se má kreslit" nakreslí každej z jakýho úhlu chce...:) at už zhora dolu, zespoda nahoru, zprava doleva, od moře k útesům, od útesům k moři... no ne?… šak je to aj v úvodním slovu Balroga... :smile:
Ha skvěle...půdorys to bude pro mě!
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

:wow: :megalol: sem na to zvědavej :biggrin:
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Jen takový nápad…
Co takhle přidat víc forem umění než jen kresbu, aby se mohli zapojit i disgrafici? Třeba menší povídku (pokud možno bez IC podkladů, nebo alespoň nevynášející důležité informace) vázající se na dané téma, báseň, klidně i haiku… Alespoň by byl výsledek pestřejší a některými z výsledků by se dala třeba i obohatit IC knihovna :bigwink:
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

hm.. Mithalirské útesy dle mého jsou dost přesné ne?

Je jen na umělci jak zadané téma zpracuje ;) :shades:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

...a ještě takový nápad:

Co takhle neztvárňovat jenom místa, ale i události.. dle mého názoru je to taky dobré.…
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Chci se optat jak dohodnem první termín, do příštího pátku? (12.12.08)
Opravuji..Balrog psal 15. tak tedy 15.12
Naposledy upravil(a) NiamCK dne 5. 12. 2008 18.45, celkem upraveno 1 x.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Jiper
Příspěvky: 150
Registrován: 24. 12. 2006 15.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiper »

Jee, to se to rozjelo :D Úhel bych nechal... jak je libo. Na útesy, z útesů, v útesech... co se týče nejen míst, ale situací - to bych taky nechal na každym volně. Já umim lokace, Niam umí zase spíš figury, takže když si tam dá někdo figury nebo já nevim... přistane na Mithallirských útesech ufo,… já bych to nechal na každym...
"Inu, rád bych..." Zachariash
Pavel Urban
Příspěvky: 5860
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Mě se taky spíš zamlouvá zadaní tématu a malíři/kreslíři čiňte se podle svého (počasí, úhel pohledu, nálada kompozice atd.).
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

:shades:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Gran
Příspěvky: 913
Registrován: 18. 9. 2006 13.26
Bydliště: Pražské království
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gran »

ok ok... snad to teda stihnu ;)
Eigmar, syn Igmarův - Zatčen a zabit
Galf Steel - Zatčen, vyhnán a zabit
Areena Welteel - Servírka v krčmě U Umrlce
Khadur, syn Aghda - Zabit a obětován
Sebastian Gall - Zemřel na útěku
Mona Taret - Pohledná servírka, kdo ví, kde skončila
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Tak já to ještě pro jistotu jednou shrnu : )

Po příštím víkendu, 15. 12., se tu sejdou kresby na téma Mithalirské útesy, což je ta lokace jak je chrám Solara a cvičiště, ale tyhle dvě stavvby by neměly být hlavním motivem.

Účastnit se může každý, kdo chce. S povídkami se nepočítá, neboť tohle bylo smýšleno spíš jako galerie - soubor různých momentek z Equlibrie.


Hodně štěstí, přátelé : )
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Odpovědět