RŮZNÉ OČI, STEJNÁ MÍSTA

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Akira píše:Osudu neutečeš
-je to bohužel jen taková skica, protože jsem časově nestíhal-
Uf, tak tohle na mě hodně zapůsobilo…
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

nemám rád krajinky, ale co příště se přidám taky takže prosím další téma??
PODPIS
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

A ve větší velikosti k sehnání zde : http://fc04.deviantart.com/fs38/f/2008/ … NiamCK.jpg
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Darmonlor
Příspěvky: 797
Registrován: 8. 2. 2007 17.12

Příspěvek od Darmonlor »

Mohl bych poprosit, zvlášť u kreseb, o ukládání do nějakého normálního formátu který samovolně nemrší obraz, třeba .png? :D Ta komprese někdy dělá strašné věci…
Don't Dream It - Be It <i>Dr. Frank-N-Furter</i>

Amelia Wil Tesla Seyruun
Falik
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

malování webdesignera ala photoshop :) teda zasekl jsem se na tom na 2 - 3hoďky :) škoda že nemám tablet

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

edit: nechci tím nikoho urazit hlavně ne opravdové ruční malovače :)
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Tomyn: ale tak pěkný, ne že ne ;)

Niam: Tak koukám, žes nakonec ten travovej brush úspěšně použila :D

Akira: to tvoje už je na hranici. Rozmýšlel jsem, jestli ti to uznat, ale nakonec se za obrázek někdo přimluvil a já uznávám, že to je "poprvé". Jako tenhle zvláštní žánrovej obrázek, kterej se útesů týká jen tím, že nad tím je kus čáry jako útes není vůbec to, co jsem měl na mysli, když jsem tenhle topic zakládal.
Obrázek se prostě nezabývá útesy - ty tam jsou jen jako kulisa, bez kterých by se to obešlo.

Děkuju vám všem za prima obrázky, vcelku čučím, kolik lidí se zapojilo - každého obrázku si vážím! :)
Pár jsem jich při nahrávání ke mně na web osekal (černý růžky) a upravil kompresi u těch, u kterých to nevadilo.
Naposledy upravil(a) The_Balrog dne 15. 12. 2008 15.47, celkem upraveno 1 x.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Fer - zatím bych chtěl vyhlásit hledání dalšího námětu. Obrázky by se sešly zhruba na Nový Rok (±pár dní, pro ty, co budou vyspávat opice a vracet se z prázdnin mimo civilizaci. Čili v pondělí po Novém Roce. 5.1.2009.

Takže, kdo dřív přijde - ten zadává další : )
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

The_Balrog píše:Tomyn: ale tak pěkný, ne že ne ;)

Niam: Tak koukám, žes nakonec ten travovej brush úspěšně použila :D

Akira: to tvoje už je na hranici. Rozmýšlel jsem, jestli ti to uznat, ale nakonec se za obrázek někdo přimluvil a já uznávám, že to je "poprvé". Jako tenhle zvláštní žánrovej obrázek, kterej se útesů týká jen tím, že nad tím je kus čáry jako útes není vůbec to, co jsem měl na mysli, když jsem tenhle topic zakládal.
Obrázek se prostě nezabývá útesy - ty tam jsou jen jako kulisa, bez kterých by se to obešlo.

Děkuju vám všem za prima obrázky, vcelku čučím, kolik lidí se zapojilo - každého obrázku si vážím! :)
Pár jsem jich při nahrávání ke mně na web osekal (černý růžky) a upravil kompresi u těch, u kterých to nevadilo.
Ne ne, uspěšně je tráva dělaná stéblo po stéblu ručně...někteří mohou potvrdit ICQ status - Nenávidím trávu, který tam přetrvával dlouhé hodiny :D (A mnozí se mě ptali - je Niam odkdy hulíš?)
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

EH ._O
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

tak to je vtipný :)

jinak bych měl námět, ale nevím jestli ho mám specifikovat, ale bylo by fajn teď nějaká budova třeba před Hargolem (nojo specifikuji :bleh: ), nebo třeba Mithalirský hrad nebo něco v Tiru bo Amfi, hospoda u spláleniště mě teď napadla to by mohlo být pěkný :) prostě nějaká bouda budka :biggrin:
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

tak se rozhodni.

bouda pred hargolem nebude, protoze tam krome dvou stanu zadna neni :D
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

tak jo no :) mě se líbí ta hospoda u spáleniště :) a kdyby se to nelíbilo ostatním tak Mithalirský hrad
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

HOSPODA U SPÁLENIŠTĚ do 5.1.2009
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Prosím někoho o screen, vůbec netuším jak to tam vypadá. Vím kde to je a vím o co se jedná, ale nebyl jsem tam.… dlouho :)
Kraki Skengdrang
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

To balrog: tak to se kámo docela mýlíš, bez útesů (jak ty říkáš jakési čáry by se to neobešlo, protože je to s nimi přímo spjato...a pokud se nemýlím, neměl by jsi rozhodovat o tom co se k tomu hodí nebo ne..nikdo tu nemluvil o žánru krajinka...byla tu řeč o mithalirských útesech a pohledu autora na ně....taky neřeším, že na tvým obrázku vidím jen měsíc :blink: no nic...dobrého po málu...já se zase někdy ozvu
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

já se omlouvám, ale hospodu u spáleniště opravdu neznám :) nějaká nová lokace?
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

tady je zjasněný balrogův obrázek :)

Obrázek
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

The_Balrog píše:EH ._O

Není to náročný, jenom otravný. Zkus si to, vezmi obrázek cca 1000X1000 obr.bodů , dej si tmavé pozadí (barva je už na tobe :D) To pozadí lehce ztmav a zesvětli podle toho kde má být podklad osvětlený nebo jde třeba do stínu nebo z kopce a nahoru univerzální světlou. Velikost štětce je 3 obr.body, měl by být v základní paletě mezi prvními. No a pak už jen stébluješ odzadu dopředu . Nakonci doladíš tmavost stébel nástrojema zesvětlit nebo ztmavit a je to :)

(Možná dodám drobnej tutoriál)

magnumik píše:já se omlouvám, ale hospodu u spáleniště opravdu neznám :) nějaká nová lokace?
Pokusím se dodat pár fot télokace ke stáhnutí pro mimoříšské a jiné endemity :)

Edit: Pár scr z hospody pro ty, co jí neznají : http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/766 … .63MB.html
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

NiamCK píše:

Není to náročný, jenom otravný. Zkus si to, vezmi obrázek cca 1000X1000 obr.bodů , dej si tmavé pozadí (barva je už na tobe :D) To pozadí lehce ztmav a zesvětli podle toho kde má být podklad osvětlený nebo jde třeba do stínu nebo z kopce a nahoru univerzální světlou. Velikost štětce je 3 obr.body, měl by být v základní paletě mezi prvními. No a pak už jen stébluješ odzadu dopředu . Nakonci doladíš tmavost stébel nástrojema zesvětlit nebo ztmavit a je to :)

(Možná dodám drobnej tutoriál)
mnoo jo, ale když použiješ ten PS trávovej brush, tak do dopadne skorouplně stejně. Tak jako Respekt za tu trpělivost, já bych asi rozkousal pero a pak se vztekal, ze nemám čím kreslit : )
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

když kreslíš pérem tak to jde, ale co když kreslíš myší to je na psychárnu :)
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Odpovědět