RŮZNÉ OČI, STEJNÁ MÍSTA

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Jon píše:
jéé bez toho oběšence to ztrácí hlavní námět :no:

edit: a to neříkám z nějaké morbidní zvrhlosti, prostě je to hezčí:)
Naposledy upravil(a) Braenn dne 15. 12. 2008 18.48, celkem upraveno 1 x.
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

braenn: já už videl tu s viselcem..i mě tam chybí
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

speciální black edice pro mistra magnumíka

Obrázek
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

Opravdu moc hezké obrázky! Mě osobně uchvátil obrázek Niam.. úplně vidím.. jak si vítr hraje se stébly trávy, ten čas jí věnovaný se opravdu vyplatil! Ta atmosféra mě pohltila :clap_1:
Pro náboj emocí, se mi líbil Akirův.. a pak.. miluju oblaka.. takže Tomynova bouře nad útesy je něco pro mě!
Jinak si myslím, že by bylo škoda ničit nejhodnotnější téma na fóru tím, že by se nějaké obrázky vyřadily. Každý si tu něco najde a postavy nemusí být nutně na škodu :bigwink:
Jo a doufám, že časem sem dodá obrázky k daným tématům i Jip.. protože na ně se fakt těším :dribble:
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Tomyn píše:speciální black edice pro mistra magnumíka
To teda nevim na co narážíš :biggrin: a když už, tak ti tam chybí holčička na houpačce :bleh:
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

magnumik píše:
Tomyn píše:speciální black edice pro mistra magnumíka
To teda nevim na co narážíš :biggrin: a když už, tak ti tam chybí holčička na houpačce :bleh:
nojo mě napadlo jí tam dát ale zas na druhou stranu co by dělala holčička na stromu u utesu :) dost nebezpečné :)
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Jiper
Příspěvky: 150
Registrován: 24. 12. 2006 15.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jiper »

Velká omluva všem, že zrovna já klamu, obrázek dodám během tohoto týdne...skicy mám (Balrog potvrdí), ale půlroční výtvarný zkoušky mi dávaj fakt zabrat. Po odevzdání to sem hodim, během týdne... rozhodně to neni taktika "mrknu na všecky a pak hodim svoje"… každopádně lidi,… mazec, fakt pěkný práce, překvapili jste :)
"Inu, rád bych..." Zachariash
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

tak nakonec jsem neodolal a opravil tu chybku v black edition pro magnumíka :)

viz. tu: viewtopic.php?p=58704#58704

edit: možná bude potřeba reload stránky
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Oooo, taková dřina jen kvůli mě :biggrin: to si dám asi za rámeček :biggrin: a co gif jak padá ze skály protože se moc zhoupla? :bleh: :biggrin:
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

magnumik píše:Oooo, taková dřina jen kvůli mě :biggrin: to si dám asi za rámeček :biggrin: a co gif jak padá ze skály protože se moc zhoupla? :bleh: :biggrin:
no to teda už je moc :) ale myslím že kdybych to udělal přes flash to by šlo :)
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

no helec tak mi to fakt nedalo a prostě sem to musel udělat :)
Obrázek
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

:megalol: :megalol: :megalol: tak to je masakr :biggrin: dík :biggrin:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Nifredil píše:Jinak si myslím, že by bylo škoda ničit nejhodnotnější téma na fóru tím, že by se nějaké obrázky vyřadily. Každý si tu něco najde a postavy nemusí být nutně na škodu :bigwink:
Postavy na škodu nejsou, ale tenhle thread je zamýšlený určitým způsobem. Tamto se sem nehodí, stejně jako se tenhle obrázek nehodí pro téma "cesta do amfiberai", tenhle obrázek by se nehodil na "náměstí v Amfiberai" a koupající se alkaran by se nehodila na "mithalirské útesy". Stejně tak bych nebyl rád, když sem někdo dá obrázek dvou trpaslíků u stolu s pivem a nazve ho "hospoda u spálniště".

Neřekl jsem, že ten obázek je špatný a že ho vyřazuju proto.

jestli tohle výše uvedené někdo nedokázal pochopit a vztahuje si to jako invektivu proti své osobě, to fakt není můj problém.
Naposledy upravil(a) The_Balrog dne 16. 12. 2008 12.27, celkem upraveno 1 x.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Nifredil
Příspěvky: 381
Registrován: 28. 4. 2007 12.16
Bydliště: Lesy... louky

Příspěvek od Nifredil »

The_Balrog píše:
Nifredil píše:Jinak si myslím, že by bylo škoda ničit nejhodnotnější téma na fóru tím, že by se nějaké obrázky vyřadily. Každý si tu něco najde a postavy nemusí být nutně na škodu :bigwink:
Postavy na škodu nejsou, ale tenhle thread je zamýšlený určitým způsobem. Tamto se sem nehodí, stejně jako se tenhle obrázek nehodí pro téma "cesta do amfiberai", tenhle obrázek by se nehodil na "náměstí v Amfiberai" a koupající se alkaran by se nehodila na "mithalirské útesy".

Neřekl jsem, že ten obázek je špatný a že ho vyřazuju proto.

jestli tohle výše uvedené někdo nedokázal pochopit a vztahuje si to jako invektivu proti své osobě, to fakt není můj problém.


JE TO ŠKODA TŘÍŠTIT. Já myslím, že to útesy vystihlo, byly tam vidět dost. V zadání nebyl napsáno: bez postav. Ale jak chceš. A taky si myslím, že osobně to tu nikdo nebral *chlácholivě se usměje*
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

zaplať bohové za cenzůru :bigwink: jsem rád, že vím, že pokud něco já ( i několik ostatních lidí) vidí něco svůma očima (což je v zadání), někdo jiný "svýma očima" určuje, že je to dobře/špatně ….tohle už tu tuším bylo před 19 lety

a můžu ubezpečit, že to rozhodně neberu nijak osobně, spíš se tomu směju
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
photter
Příspěvky: 1348
Registrován: 18. 2. 2006 22.43
Bydliště: Arnudenské císařství
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od photter »

různé ale schválené oči, stejná místa :megalol: :megalol:

ale smrádek, jak se houpe vedle viselce je boží :bigwink:
...terribilis ut castrorum acies ordinata...

"Bohové přicházejí a odcházejí, elfky zůstávaj." Âsar
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

The_Balrog píše: Postavy na škodu nejsou, ale tenhle thread je zamýšlený určitým způsobem...
tak ted jsem z toho zjelenovatělej uplně
Odpovídá obrázek zadání? ………… Ano odpovídá a má i něco navíc
Bylo v zadání bez postav? …………… Ne nebylo
a další
Tohle mi přijde zbytečné
je škoda že když někdo třeba neúmyslně nepochopil jak píšeš hore jakým určitým zůsobem je Thread zamýšlený žes ho hned odpích do role nechtěných, ale protože je to první kolo trpěných autorů.
Co takhle zkusit zadání víc specifikovat?
Než začneme autory pěkných obrázků někam přesouvat a rozřazovat.
doufám že nejsem OT ale myslím, že tady bychom měli říkat co se nám líbí a nelíbí
PODPIS
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

tak hele

jako zakladatel threadu snad mám právo tu vyjádřit svůj názor. Jestli sis mohl všimnout, tak akirákův pbrázek jsem nevyškrtl, pouze k němu dal připomínku a v několika dalších postech jsem se snažil svoji vizi upřesnit. Do komunistů a cenzorů mi tu začal nadávat někdo jiný.

Nevím, co víc jsem pro to mohl udělat. Postavit se na hlavu a psát příspěvky ušima?

Ne, sorry, ale jeho příspěvek mi přijde jako další kňourání uraženýho ega, říct tohle někdo mně, tak prostě řeknu OK, příště to udělám jinak, nebo příště to teda asi kreslit nebudu, protože já musím mít na obrázku srdceryvné téma.

Spíš je pro mne smutný, když mi tu lidi začínají vysvětlovat, jak moc se já mýlím.

A moc slušných odpovědí mne na to nenapadá.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

heh...to bych vážně rád věděl, proč bych měl kňourat? a uražený ego? tomu teď nerozumím, nevidím důvod...jestli čteš jiný příspěvky než já, pak možná..ale já jsem si nějak nevšiml...

a co se týče nadávek do cenzorů a komunistů? to jsou tvoje slova, já nenadávám...jen poukazuju na to, že pokud někdo vyhlásí: kreslete jak vidíte něco svýma očima (například zátiší s banánem) a někdo nakreslí banán jako žlutý flek na modrém pozadí, někdo jako geometrický útvar a někdo jako mrtvého bažanta s banánem, je to jeho pohled. Nevidím tu vůbec nikoho, kdo může soudit co je a co není pohled něčích očí. Pokud chceš jako zakladatel topicu určovat co je a co není, dej přesné podmínky a přesná kriteria, ale pak to nebude různý pohled, to se nezlob. (a to že to tady už bylo, kdy se určovalo co může a co nemůže být použito a jak by kdo měl co vidět, to si já pamatuju, takže o tom můžu směle mluvit).

Stejně tak bych mohl poukázat na tvé silně neprofesionální prohlášení, že jakási čára není útes (nevím jak to bylo doslova).

Místo, aby ses zeptal co a jak tím bylo myšleno, tak hned začneš "napoprvé" povolovat? Ale zase nadruhou stranu, jsem rád za ty ohlasy co jsem dostal :) protože jsou tací co to vnímají jinak...

btw. jen abych tě uklidnil..nepotřebuju na scéně srdceryvné téma...původně jsem měl o chloupek jinou vizi :bigwink: kde ty ten slovník bereš a proč útočíš a kritizuješ dílo někoho jiného, mi zůstává záhadou
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Pavel Urban
Příspěvky: 5860
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Taky souhlasím, ten obrázek sem podle mého patří (na rozdíl od těch ukázkových od Balroga). Proč ? Myslím, že u toho obrázku patří postavy do celého pojetí (útesy s příběhem) a u těch příkladů jde jen o ty figury. :bigwink:
Na některá místa prostě figury patří (jako na inspirační obázek Jipera ten Tonny).

Jinak kloubouk dolů a tleskám. Jsou to vážně povedené kousky a nevím který se mi líbí víc.

Jo, a nehádejte se, vždyť jde o houby. :bigwink:
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Odpovědět